1 Naposledy upravil: davue007 (21.2.2016 19:46:41)

Téma: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Byl jsem svědkem této debaty u mé paní v práci.

Kolegyně si stěžovala, na chlapy , že jsi nemůže žádného chlapa dlouho udržet, že jí vždy uteče.
Paní:
No a zkoušela jsi pás cudnosti?
Kolegy ně:
Co že? To si děláš legraci.
Pání:
Ne pás cudnosti to je teď moderní
Kolegyně:
Co že o to opravdu existuje?
Paní:
No jasně. Vid Davue a obrátila se ke mě.
Davue
Ano ono to opravdu existuje.
Kolegyně:
No to mě teda řekněte,no který to může nosit.

Davue.
To nevím , ale určitě někdo ano.

Kolegyně:
No to bych chtěla vidět

Paní se obrací a chce něco říci. V tom do místnosti vchází šéfová a debata je ukončena.

Jak se moje paní před časem pochlubila.
Zbytek již probraly holky mezi sebou s ukázkou na internetu. Zaujal je CB s anální kuličkou
Do dnes nevím jestli mě náhodou neprovařila. Prý ne to prý by si neudělala. No , ale věřme tomu.

2

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Mojí lásky Janči se zase nedávno ptala kolegyně v práci, od čeho má ten klíček na krku. Odpověděla jí, že od svého štěstí.
A za chvilku odposlechla, jak se v kuchyňce ta dotyčná bavila s jinýma ženskýma o pásech cudnosti :-)

3 Naposledy upravil: Xena (23.2.2016 13:10:55)

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

U mě si klíčku všimla přímo dcera. Nosím řetízek na noze, který jsem dostala od miláčka před svatbou a celou dobu byl bez přívěšku. Až od léta na něm přibil klíček. A tak mi dcera říkala v létě, co to je za klíč, od čeho je? No copak můžu říct, že je to od zamčeného penisu jejího tatínka :-D V tu chvíli mě nic lepšího nenapadlo a říkám jí, že se mi strašně líbil ve výloze, tak jsem si ho jen tak dokoupila, ať mi zkrášluje nožku. Prošlo to a už se nikdy nezeptala. Nemá ani tucha, co klíčky znamenají
Pak vlastně mám příhodu s přívěškem na krku, kde mám trojnou monádu. S kámoškou u vínka jsme taky nějak tak probírali chlapi a život celkově a v rozmaru jí říkám, že nás strašně spojuje sex s miláčkem a ona na to.
Jo jo, já vím, všimla jsem si, chápu to a proto nosíš ten přívěšek a teď jsem čekala, jak to řekne a povídá dál, to je jink-jank, ta provázanost muže a ženy vás spojuje. Tím mi vlastně odpověděla, že netuší, co můj přívěšek je a co znamená a nechala jsem jí u toho do dnes.
Ale čekám na okamžik, zda mě někdy někdo osloví nebo na mě mrkne, že ví, čím se chlubím na krku

4

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Xena: než se tohle stane, že tě někdo osloví, tak ty to v práci a všude okolo rozkecáš sama :-D

5

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

:-D :-D
Pokusím se to vydržet, zase si vybírám, komu to řeknu a komu né. Zas to není věc, co by měli vědět všichni, přeci jenom je to soukromí ložnice. To je letitá přítelkyně....

6 Naposledy upravil: davue007 (22.2.2016 17:27:48)

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Absolutně to nedoporučuji nikomu říkat. Ten kdo nemá o tomto způsobu života povědomost tak hrozí , že to nepochopí a udělá si svůj vlastní závěr.  Ona i letitá přítelkyně může pak dost potrápit zbytečnýma řečma nečekaně reagovat. Nehledě na to ,že lidi si všechno nakonec řeknou záleží jen kdy se to stane. Co se týče v práci to je úplný průser. V nejlepším případě si z tebe budou utahovat. Slyšel jsem o tom vyprávět.
Mám dva dobré dlouholeté kámoše,ale říci to nemohu ani jednomu nepochopili by to. To to opravdu chce dělat z rozmyslem.


Doporučuji přečíst  téma Kdo to o vás ví

7

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

davue007: Já dělám věci s rozmyslem. Ale díky tomu, že jsem exhibicionistka, mě to rajcuje, ale myslím si, že srovnáváš nesrovnatelné. Přítelkyni jsem to neprozradila a ani jsem jí to nechtěla říct, jelikož tou reakcí na přívěšek mi odpověděla sama, že netuší, takže jsem dál nepokračovala. A co se kolegy týká? Já a ty jsme každý na jiné straně bičíku, takže je rozhodně velký rozdíl říct někomu, že jsem domina a říct to chlapovy než ženě než ty bys řekl kámošům, že máš ptáka v kleci a manželka ti odpírá sex a zakazuje orgasmus. To máš v tu chvíli ego v kalhotách. Já jsem taky nikomu neprozradila, že manžel nosí PC a už jsem tu několikrát zmiňovala, že to taky neudělám, to je naše tajemství pro všechny, kromě vás tady :-) Dáme tomu 6 měsíců a pak ti napíšu, zda to mělo odezvu v práci nebo ne, jo?

8

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Přesně taky si myslím, že dvě velmi podobné věty:

"Rád dostávám na prdel" a "Ráda dávám na prdel" jsou natolik rozdílné, že s druhou se dá chlubit snáz než s tou první. Naopak taková žena si získá u mužů respekt a je v jejích očích víc sexy, protože i když chlap není sub tak každého ty představy vzrušují.

9

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Pak vlastně mám příhodu s přívěškem na krku, kde mám trojnou monádu.

Tak z podobného detailu bych se rozhodně neodvážil někdy něco vyvozovat. Lidé jsou schopní nosit na ozdobu všechno možné, bez ohledu na to, kdo čemu jaký symbolický význam připisuje.

Je to jako s klíčkem na krku a podobně. Možné důsledky, pokud se člověk splete, jsou obvykle takové, že je lepší si podobná tajemství nechat jako tajemství.

10 Naposledy upravil: davue007 (23.2.2016 18:55:25)

Re: paní říká kamarádce a nechceš zkusit tohle

Nu tedy dobře. Děkuji za rozbor. Takto sofistikovanou odpověd jsem nečekal.Každý svého PC strůjce.

Nebylo to myšleno vzhledem k tobě Xeno o tebe strach nemám.