1

Téma: Dlouhodobé účinky uzamčení

Zdravím,

O PC se zajímám už dlouho, hrozně mě fascinujou z té sexuální stránky (jsem gay) a jako nástroj pro poslušnost, anální/prostatové orgasmy nebo stříkání bez orgasmu i bez rukou...

Jde o to, Nedávno jsem narazil na anglicky psaný článek, kde říkali, že při dlouhodobém uzamčení do pásu cudnosti, odpírání jakékoliv formy erekce a masturbace penisu, muže penis časem atrofovat, zmenšit se na délce, na šířce, částečně ztrácí schopnost erekce a dojít orgasmu zkrz stimulaci penisu.

Četl jsem, že první viditelné změny jsou mezi 3. a 6. měsícem, a muže se pinďík smrsknout až na polovic po půl roce.

Zajímá mě, jesli se to nekomu už stalo, jesli pozoruje změny velikosti. Nebo je to jen hoax big_smile

Já mám "tu věc*" 17/4 cm velkou, a musim říct že představa mít malýho prcka který jen teče a neni schopnej ničeho mě dohání k šílenství a hranicícm nadrženosti, na druhou stranu si nejsem vůbec schopnej představit, že bych měl trvale ztratit "tu věc".

Pokud je to pravda, poměrně vážně o tom uvažuju, ale mám problém v tom, že přítel na to moc neni, ale protože je sám uchyl na jiný věci tak mi toleruje. Ale nijak ho nevzrušuje že jsem zamčený a k dispozici pro něj (:/) a protože si s "tím mým" rád hraje (a neni pasiv), netušim jak ho do toho zasvětit. Nebo jak mu říct "ahoj lásko, chci ho mít malýho, jak bylo v práci" ...

Zdroj: http://www.cuckoldplace.com/28_16241_1.html
* Jsem aktuálně v Cudné 30ti denní výzvě a mám zákaz o něm mluvit jako o p****u, dívat se na něj, nebo se jakkoli dotýkat klece btw.

2

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

a druhý zdroj kvůli kterému o tom přemýšlím: http://lockedkurt.tumblr.com/post/139103907310

3

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Trochu jsem se o to také zajímala, protože na jednu stranu mě to láká, ale na druhou stranu se bojím zdravotních rizik. Viz moje předchozí příspěvky zde ve fóru: http://forum.cudnost.cz/post/5722/#p5722 (a ten předchozí).

Můj laický názor (založený na mnoha hodinovém dohledávání) je, že dlouhodobé nošení obecně ke zhoršení erekce povede. Vzhledem k tomu, že mezi jednotlivými použitími "té věci" bude u uživatelů CB delší prodleva, při těch jednotlivých použitích se slabší erekce projevit nemusí díky vysoké míře nadrženosti. Podporují to i zkušenosti uzamčených, že noční erekce postupně mizí a méně je budí.

Velikost penisu se většinou měří ve ztopořeném stavu. Pokud síla erekce oslábne, naměříš menší hodnotu. Ne, nemyslím si, že nošení CB by zmenšovalo penis jako takový, ale může dojít k postupnému zhoršení erekce (viz výše) a tedy nedosáhnutí plné velikosti.

Celé to souvisí s tím, že k erekci nedochází jen při sexuálním vzrušení, ale i samovolně, pravděpodobně v rámci "údržby". Taky záleží na věku. Takže spíš bych těm komentářům na prvním odkazu věřila.

K fotce toho kluka jen dodám, že pokud to nebylo měřené po aklimatizování se ve stejné teplotě, tak to nemá vůbec žádnou vypovídající hodnotu. ;-) Ta fotka může být pořízená zrovna poté, co vylezl ze studené sprchy.

4 Naposledy upravil: davue007 (26.3.2016 20:32:48)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Pokud si dobře prohlédneš detaily obou fotek tvar pupíku a bradavek zjistíš ,že jsou to dvě různá těla. Ten na fotce vlevo je i vyšší postavou.

Slabší erekci pociťují,nesouvisí s CB , ale slábne po 40 letech s věkem. To řeším viagrou každé ráno si líznu abych si odpoledne nepočůral boty.

Noční erekce jsou důležité.

Noční a ranní erekce  – jakési cvičení pro penis a jeho schopnost dalších erekcí.
A ještě jedna zajímavá teorie  podle jedné kanadské studie má noční erekce zabránit mužům v pomočování.

http://m.zoom.iprima.cz/clanky/k-cemu-s … ko-lidstvo

5

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Na věku záleží určitě. Tipuji, že nejrizikovější je to pro mladé kluky, u kterých je erekce nejsilnější a nošením CB se ji násilně zabraňuje. Kromě problémů s erekcí je i větší riziko různých odřenin a dalších drobných problémů. Ve vyšším věku, kdy erekce sama od sebe slábne, budou rizika menší (ale nutno dodat, že CB tomu nepřidá a bude to  pořád spíš zhoršovat).

Taky záleží na době uzamčení. Pokud nedochází k nějakému zaškrcení, otlačeninám, odřeninám ani hygienickým problémům, ale skutečně jen zabránění erekci, tak jedno krátké uzamčení (což se liší jedinec od jedince a opět bude záležet na věku) se většinou asi neprojeví vůbec nijak. Na druhou stranu ta silná erekce (resp. snaha o ni) často povede k něčemu z předchozího výčtu, tj. zaškrcení, otlačeninám nebo odřeninám.

Kdyby docházelo v krátké době k nějakým fatálním dopadům, tak toho budou plná fóra (vč. tohoto). Pár výkřiků "zničil jsem si nádobíčko" jsem sice četla, ale bez bližšího popisu to neznamená vůbec nic. Mohl to být nějaký trouba, který špatně odhadl třeba velikost kroužku, navzdory bolesti v tom setrval delší dobu, a teprve pak mu došlo, že na sobě vykonal kastraci.

Ale co se týká dlouhodobějších dopadů, tak tam mi to přijde poměrně jednoznačné.

6

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Asi se pouštět do debaty o škodlivosti klícek při dlouhodobém nošení je z mé strany tak trochu provokace, neboť můj nejdelší pernamentní pobyt v kovovém CB 6000s nepřekročil 11 dní, ale cítím potřebu sdělit i svůj názor. Svůj, třebaže asi jen podpoří názory většiny. O pásy se zajímám takřka 2 roky a za celou dobu jsem se nesetkal s jediným negativním ohlasem,  tedy co se týká jeho vlivem zmenšování penisu. Je pravdou, že jsem svůj penis po propuštění z klícky také tak nějak nepoznával a vůbec nehrozilo, jak jsem sliboval, že si to okamžitě udělám snad 5x. Na to poprvé jsem si "musel" asi hodinu počkat, než se vůbec vzpamatoval...
U chlapa totiž není klid jako klid. Tedy co se jeho penisu týká. Ten reaguje opravdu na vše, tudíž může být jak 8cm dlouhý, tak jako za pár minut 5cm "nic", po pobytu v ledové vodě. A tento efekt mohl proběhnout i na fotkách "před i po", třebaže se dle názoru jedná o fota jiných osob.
Tolik tedy za mne. Nic nového, ale já si kolikrát nedám říct... ;-) :-D :-P

7 Naposledy upravil: snek (27.3.2016 18:07:02)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Je mi 42 let. Nosim klícku CB 6000s 3/4 roku téměř nepřetržitě a ke zmenšení nedošlo, ba i erekce jsou v pořadku, tak jako dříve.

8

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Já se přidám, půl roku a žádné problémy ani velikostní.

9 Naposledy upravil: davue007 (27.3.2016 19:36:50)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Láry fáry jak znám Čechy ,kdyby ano tak už jsou toho plné noviny černá kronika a televize nova. Toto být pravda tak už  se to dávno řeší.

10

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Uživatelé CB tvoří jen malý zlomek BDSM komunity, která je sama o sobě malá a média zasáhne spíš zřídka. Neumím si moc představit, jak by k medializaci zdravotních rizik CB mohlo dojít, zvlášť pokud by ty negativní dopady byly pozvolného charakteru. To někdo zavolá do Novy, že teď má kvůli dlouhodobému nošení CB problémy s erekcí, a Nova s ním natočí reportáž? Nebo by skupina bývalých uživatelů CB podala hromadnou žalobu na prodejce? To je hodně nepravděpodobné.

Užívání CB by se do mainstream médií mohlo dostat možná jako součást domácího násilí, nebo jako kuriozita, ale ne jako aféra, kterou prezentuješ.

Objevilo by se to, jak jsem psala, na fórech vč. tohoto. Okamžité fatální dopady jsou zmiňovány zcela minoritně a jejich příčinu lze hledat v nesprávném užívání. Tím se to tedy nijak neliší od ostatních BDSM praktik. Dlouhodobé dopady v podobě zhoršené erekce ale u některých jedinců k vidění jsou jak ukazuje ten odkaz v původním příspěvku pussyboye. Všechny názory urologů, které jsem měla možnost vidět, se také staví proti užívání CB.

Moc nevěřím tomu, že kdyby (mužské) pásy cudnosti byly podrobeny odbornému zdravotnickému posudku, tak z něj vyjdou jako neškodná a nezávadná hračka, která se nadále smí volně prodávat. To se samozřejmě týká i dalších BDSM pomůcek a buďme rádi, že tahle oblast se státním regulacím zatím vymyká.

PS: Nechci být považována za místního prudiče. Nemám žádný zájem na tom prokazovat, že CB jsou nebezpečné (a vzhledem k tomu, že seriózní výzkum na toto téma zatím nikdo neprovedl, tak ani nemůžu). Cílem je výměna názorů a informací. CB mě kdysi zaujaly díky jednomu videu a napadlo mě to pořídit partnerovi, ale ty obavy ze zdravotních rizik byly první, co mi blesklo hlavou, a potom, co jsem si na to téma něco přečetla, se spíš ještě zesílily. Partner byl zpočátku trochu zklamaný, tak jsem mu řekla, že pokud chce, klidně ho zamykat budu, ale trvala jsem na tom, ať si k tomu taky aspoň něco přečte a rozmyslí si to. Nakonec uznal, že na tom asi něco bude, a ze zamykání sešlo. Teď si hrajeme ve stejném duchu a místo zámku je to založené na důvěře, že nebude podvádět.

11

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

To neděláš dobře Jaromíre s tou sirkou jednou se ti to vymstí.

12

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Moc děkuju všem za odpovědi, za názory a odborné posudky tongue

Na tom druhém obrázku co jsem postoval, myslel jsem si že to je jeden a tentýž člověk. Ale je možné že je to foto dvou lidí... na tumbleru sleduju lockedkurt i cagedjock a fakt je že jsou si kluci poměrně hodně podobní...

ouhlasím s tím, že zdraví by mělo být na prvním místě co se užívání jakýchkoli hraček týče, sám jsem měl už pár problémů co se hraček týče, takže jsem teď k tomu všemu hrozně opatrný smile

Ale nějak nevidím zmenšení penisu a jeho neschopnost se postavit jako problém ( při dlouhodobém uzamčení)... pokud je prakticky furt v PC a nemá žádný unik, jen prostatu a anal, tak penis prakticky nepotřebuje. A kdyby by s tím sub souhlasil, s tím rizikem že by se mu smrsknul, tak by se nejvíc měl starat o zdravý varlat, prostaty a hygienu smile Což je v dlouhodobém měřítku pro muže s předkožkou smradlavá záležitost raz dva big_smile

madam.cruel: souhlasím.. PC je minorita v minoritě, což je leda tak akorát dost lidí na cudný letní tábor a tam zapálit stodolu a tím se dostat do televize jako senzace žhářů smile

Od té doby co jsem postul ten dotaz jsem chatoval celkem s celkem třena subama dlouhodobě uzamčenýma. Jeden mi řekl, že se mu sice po pěti měsíísch srazil na délku o dva cm, a že dočasně přišel o erekci a schopnost výstřiku. Ale zase mi řekl, že ho pán jednou za měsíc nechal udělat masturbační údržbu. Ale řekl mi, že se mu všechno časem srovnalo a je plně funkční. Jen teda má dojem že je o něco kratší, ale to může být tím že je starší.

Druhý sub mi potvridl že se mu taky scvrknul, asi o 6-7 cm za 6 měsíců... Ale tomu člověku nevěřím, psal takové.. divné... no...nevěřím mu.

Třetí subík mi řekl že, že po třech letech bez orgasmu (Američani big_smile) se mu mu smrsknul o 65%
Citace lockedndenied: "So yes, I have been locked and denied in one cage or another for over 10 years  ... I have been locked 24/7/365 for the past nearly 3 years and I can tell you that my penis has shrunk by about 65%"

Tak nevím. Asi začínám věřit že zmenší možné je, ale že trvalé následky nebudou tak zlé jak jsem doufal big_smile

13

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Sledoval jsem se zájmem tuhle diskuzi,protože patřím do kategorie dlouhodobě uzamčených.Rozvinulo se to pěkně,příspěvky mají úroveň a dost jsem se i dozvěděl.
Jelikož se PC věnuji hodně let,dovolím si tedy reagovat taky a snad se mi podaří danou úroveň zachovat.
Za sebe mohu říct,že jsem se také zajímal o následky trvalého uzamčení a kromě výše řečeného,že by pás měl sedět pevně,bez otlaků či odřenin,jsem se nikdy a nikde z důvěryhodných zdrojů nedozvěděl nic o tom,že by mělo dojít ke zmenšení penisu.Jiná věc je libido,které klesá úměrně k délce nošení.Ano,tohle nastává a u každého je to individuální.
Osud tomu chtěl,že jsem nakonec musel požádat o službu uzamčení do PC profi dominu.Musím si platit za to,že defacto žiju v celibátu,ale podařilo se mi nalézt Dámu,které se daří mé libido držet na stávající úrovni.Ba dokonce si troufám tvrdit,že nepatrně stoupá a vzrušivost je tak vyšší.A to prostým cvičením-tzv otrockými (suchými)orgasmy.Vím,že v drtivé většině z vás nemusím vysvětlovat o co jde,ale pro sichr připomenu-dráždění a masturbace téměř k ejakulaci,ale těsně před jejím dosažením,ukončení veškerého dráždění.
Tahle praktika má neskutečný vliv na psychiku muže a jak jsem podotkl-libido dle mého názoru má tendenci zvyšování.
Jsem nositelem CS100 a KTB,které mi daly,co jsem potřeboval a od 12.ledna tohoto roku,neznám ejakulaci.
Ještě jednou děkuji všem za hezké příspěvky ohledně tohoto tématu a budu rád,pokud se zůčastní co nejvíce populace,která má možnost k tomu co říct.Osobně se na to velmi těším a snad se mi podařilo zavedenou úroveň dodržet wink

14 Naposledy upravil: Xena (28.3.2016 17:00:45)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Tohle téma a tento problém se tu na foru už kdysi řešil a je to tady zase? Nu což, aspoň nějaké téma pro diskuzi.
Já mám zlato přes půl roku pod zámkem nepřetržitě a rozhodně nevidím žádné změny velikosti, co se zmenšení týká. Vše pořád perfektně funguje a velikost je stále obří. A nesouhlasím s tím, že bych penis nepotřebovala, i když je zlato zamčený. Velice ráda si na něm zašpásuji. Zlato má jasný zákaz se udělat.

Musím souhlasit se sluhapaní, je to nejspíše individuální, ale nevím o někom, kdo by to zde potvrdil, že se mu penis po nošení PC zmenšil. 
Nebo špatně čtu, i to je možné...ale nemyslím si :-)

15 Naposledy upravil: cirrus1 (30.3.2016 12:59:31)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Moje zkusenost je že ke snizžení erekce dojde,ale jak bylo napsáno zaleží na věku.Mě je 52 a 3roky nosim PC.Ranni erekce dnes mam max 2x do týdne ale Paní to hned řeší rákoskou.Mě osobně vyhovuje styk s připínakem a hlavně Paní.Mě to nefrustruje že zklamu a Paní plně uspokojím jak dlouho chce.Pc nosím i k pravidelné kontrole na urologii.Ale hlavně jí uspokojím usty,prsty i hračkou kdy si zamane.Erotiky mam vic než dost a jde to i bez ,,zasunutí,,!!!Jinak styk jsem mel asi 5 x loni a letos uz asi vubec ne,Paní absolutne nevadi moje ipotence ba naopak,její slova ze bez PC uz si mě ani nedovede představit.Impotence neznamená neužívat si erotiky!!!Jsem tak i spokojenější a těším se na další orgasmus mé Paní.

16

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Cirrus1 mě mluví z duše.
Jsem obdobného věku a mám obdobné zkušenosti. V PC nemám strach, že "zklamu", v nekoitálních aktivitách jsem se doslova našel a pro zásun má ženuška schopného milence.
V prvním příspěvku jsou vlastně položené 3 otázky.
1) Zda při dlouhodobém nošení dochází ke zmenšení - to dle mého nedochází.
2) Poruchy erekce - já jsem spíše po uzamčení nadrženější. V mém věku je ale potřeba chvíli počkat, než se erekce dostaví.  Penis si zvykne, že je v uzamčení erekce bolestivá. Ale po chvíli je vše dle možností OK.
3) Citlivost penisu na dráždění se rozhodně nesnižuje.

17

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Zde bych velice rád ocenil cirrus1, který uvedl "těším se na další orgasmus mé Paní". Také se začínám pozvolna dostávat do fáze, kdy je pro mě naprosto prioritní orgasmus mé Partnerky-Paní a ty své již téměř neřeším.

18

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Také se připojím k názoru,že dlouhodobé nošení PC z Vás udělá mistry v nekoitálních praktikách a to myslím většina žen ocení,snad i více něž styk samotný.Lze i souhlasit s pohledem že PC pro mladé muže je vhodný spíše jako jiná aktivita,v pozdějším věku se ve vztahu stane spíše způsobem života dlouholetých partnerů.Ale někde jsem četl,že jsou i páry kde muž ho dostane hned po svatbě.Je to prostě na těch dvou,ale z mé zkušenosti prvních 25 let jsem určoval já kdo je v ložnici pánem a pak se to prostě nějak otočilo a dnes je to Paní která určujuje co ,,bude,,.A je faktem,že mi to vyhnalo myšlenky na dívání se po mladších ženách(myšleno nevěra),dostal jsem v erotice nový směr a to určitě zase vztah osvěží.Humorně řečeno ženatého chlapa po 50cte vykleštit,at se drží doma a neblbne hlavu mlade holce a doma opustí partnera s kterým prožil spoustu let života.PC je protě jedno z řešení co se osvědčilo,nikomu ho nelze nutit.Ale k puvodní mu dotazu.
1)na velikost to nemá asi žádný vliv
2)určitě postupem času dojde k poruchám erekce,asi né úplnému vymizení ale snížení doby či tuhosti penisu kdy je schopen styku.
3)a je pravděpodobné že po delším sundání se to zas muže zlepšit,po třeba pravidelné stimulaci
4)neznám ale ženu ktera by po delší zkušenosti ho muži zase na trvalo odstranila :-))

19

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Pokud jde o mne,tak bych se nebála směle doporučit PC mladým mužům smile

20

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Já se nechal poprvé zamčít v 25ti, od 26ti jsem uzamčen trvale a výhledově to vypadá, že se PC už nezbavím.
Jsem s tím naprosto spokojený, tak jako se svým sexuálním životem, protože jsem již dlouho toužil být čubkou své ženy(paní), což si momentálně užívám plnými doušky. I pokud by to mělo mít časem výše zmiňované následky...

21

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Ja sa zamykam od roku 2014..nepravidelne. Resp. moja priatelka ma na domnou dozor, cize klasicky nosí klucik so sebou a spavam bez klietky a rano zase naspäť. Už sa cítim nahý bez pásu. :-) (Mám 26)

22

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Myslím si, že na věku vůbec nezáleží kdy se začít zamykat a jak dlouho. Každý jsme to objevili jindy. Já na to přišla až po 20 letech intenzivního sexu a myslím si, že je to to nejlepší, co jsem mohla poznat a chci zkoušet ještě hodně dlouho.
Je pravda, jak tu všichni zmiňujete, že pro vás je důležité uspokojení vašich drahých poloviček. A o tom ten pás je. Já mám org. několikrát týdně a miláček má z nich radost, je šťastný za každý můj a ty své? Vůbec je neřeší, někdy mám pocit, že už mu ani nechybí, hlavně že jsem uspokojená já a čím déle je zamčený, tím víc je uspokojený z mých. Ale každý PC dokáže nosit jinak. Někdo na týden, měsíc atd. Je to velice individuální.

23

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Uvidim co to udela se mnou. Je to experiment a take zazitek, pro ktery to clovek dela. Rekl jsem si, ze nedam pohov dokud se nedostavi poluce. V me predstave je to hodne ponizujici se prebudit v louzi sveho spermatu. Jsem zatim uzamcen jen kratce (11 dni). Ta extremni nadrzanost ve mne generuje hroznou energii, ze bych se plazil i po strope pokoje... Takhle se neznam. Jeste vyuzit energiu k efektivni praci a je ze mne turbocerpadlo do rakety (:

24

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Marquis deViante: To velice záleží na tvé paní, jak tě během zamčení provokuje. Čím víc, tím líp. Je to všechno intenzivnější. Přesně vím o čem mluvíš a takhle to funguje u nás. Už teď víme, že ta poluce přichází až po 5-6 týdnech a to opravdu jak říkáš by už miláček lezl po zdi, udělal cokoliv, je vzrušený, že jen moje vůně mu stačí k erekci, při mém org. když mu u toho mačkám koule mi teče jeho šťáva do dlaně, ale je to překrásný pocit, jak vidím tu jeho oddanost v očích.

25

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Xena: Ted Pani nemam, je to vsechno a me vule, zvedavosti a chuti experimentovat sám se sebou.
5-6 tydnu? To jsem na sebe upletl bic! (: Zkusim si pred spanim trochu stimulovat hraz, mozno kouknut nejaky filmik pro dospele. Cetl jsem, ze i cevkovani stimuluje prostatu. Musim byt ale opatrny, nechci se sam udelat.
Vytece toho hodne pri poluci? Premyslim, ze bych si vzdy pred spanim dal na pas kondom at vidim kolik toho ve me bylo.
Je krasne, jak si spolu uzivat a jen si krasne uzivejte! (: