Téma: Nazí v páse cudnosti

Musíte někdy chodit doma nazí jenom v páse cudnosti před svými partnerkami?
Ta představa mě rajcuje...

2 Naposledy upravil: Xena (20.3.2016 18:12:23)

Re: Nazí v páse cudnosti

U nás to kvůli dětem nejde, ale i kdyby to bylo možné, tak nahotu v průběhu dne nevyžaduji. Rozhodně ale zlato musí spát nahý. Usínám s nohou nebo rukou na kleci.

3

Re: Nazí v páse cudnosti

Na přání vždy.

Re: Nazí v páse cudnosti

Musí to být vzrušující a romantické zároveň, usínat vedle Vás, Xeno. Gratuluji manželovi k takové Paní (:

5 Naposledy upravil: Tlapík (22.3.2016 12:44:54)

Re: Nazí v páse cudnosti

Děkuji za gratulaci. Jsem opravdu šťastný, že jsem našel takovou úžasnou Lásku. To usínání je někdy opravdu krásně těžké. Děkuji Xeno.

6 Naposledy upravil: nahy_sluha (28.3.2016 14:29:07)

Re: Nazí v páse cudnosti

Tak Paní si přeje abych doma chodil stále nahý, jak před ní, tak před jejími dámskými návštěvami. Občas mě k tomu oblékne do dámských punčoch, na podvazku a nebo samodržky. To hlavně když příjdou její nejlepší kamarádky. Pak si ze mně utahují a nebo mě za pás a koule tahají a tak mě dráždí. Obyčejně před návštěvou mě paní převlíkne pás za elektrický, abych byl při návštěvě řádně tlumen. Nádherný pocit :-)
Někdy mě i půjčí uzamčeného známým, aby se taky pobavili při svých párty.

7

Re: Nazí v páse cudnosti

Odpověď na dotaz Marquis deViante: u nás to není ve stylu 'musíte', u nás je to večer normální, s pásem i bez.

Re: Nazí v páse cudnosti

nahy_sluha: obdivuji a situaci (ne)závidím (: Musí to být krásně ponižující...

davidt: tak to má být pokuď doma neběhají ratolesti. Užívat si vzrušení a krásy nahých těl.

9

Re: Nazí v páse cudnosti

Marrquis deViante: jak nahých těl? Jediný kdo doma běhá nahý jsem já, případně jiní subíci svých Paní, když jsou u nás na párty tedy dámské jízdě. Děti už jsou pryč ,takže si užíváme jen sebe tedy především Paní mě

10

Re: Nazí v páse cudnosti

Že jo, Marquis? :-) Já to taky říkám, že na nahém těle není nic špatného (pokud se nejedná o sedmdesátiletého Helmuta)

11 Naposledy upravil: Xena (30.3.2016 05:25:38)

Re: Nazí v páse cudnosti

Nahé tělo je velice krásné, má svůj půvab a velice ráda se o tělo miláčka starám, ať je na co se koukat. Chci aby na mě špulil krásný zadek a taky měl upravené chlupy na prsou, když používám vosk atd.

12

Re: Nazí v páse cudnosti

Jasně. Musí se mít také na co koukat. Pokud už to přesahuje míru vkusu, pak raději povinně zahalovat. ;-) :-D

13

Re: Nazí v páse cudnosti

David: proč myslíš, že 57ti letý Helmut nemůže chodit doma před paní nahý a uzamčen? Nikdo nejsme tělesně dokonalý a proutek a není všem pořád dvacet. Např. mě je skutečně 57 a i když nemám metrák  moje paní taky není cetiletá dáma se jí líbí když jsem nahý a ukazuji že ona má právo mě trápit vzrušovat a nemoc se poškrábat nebo přetáhnout odhaleného žaluda předkožkou a pod. Nechci tím říci, že jsi mě "urazil, ale važ někdy své písmenka.

14

Re: Nazí v páse cudnosti

nahy_sluha:
Je mi jasné, že i ten můj humor tu asi nebyl zrovna k popukání a určitě každý musíme disponovat s tím co tedy máme a jak je naše tělo stavěné. Určitě se i vy starší a ne zrovna štíhlí vykašlete na nejapné názory ostatních a v případě potřeby choďte, jak je vám příjemné a potřeba. Já se za své poznámky omlouvám, zatím si na toto téma dělám trochu srandu, ale za 12 let (to mi do věku Helmuta chybí) se mi mé tělo v obvodu 80cm může také "přizpůsobit". Takže raději žádné rouhání...

15

Re: Nazí v páse cudnosti

rm71: Jistě že máš pravdu, že za stavbu těla a obložení masem a tukem nemůžeme. No taky tu a tam závisí na naší vládkyni jak nás dál vede. Ale přečti si poslední mou větu, kde píši aby se neurazil on ale i další. A máš v jednom také pravdu i já musím vážit písmenka.

16

Re: Nazí v páse cudnosti

Já nahotu přes den nevyžaduji. O to více vzrušující je večer, kdy přítel jde spát nahý...tedy ne zcela, protože je zamčený. Jak jej vidím, kolikrát si dávám otázku, pro koho to je větší trápení z odříkání-zda pro něj nebo pro mne.

17

Re: Nazí v páse cudnosti

Slovy sedmdesátiletý = 70 letý číslovkou, nikoliv 57 letý.

18

Re: Nazí v páse cudnosti

davidt. v pohodě. beru na vědomí :-)

19

Re: Nazí v páse cudnosti

nahy_sluha: Jste o generaci a uroven perverzni nahoty vyse nez ma malickost. Mate muj veskery respekt! Na vysim miste bych se asi nejprve strasne stydel i pred jednou damou. Ale co me nezabije to me posili a vzrusuje, sel bych do teho i klidne do damskeho pradla. To musi byt neco uzasnyho, byt v pasu a nahy nebo v damskem obleceni pred tolika damami! A to ponizovani, tahani za varlata. Aaach...
Kazdy mame nejake telo, jinak to proste nejde (: Co se tyce me telesnosti, jsem trosku vetsi chlapak, mam metrak a silu, mohl bych si se zenskou delat co chci, ale paradoxne bezmocnost, byt zenou ovladany a ponizeny me neskutocne bere. A ta cudnost a nucena nahota k ponizovani mi tak-nejak sedi. Nanestesti, ma fyzicnost pritahuje spis subinky...

Xena: Vy jste vyhra (: Uz lepe chapu co to znamena 'našel takovou úžasnou Lásku' jak napsal pan Tlapik. Uzivejte si to oba naplno jak to jen jde.

20 Naposledy upravil: Xena (30.3.2016 05:57:47)

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante: Velice si manžela vážím za to, že to se mnou nevzdal a stále potají doufal, že mě ta dominantnost a pásy osloví. Je vidět, že mě opravdu za ty roky, co jsme spolu zná a vyplatilo se mu to, vlastně nám oběma a díky jeho trpělivosti jsem se našla a stále nacházíme nové a nové zvrhlosti a posouváme dál a dál hranice. Je to neskutečně naplňující hra a doufám, že nás bude provázet ještě mnoho let, jelikož je stále co se učit.

Přeji Vám, ať máte také štěstí a najdete tu pravou, se kterou budete objevovat ten náš tajný svět :-)

21 Naposledy upravil: Marquis deViante (30.3.2016 16:26:29)

Re: Nazí v páse cudnosti

Xena: Dekuji Vam moc (: Objevovani hloubky vlastni perverznosti a jeji hranic je vzrusujici cesta hlavne, kdyz jsou osobni hranice plasticke a clovek se posouva dal a dal. Je to cesta sveho nejhlubsiho sebepoznani, jak by rekl jeden slavny rakousky psychiatr.
A ve stastnem paru je ta intenzita vzruseni a vubec sexualnich prozitku pro kazdeho minimalne dvojnasobni.

22

Re: Nazí v páse cudnosti

Nevím jak ostatní, ale mě fascinuje postavení nahého a uzamčeného muže a krásně oblečených žen. Na FB je dokonce o tom komunita. Ano pokud jsou ještě dámy mladší něž uzamčenec pak o to je to vzrušující, hlavně u mě :-)

23 Naposledy upravil: Xena (30.3.2016 18:41:50)

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante: Vystihl jsi to naprosto přesně. Proto nosím trojnou monádu s úctou a pokorou, jelikož tu temnou stránku sexu a hloubku bolesti, co můžu a nemůžu v sobě nacházím, zkoumám, prohlubuji. Je to o sebepoznávání, krocení se a přemýšlení jak a co udělat a hlavně u nás je to o tom, že z toho musí mít požitek právě oba. Nesmí to být jednostranné. Myslím si, že každá žena nemůže být dominou s bičíkem v ruce, ale ta touha a vášeň, která je k tomu zapotřebí a hlavně láska k tomu druhému je tím impulsem, co to vše vyvolává, ale také brzdí a tím dělá oba šťastný. V té hře mi zlato vkládá sebe do mých rukou a v tu chvíli mi dává tu moc a důvěru, kterou nikdy nechci zklamat. 

nahy_sluha: Já vyžaduji, aby miláček byl nahý, právě proto, že mě velice vzrušuje to mé oblečení v latexu, kůži, korzetu atd. a zlato zbožňuje, že před ním stojí jeho krásná bohyně.

24

Re: Nazí v páse cudnosti

nahy_sluha: mladsi nebo starsi, porad jsou to damy, pro ktere udelame temer cokoliv.

Xena: Naprosto s Vami souhlasim, trojna monada to krasne zhmotnuje. Uz si ji snad konecne nekdy dam na krk. Pochybuji totiz, ze vsichni zasveceni dodrzuji striktne pravidla jak maji. Pak se v praci clovek muze dostat zbytecne do kompromitujicich zalezitosti a stratit respekt.
Presne jak rikate, hnaci silou perverznich hratek nemuze byt pouze touha a vasen, ale take vzajemna laska, ktera intenzitu nasledku touhy a vasne kontroluje. Mne se libi se nekomu totalne oddat. Podle mne je to ohromne gesto duvery, ktera vztah stmeluje. A plne duverovat muzu jen tomu, koho mam opravdu rad, poznam ho moc dobre a moc si ho vazim. Nekdy je pri perverznich hratkach mezi totalni slasti a fatalnim nebezpeci velice tenka cervena linie. Kdysi jsem znehybnenej casto podstupoval breath control a kdyz nekomu zverite do ruk svuj dech v podobe hadice, zverujete mu svuj zivot. A to je tak krasne! Pak i ten orgasmus opravdu stal zato. Dostal jsem az elekrizujici krece do nohou a spodnich zad a pak bezvladne lezel. Nekolik dni jsem byl uspokojen. A to normalne jsem se musel, krome vzajemiho spojeni, uspokojovat nekolikrat za den abych nejak prezil. Az pas cudnosti ukazal, ze i tato ma neodmyslitelna potreba jde uspesne potlacit... To jsou ty plasticke hranice (:
Mylim, ze jednou z nejkrasnejsi veci na svete, je krasna dama oblecena v latexu, korzetu a v kozackach. Chlap ma byt nahy, v pasu, s obojkem na krku, lezet na zemi v prachu u jejich kozacek a pripraveny plnit co si ma krasna bohyne zamane. Samozrejme, jenom v soukromi loznice (:

25

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante: Promiň ale asi jsi mě nepochopil. O tom sloužit dámě/mám, je naší povinností o tom žádná. Ale hovořil jsem že pro starší uzamčené, je hodně vzrušující sloužit jen uzamčen mladším klíčnicím tedy vlastní paní. Tak to bylo myšleno.