1

Téma: Dotaz na nákup Venus for men

Rád bych kohokoliv zde požádal, zda neví o nějakém prodejci níže uvedeného zařízení, nebo jeho ekvivalentu či klonu. Tento originál je trochu finančně náročný, takže by se hodil nějaký klon za cenu podstatně zajímavější.
Předpokládám využití v bezbranném stavu po uvolnění z CB a s trváním dle přání partnerky.

Děkuji všem, co mohou poradit :-)

https://venusformen.com/

2

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Ještě pro přiblížení použití přikládám video.
A děkuji předem...
http://www.heavy-r.com/video/133345/Vacuum_Fetish/

3

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Objevil jsem jednu alternativu, ale evropský prodej je cenově moc vysoko (800USD)
Prodejci v US nedodávají do ČR :-( I když jejich ceny už bu se pomalu blížily k akceptovatelné hodnotě (440USD). Samozřejmě nižší cena by byla ještě více zajímavější (cca 300USD) :-)

http://www.amazon.com/Lovebotz-Automati … B015QH5LBY

Případně budu rád i když se mi ozve někdo, kdo by dokázal sehnat za max. US cenu.

4

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Existují služby, kdy si to koupíš na "pronajatou" us adresu a oni ti to za nějaký poplatek přepošlou. Akorát při takové ceně se nevyhneš dalším poplatkům (clo + dph).

5

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Jasně, třeba shipito.com. Nebo se to dá sehnat na Ebay a tam asi do ČR posílat budou. Ale pochybuji, že byste do toho někdo šel. Touhy a představy jsou jedna věc, ale realita a vlastní peněženka pak věc druhá. Bohužel o žádné levnější alternativě nevím.

6

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Děkuji za příspěvky, ale zrovna toto jsem netoužil slyšet. :-(  :-)
Právě proto hledám v EU, kde bych se clu už mohl vyhnout, nebo v Asii, kde i s clem bych se vešel do limitu. Případně může být i někdo, kdo si rád zahraje na kutila a je chopen klon "spíchnout". Nebo někdo už pořídil a třeba dokáže poradit.
Když to nezkusím, tak pro to nic neudělám a to by bylo dost málo. (stále hledám i sám a kdybych někde něco našel, podělím se )

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Toto video dokazuje, ze neodolatelnou Venus dokaze nahradit i obycejny pristroj na dojeni mleka:

http://xhamster.com/movies/700379/penis … ne_20.html

Nevim jak to bude s cenou pristroje ale bude asi trochu hlucnejsi.
Nejprve se mi to zdalo byt trochu legracni (: Ale kdyz si predstavim, ze by byla k dispozici sexy dojicka, ktera by me privazala, nechal bych se vydojit do posledni kapicky.

8

Re: Dotaz na nákup Venus for men

No jo, "obyčejný" přístroj na dojení. A ten se dá opatřit kde a za kolik?

9

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Ano, toto je jistě alternativa, viděl jsem jich už dost, a z Číny od 130USD. Ale problém je opravdu v hlučnosti, použití by vzbudilo celý činžák. Nehledě k tomu, že to není zrovna prostorově malá věc.

10

Re: Dotaz na nákup Venus for men

phdpha: Kdyz ne do cinzaku, tak na chalupu nebo zajit na statek ci kliniku s perverznou dojickou (:

11

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Toto video dokazuje, ze neodolatelnou Venus dokaze nahradit i obycejny pristroj na dojeni mleka:

Jen aby to nebylo "Po nadojení pěti litrů vypne automaticky" smile

12

Re: Dotaz na nákup Venus for men

V takovém případě je fajn být připoután a nemoci si toto zařízení sundat. ;-) Bych se modlil, aby opadla erekce a doják spadl... :-D :-P

13

Re: Dotaz na nákup Venus for men

rm71: Presne tak, to by bylo krasne muceni. V stimulaci penisu se da pokracovat i po ejakulaci ale penis je tak strasne citlivy, ze je to az neprijemny zazitek. Zkousel jsem to nekolikrat ale vzdy jsem musel prestat. V pripade pripoutani bych nemel na vyber (:

14

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Přesně tak, Jen se kroutit a doufat, že se to nějak vypne. Jinak tedy nezapomenutelný zážitek. ;-)
Ale až si na to tak nějak zvykneš (dá-li se na to zvyknout), tak bude zase fajn, až Tě to bude pomalu přivádět k dalšímu orgasmu. A teď dilema: Nechat se udělat a trpět skrz citlivý žalud, nebo vzdorovat a snažit se neudělat. Zase pokud je to vůbec reálné, že?

15

Re: Dotaz na nákup Venus for men

rm71: Podle mne je to realne. Statecne bych se snazil vydrzet co nejvic nucenych oragasmu. Vubec by to nebylo lehke, ale byla by to pro me vyzva. Take by me zajimalo, kde je vubec muj fyzicky limit jetli 2, 3... Sam to nezjistim. Ale nejvic by me tesilo ma bezmoc, ponizeni a ta zenska vlada nade mnou.

16

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Diskuse o tom, jak by to mohlo být je vcelku reálná.
Přesně taková je podstata toho, proč se snažím získat některý z těchto nástrojů. Jen na okraj, tuto hračku jsem neobjevil sám, ale má paní. A když se mi ji podaří sehnat, jistě bude odměna :-)
Takže znovu prosím, najde se někdo, kdo by mi k jejímu získání pomohl? Radou, dovozem, výrobou ...?
Děkuji.

17

Re: Dotaz na nákup Venus for men

phdpha:
K tomu se připojuji i já.

18

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Za poslední týden jsem prohledal na netu snad skoro vše ... A nikde jsem nenašel alternativu do 400 EUR. Tedy dostupnou v ČR.
A tak stále doufám, že mi zde někdo pomůže splnit můj úkol...
Prosím o pomoc a předem děkuji. :-)

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Venus je úžasný stroj, jen bych měl strach že kopie nebude tak kvalitní a robustní + možnost náhradních dílů. Tak když se otevře obchod USA-EU stálo by to za zvážení, jinak clo by vyšlo na cca 6K, to je šílenost.

20

Re: Dotaz na nákup Venus for men

phdpha: Co tak modifikovat tento stroj:
http://forum.cudnost.cz/topic/1177/prod … ci-masinu/
Dildo vymenis za umelou vaginu nebo jeste lepe vakuovou pumpu, kde se muze regulovat podlak. Podle meho nazoru by Te to dojilo pododne jako Venuse. Mosel bys byt pekne v ponizenem pokleku, ruce za zady a uzivat si nucene rozkose. A za relativne nizke financni naklady (:

21

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Na to se přímo vyrábějí nástavce, nemusí tam být dildo, může tam být i umělá vagína. Akorát oproti Venus tam bude chybět ten vakuový podtlak.

22

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Staci vakuova pumpa a lepici paska. A je to. Urcite pouzit s lubrikantem.

23

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Myslím, že vakuová pumpa stačit nebude. U "Venus2000" jde o rychlé nasátí podtlaku a rychlé vyfouknutí. O tento přístroj mám taky zájem. I když zvažuji jaké bude mít využití když jsem stále pod zámkem :-)
Máme jeden mechanický masturbátor, který se nasadí na ztopořený penis a zapne se volitelná rychlost otáček a on už dokoná svoje. Několikrát jsem se snažil nad ním zvítězit, ale vždy mne porazil a já se vystříkal (měl orgasmus). Moje Madam to používá hlavně když jsem spoutaný (přivázaný k posteli). Nejdříve mne nabudí, pak mi nasadí ten masturbátor s tím, že pokud se udělám, tak mne hned ojede připínákem a poté mi hned nasadí opět klícku. Se slovy, jdu do sprchy, přikazuji ti to vydržet. Nikdy jsem to ještě nevydržel a vždy se udělal.
Ale stále nad tímto kouskem (Venus 2000) taky uvažuji. Před 15-ti lety jsem si koupil svůj první masturbátor, byl na bázi vakua. Prostě takový dvojitý rukáv, který se nasadil na ztopořený penis. Poté se hadičkou, nebo dlouhým brčkem nafouknul a mohlo se začít masturbovat. Nešel sundat, protože ten dvojitý rukáv to neumožnil. Prostě měl jsem ten návlek na penisu a musel si ho manuálně honit. Podtlak vždy ten penis strašně prokrvil a překrvil a pocit jak mne ty stěny obepínají mám stále v paměti. Dodnes si pamatuji na ty silné orgasmy. Nevím proč, ale přestalo se to vyrábět a teď to nejlepší, ta věcička stála asi 200 korun.
Taky přidávám video s Venus v akci.

http://www.xvideos.com/video4172933/milking_machine

24

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Tak jsem objevil jinou variantu, začínající na cca 400USD, což by celkem šlo.
Ale je tu opět problém s dopravou, cena za ni je skoro stejná jako za přístroj.

http://www.shopmalemilkingmachine.com/s … hines.html

Opravdu tu není nějaký kutil, co by něco podobného zvládl, nebo netový bloudič, který by našel variantu s levným poštovným?

25

Re: Dotaz na nákup Venus for men

Jedna z věcí, které bych chtěl jednou zažít. Potkal jsem pána, který podobnou věc vlastnil, prý po půl hodině už se to nedá vydržet a subík HODNĚ prosí o milost. Žel, neměl jsem možnost vyzkoušet...