26

Re: Nazí v páse cudnosti

nahy_sluha: Dekuji, uz sdeleni rozumim temer dokonale (:

27 Naposledy upravil: Xena (1.4.2016 11:20:49)

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante: Přesně o tom PC je o potlačení mužského org. Miláček to měl taky před tím takhle, sex by chtěl xkrát týdně a teď. Naučil se ho ovládat a potlačit.
Na trojnou monádu zatím nikdo v práci a okolí nereagoval, jen jeden omyl vlastně byl, jak už jsem se zmiňovala v mých příspěvcích a to jí nosím 6 měsíců? Ale vzrušuje mě ten pocit, zda někdy, někdo zareaguje nebo na mě mrkne, usměje se, že ví nebo úplně nejlepší by bylo, kdyby se dal se mnou sám do řeči, právě kvůli monádě. Jsem exhibicionistka, takže ráda provokuju, chci být jiná, ale rozhodně z toho důvodu jí nenosím, mám k ní úctu.

28

Re: Nazí v páse cudnosti

Xena: PC ma velkou moc.
Take monadou hledas BDSM pozitivni lidi na povidani,ze je to tak? (: V poradku. Ja se v praci trochu obavam, ze se toho take nekdo chytne, najde si to rychle na internetu. Pak muze sirit neblahe zvesti o tom, ze jsem uchyl a pracne budovana kariera zalezena na respektu, duvere i charisme jsou razem pryc. Obycejny smrtelnik nema ani tucha co vsechno obnasi BDSM a bude se jenom vysmivat. Lide uspechy zavidi a jsem radej opatrny.
Z jineho uhlu pohledu, mozna jsem trochu paranoik a mozna prave trojna monada ke mne jednou pritahne spriznenou dusi (:

29

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante- chápu tě, někteří lidé jsou hloupý a zlý. A jak já říkám "To že jsem paranoik, ještě neznamená, že po mě nejdou". :-)
A jak jsem poznal, tak v téhle komunitě lidí, jsou všichni v pohodě. Nikdo si na nic nehraje. My takový jsme.

30

Re: Nazí v páse cudnosti

Tlapik: Presne, byla tady jeste jedna moznost, kombinace predchozich (:
Muzu souhlasit, tady oznaceni uchyl neni handicap spis vysada. Sam mam pridomek de Viante jako odkaz na francouzskeho filozofa, markyze de Sade, z jehoz jmena vznikl pojem 'sadismus' (napsal spoustu knih, zajimavy filmem je Quills - Perem markyze de Sade, doporucuji).
Jsem moc rad, ze si tady muzeme otevrene povidat o ruznych uchylarnach a intimnostech, a za to jsem vdecny panu Adminovi i vam vsem.
Jak dlouho se zamykanim jako par bavite?

31

Re: Nazí v páse cudnosti

A co nuda plaz? Sli by ste?

32

Re: Nazí v páse cudnosti

Na nudapláž chodím,ale po zkušenostech nešel bych v PC ani z donucení.

33

Re: Nazí v páse cudnosti

Šel bych velice rád. Ale jen s mou láskou, abychom si to užili společně, každý to své.

34

Re: Nazí v páse cudnosti

No myslím, že vám v tom nic nebrání. Můžete jít třeba na džbán. Nebo do Motola k rybníku.

35

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante: Jsme všichni velice pohodový lidé, jak jsem měla možnost je na srazu poznat a je to tím, že  bdsm  nemůže provozovat jen tak někdo, ale inteligentní, chytří lidé. A pás do BDSM rozhodně patří.
Na nuda pláž bychom s PC určitě nešli jenom ve dvou. O ty šílený pohledy lidí fakt nestojím. Ale zase, když tak o tom přemýšlím, jít nás tam jako tlupa s PC, to už by bylo jiné kafe. Jak se to říká, v jednotě je síla? To by byla vaše síla PC a nás domin, takže to by mohlo být velice zajímavé, potom ty pohledy :-D

36 Naposledy upravil: Tlapík (2.4.2016 21:06:24)

Re: Nazí v páse cudnosti

Marquis deViante: my si hrajeme přes rok, ale klícku máme od léta. Jinak de Sade - tolik zavrhovaný a obdivovaný, nebyl žádnej "blbec". Justýna je klasika.Četly jsme s Láskou Xenou společně, ale 120 dní Sodomy se nám moc nelíbilo.
A s tvým názorem - "Myslim, ze jednou z nejkrasnejsi veci na svete, je krasna dama oblecena v latexu, korzetu a v kozackach. " plně souhlasím.
A na pláž bych teda určitě nešel.

37

Re: Nazí v páse cudnosti

Tlapík: plně s Tebou souhlasím. Madam v latexu, v kůži a lakových kozačkách je prostě něco neskutečně krásného.
Na nuda pláži jsem ještě nebyl, ale loni mě má Paní vzala do aquaparku. Byl jsem sice v plavkách, ale na závěr jsem musel jít do sprch. Samosebou bez plavek. Přítomní pánové se nestačili divit. Klíče mi Madam odepřela a tak jsem chtě nechtě musel jít. Navíc jsem měl ještě v rámci feminizace nalakované nehty na rukou a nohou. Ty pohledy přítomných pánů bych Vám přál zažít.

38

Re: Nazí v páse cudnosti

Pro Tlapíka a ostatní uzamčené: Myslím si, že o tom zda by jsi šel nebo nešel na pláž jaksi nerozhoduješ Ty, ale Tvoje klíčnice a Paní. My to tak doma s miláčkem máme a funguje nám to. Nic jiného než uposlechnout mu nezbývá. A tak to má být. On je prostě jen moje hračka a musí "myslet mou hlavou" jinak je bičík nebo důtky v pohotovosti :-))).

39

Re: Nazí v páse cudnosti

Madamsnekova: svatá pravda má úžasná Paní. Lépe jste to ani vystihnout nemohla.

40 Naposledy upravil: davue007 (3.4.2016 03:52:34)

Re: Nazí v páse cudnosti

Problém na nuda pláží je i ten, že tam chodí dost nesourodá skupina lidí.

Do tohoto prostředí jít CB notabene ve skupině a vícekrát tak do týdne pokud by nás policajti nevyvedli je tam narváno.  smile a smile

- starší lidé a to i dost 60 a víc 
- čumilové do 30 let
- exibionisti do 45 let
- mladá holka pomálu ( pokud přijde tak si může být jistá, že kolem její deky bude plno)
- páry pomálu ( ten samej efekt ,ale v menším )
- starší kluk z dvěma mladýma holkama ( ten samý efekt ,ale ve větším)zde ještě musím dodat, že skupina čumilové a exibioniosti začnou být velmi aktivní. No byla to legrace, docela jsem se bavil. Pláž velká 1000 m2 a všichni nahňácaní na 25 m2.   

- skupina 3- 5  mladých kluků , většinou velmi obdaření velikostí
- gajové ty chodí v párech není s nimi žádný problém všímají se sami sebe

V našem případě by to bylo bráno jako exibice byť spojená s opalováním. A ještě každá pláž má návštěvní řád a možná bychom byly v krajním případě vyvedeni.

Někdy tam jsou i malé děti.  Ty by měli šok.

Celkově to není dobrý nápad.

41

Re: Nazí v páse cudnosti

My chodíme běžně na Lhotu a žádnej problém nikdy nebyl. Jedinkrát se stalo, že někdo reagoval, ale to bylo spíše úsměvné a k pobavení: Stál sem na cestičce, že jdem koupit nějakýho buřta a Madam se ještě prdelila u deky. Kolem šel pár a pán se ptal, kdože má klíče. Tak já že manželka támhle, zasmáli jsme se a to bylo celý.

Do Motola chodíme taky, ale na oblečenou část, u tý nahatý bývá hodně zanesená voda řasama, či co to tam plave. Podobnej problém Džbán, smradlavá voda, šatny rozpadlý. Lhota je podle nás lepší, i když ani tam už není voda tak čistá jako před 30 lety hned jak se přestalo těžit. Každopádně sme pro, udělat nějakej hromadnej výlet. V takovým případě klidně i Motol nebo Džbán, ale nejlíp se domluvit na Lhotu, na dopravu bychom se určitě domluvili na pár autech a do nich nasypali nemotorizovaný. Popřípadku nabízíme, kdo se ozve a vejde se k nám (to jest 3 lidi), udělat opatrný průzkum reakcí okolí, až se oteplí definitivně. Můžem i v týdnu, víkend jen každej druhej

H.

42 Naposledy upravil: davue007 (3.4.2016 08:13:46)

Re: Nazí v páse cudnosti

Této akce se stoprocentně nezúčastním. Půjdu s kočkami.

43

Re: Nazí v páse cudnosti

Zalezi to na situaci.
Kdyz neni plaz moc plna a je to treba v zahranici, nevahal bych. Clovek si tam nasadi slunecne bryle a muze najit relativni soukromi.
Tady v Praze na plazi plne lidi bych do toho nesel. Clovek tam muze potkat znameho a nemusi to dopoadnou nejlepe. Take bych nechtel lidi zbytecne provokovat, otravovat a tahat do sveho zivotniho stylu. Na druhe strane, na nudu chodi lidi bez komlexu, je tam citit pohoda a liberalizmus, co mam moc rad, tak proc nedelat osvetu tomuto sveraznemu zivotnimu stylu? Take trvalo jistou dobu az verejnost stratila predsudky napriklad vuci bikinam. Aspon podle vize me malickosti, pouzivani PC bude mit do budoucnosti rostouci tendenci napr. jako metoda zachrany vztahu ci manzelstvi.
Chlap v PC je rozhodne v znacne nevyhode. Urcite by mel mit pravo veta a otazka jit nebo nejit patri pouze spolecne domluve.

44

Re: Nazí v páse cudnosti

Madamsnekova:
Marquis deViante:
Máte pravdu oba, u nás jsme si na začátku víceméně vyjasnily kam až zajdeme. Pochopitelně hranice se upravují za pochodu. Sex a věci s ním související má v rukou Láska. Postupně si její dominanci přesunujeme i do běžného života. Ona sice je exhibicionistka, ale ví, že já ne, takže by takovou věc ani nevyžadovala. Tak takhle jsme si to nastavily hned v začátku. Ale třeba časem.......
Zkrátka - Láska rozhoduje, ale určité právo veta tam je.

45

Re: Nazí v páse cudnosti

Čte se to hezky a musím uznat, že se mi to i líbí! :-) Jistě, každý jsme v tom vystavování jiný, ale já v tom vidím i kus určitého vzrušení být nucen tam v tom pásu být. Jsem už holt asi exhibicionista, tudíž bych se i společné akce na nějaké nudě zúčastnil. Bylo by to poprvé a určitě bych musel "zapomenout" klíčky. Akorát mne napadá, že by u těch kovových mohlo dojít k nahřívání na slunci a třeba k nějakým sice asi drobným popáleninám... Nebo ležet raději na břichu a to už by ztrácelo ten efekt. Rozumíme si? ;-) Nevím. Uvažuji logicky. Má s tímto někdo už praktické zkušenosti?

46 Naposledy upravil: Xena (4.4.2016 13:40:10)

Re: Nazí v páse cudnosti

davue007: davue007, davue007, trochu se uvolni a nebuď tak upjatý. To byla jen řečnická otázka, co by, kdy by nebo zda by a ty jsi to skoro pojal jako výklad zákoníku, co můžeme a nemůžeme? Začíná jaro, takže nám některým začíná pěkně zvrhlé období, tady mě rozhodně a to je teprve chvíli jaro, počkejte na konci léta :-)

47

Re: Nazí v páse cudnosti

Já si taky myslím, že to není úplně ono. Nuda pláže jsou sice založené na tolerantnosti, ale také na jistém stupni soudnosti. Proč zbytečně provokovat komunitu, která si to nezaslouží.

48

Re: Nazí v páse cudnosti

davidt: Naprosto souhlasim, provokovat lidi s cilem upoutat pozornost je hloupe.
Jenze kde je ta hranice co uz ano a co ne? Vidim to jako kontinuum:
nahy penis, nahy penis s piercingem = krouzek, nahy penis s piercingem = zamecek, nahy penis s pierciengem = pas cudnosti (napr. PA-5000), nahy penis v kleci,...
Chapu, ze nase svoboda konci tam, kde zacina svoboda jineho, to je princip demokrace. Nechci byt moc kriticky k lidem, ale obcas na plazi je o moc horsi podivana. Nekdy cekam, ze tam nabehnou ochranci veleryb a zacnou zachranovat (: Kde zacina ta soudnost? Zakazat lidem s tely bez estetiky se vyzlekat. To zni jako z Absurdistanu. Prikladem absurdniho narizeni je zkusenost z Japonska, kde nesmi lidi s tetovanim na znacne casti tela na verejne koupaliste. A take tady vyvstava otazka co je jeste hezke a co uz neni hezke? Spravnou odpovedi je konstatovani, ze je to vsechno subjektivni a relativni, cize vec nazoru. Mne je to na plazi uprimne jedno, kdyz more vyvrhne velerybu, zavru oci nebo cumim na nejake krasne prsa, samozrejme, nenapadne v slunecnich brylich. A kdyz mi zacne tvrdnout pero, hodim pohled na velerybu a mam po problemu (: Kazda nevyhoda v sobe skryva vyhodu, jen ji potreba co nejdriv najit. To rikam i v praci jako princip uspechu.
Jit sam v pasu na nuda plaz mi neprijde jako dobry napad, citil bych se jako nejaky fetisista. Jit v paru a partnerka ma na krku klic, to mi prijde hezke a absolutne neskodne, hlavne kdyz je na plazi mene lidi a lide se mohou presovat kam chteji. Partneri to vsak musi chtit oba.

49

Re: Nazí v páse cudnosti

ad rm71:

S ohříváním žádný problém není. Já s tim chodim i do sauny a ani tam, ostatně sem to tu už někde psal. PC si podrží teplotu těla, protože je s ním v těsném kontaktu. Taky nikdo nepřemýšlí, že by si na pláž sundaval třeba snubák

H.

50 Naposledy upravil: IN (5.4.2016 08:46:51)

Re: Nazí v páse cudnosti

Souhlas, já jsem zkusil nedávno saunu s kovovým PC a v i přes počáteční obavy to dopadlo dobře wink