1

Téma: Prozrazená domina

Kolega v práci se mě stále ptal, jakou mám moc nad manželem, jak je to možné, že mi nosí do práce květiny a klidně i po 15 letech řeknu, že ho miluju a zbožňuju a nestydím se za naší lásku. On že má v manželství totální nudu, vyčpělí vztah, že to nechápe. A když bylo po valentýnovy, tak opět přišel na pokec a povídá. Tak co valentýn? To muselo být srdíček a pugét od manžela že? Tak mu říkám v té rozšafné náladě. Jo jo, kdyby srdíčka, to byste koukal, co mi miláček dal. Jo a copak teda? Mu říkám, to jsou dárky pro vanilkáče já jsem tvrdá ženská a obměkčí mě pouze květina od miláčka nebo nějaký skvělý dáreček rajcovní :-D  A on prý, to by mě zajímalo, jaký pro vás může být takový dárek? A fakt mě to bavilo a tak mu říkám. Dostala jsem kožený bičík :-) To bych vám přála viděl, jak vyvalil oči a nahnul se přes ten pult ke mě a říká. Hele, Vás jako rajcuje, když vám dá někdo na zadeček jo? A já se pousmála a říkám: Mě nikdo na  zadeček neplácá bičíkem, to bych nedovolila! Další šílený pohled. A on: Jako hele počkejte, vy držíte ten bičík? Vy jste jako  DOMINA? Chlap totálně v šoku, ale já jsem si to neskutečně užívala a pak dál ještě říká, a to jako co u toho máte oblečeného? Mu říkám, tak jak to bývá-latexový legíny, vysoký kozačka, korzet, dlouhý rukavice latexový, prostě to, co dominy mívají. Byl opravdu v šoku co mu to vykládám, ale mě to v tu chvíli tak děsně bavilo, naplňovalo, vzrušovalo. A pak dodal ještě, že by mě chtěl hrozně v tom vidět a jestli prý to dělám jen s manželem? To už mě totálně dostal. Prý vy jste na pohled úplně jiná než ostatní ženský a teď to konečně chápu, ale je to nádherný a odešel :-D :-D
Děsně jsem si to užila to prozrazení, že jsem jiná. O pásu jsem nic neřekla a ani nebudu, to je tajemství moje a mého zlatíčka

2

Re: Prozrazená domina

Nó bylo by docela zajímavý kdyby jsi tak přišla oblečená do práce :-D to by všichni čuměli :-D

3 Naposledy upravil: Xena (23.2.2016 12:22:05)

Re: Prozrazená domina

No to jo, sedli by si z toho na zadeček.......Stačí když teď chodím v kožených kraťasích a v 10cm podpadcích. Zbožňuju ty pohledy chlapů, když jdu na obědy a vstoupím do jídelny...To jsem prostě já, provokatérka

4

Re: Prozrazená domina

Jídelna kde každýmu houpne :-D :-D

Už slyším ty debaty v kuřárně, místo:
"Co jsi si dnes dal, jak ti chutnalo"
se chlapi baví:
"Víš co jsi dneska vůbec jedl? Jak ti stál?"

:-D :-D :-D

5

Re: Prozrazená domina

A pak tam sedí někde jeden gentleman, tomu nestojí, tomu jen cuká v klícce a přemýšlí, jestli má moc bujnou představivost, protože už ho manželka neodemkla až moc dlouho, nebo jestli navázat kontakt a nabídnout výměnu zkušeností :-)

6

Re: Prozrazená domina

:-)) Hm, to je lákavá představa, že by přišel gentleman na rady

7 Naposledy upravil: BIHOLKU (23.2.2016 18:08:08)

Re: Prozrazená domina

To vám bude legrace až Xena bude chodit se svazkem klíčků z práce  :-D

8

Re: Prozrazená domina

Jen aby si nenosila i práci domů. :-))

9

Re: Prozrazená domina

No tak někdy je té práce více, tak se musí dohánět doma, učitelky taky doma opravujou písemky...:-)

10

Re: Prozrazená domina

To je jednoduchý, to se pozná, že bude mít stále těžší a těžší kabelku, podle toho jak jí budou přibývat klíče :-D

11

Re: Prozrazená domina

Biholku: Naštěstí už teď mám svazek klíčů jako kastelánka, takže tyhle klíčky se tam úplně schovají, že nikdo nic nepozná :-D A kabelek mám hrozně moc, takže do každý můžu dát pár klíčků zvlášť.

sempervirens: taky dobrý, učitelka klíčnice...

12

Re: Prozrazená domina

Xena > učitelka a klíčnice v jedné osobě, to je víc než lákavá představa...