51 Naposledy upravil: Xena (6.4.2016 15:43:02)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

PavelCBs: A myslím, že by tady každý rád pode mě přiložil polínko :-D
Jak ty to máš s tím kapáním, se taky pochlub a podpoř mě trochu. Bojuju tu sama, ale pořád si vedu dobře. Chlapi proti jedný babě? To je dost těžká pozice a nevyrovnaná partie, ale já se nedám.

52

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

XENO: musím se přiznat dvakrát jsem si cvrknul. Naštěstí to nemělo na nic vliv.:) a smile

53

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Jak já to mám s kapáním? Myslíš to do polívky nebo z ocasu?  :-D
To by měla spíš napsat Ellen  ;-) ona minule nadávala,  že má mokrý záda  :-) protože kapu jen jí vidím.  Ale poluci jsem neměl. Jen jednou je to asi dva měsíce šlo všechno semeno ven po močení. Noční poluci jsem neměl a díky svojí nenasytný Ellen ani mit nebudu  :-)

54

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

A jo, ty ses teď vlastně jiná liga taky, skoro vanilka :-D A Ellen? Ta nemá zkušenosti, ta si užívá tvých výstřiků, takže odpírání je u vás ještě v peřince. Ty máš sexu dosti, takže nic, kašlu na to. Jdu si postavit hranici pro čarodějnici :-D, vždyť 30.4. to mám jasný....

55 Naposledy upravil: PavelCBs (6.4.2016 16:33:25)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Xena : do 30.4 se to nestihne,  nemám tolik polinek :-D

56

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Ale já mám.....za rohem truhlárnu :-D

57

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Pro mne by byla poluce ponizujici a teda krasny zazitek. Vzbudit se vedle sve Pani (jsem sice sam tak pouzivam trochu imaginace) a byt jak klucina s kulisou pospineneho pradla a smradu spermatu, to jednoduse musi stat zato. To bych se Pani ani do oci podivat nemohol.
Kdyby jsem byl klicnice, tak bych chlapa za poluci netrestal. Uz ma toho sam dost byt porad drazden od takove sexice, spat vedle ni, byt omamen jeji vuni a pak jeste zadne spojeni na tak douho...
Pripada mi jako estremni i hezke ponizeni mit na sobe kalhotky a vlozku jak psal cirrus1. V pase cudnosti si totiz porad pripadam jako chlap a mam porad jeste i kdyz o hodne zmensene muzske ego. Ale s kalhotkami a vlozkou to uz vubec! A predstava, ze takto flirtuji s nejakou kockou v praci je temer uplne nemyslitelna. Take to muze byt docela prakticke. Zkousel jsem experimentalne nosit na klicke kondom, trochu me to vzrusovalo a fungovalo hezky - zachytaval kapky ale penis se mi zaparoval. A take jsem pri curani (zasadne v sede) musel kondom porad sundavat a nandavat. Pak hygienicky kapesnik v trenkach a je to fajn jak na zachyceni kapek moci tak i na preejakulat. Kdyby jsem byl pozadan nosit vystroj jako cirrus1, tak bych asi nevahal a podrobil se zenske Moci.

58

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Mel jsem pri velke potrebe trochu tezkosti a citil jsem tlak na precitlivelu prostatu a pak jsem jen pozoroval jak mi kape sperma, ne cira tekutina ale mlecne bila kapka. Byl to fakt divny zazitek, ne moc dobry. Jsem zvedav co vsechno me jeste v pase cudnosti ceka.

59

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Marquis deViante: Jenom krásné, vzrušující zážitky tě čekají...

60

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Xena: Mozna tak na urologii, kdyz tam potkam hezkou setricku (:

61

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Xeno, to nebyl výsměch, ale závist.

62

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Tak promiň, já to četla s ironií.

63

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Vy jste se tady teda rozpovídaly. Xena zase řádila, ale je hodná, neupalujte mi jí :-)
Já to mám tak, že včera i dnes se mi po čůrání stalo, že jsem cítil jakože ještě "takovej divnej tlak", jako když ještě budu čůrat a místo toho vyteklo bílý semeno.Takže ukapávám :-) ale poluci , jsem ještě neměl. Teda měl, ale to je táááák dávno.
Ale Láska se už rozhodla - počkáme na poluci a do tý doby mám mít vložku, ať nekapu do slipů.

64

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Tlapík: neboj nikdo ti jí neupálí, nezaslouží si to. Ale kdyby přece jen náhodou jo, tak se neboj, nejdřív zachráníme klíček :-D

65

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Není třeba, klíček by měl oheň přežít :-)

66

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

No vidíte chlapy, kdybych tady nebyla, s kým byste laškovaly, vždyť bych Vám tu všem chyběla :-)

67

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

davue007:ad depilace chodím už skoro dva roky a jsou to oficiální kos.salony teda oba soukromé je to lepši na komunikaci,né nějaká továrna na krásu kde recepční budu vše vysvětlovat atd atd,prostě soukromá kosmetička co děla brazilskou depilaci i mužům.Chodil jsem do dvou ale ted už jen k jedné.Je to velmi mladá ale velmi šikovná holčina a absolutně profesionální přístup.O erotice tak max. povídat ale dotek ani náhodou.Dnes si povídáme o cestování a všem možném a taky si tam v klidu odpočinu.A jak to kontrolujem?Těsne před sundáním klícky se dělá foto a mms kde je vidět plomba a místo kde to je.To samé ihned po depilaci,klícku si nasadím a slečna mi kápne libovolný lak na nehty na zajištovací pásku,sám nevím kterou barvu vybere a hned foto a mms a jedu dom.Je to velmi spolehlivé a učinné.A cena už je lepší jsem letitý zákazník.Slečně dámské prádlo nevadí a ani když mam ještě pruhy od rákosky na zadku.Všechno jsem jí po pravdě řekl jak to je a plně to chápe,prostě užasný človíček.
ad Vložky,už jsem zjistil že prostě po 4 týdnu někdy vyteču,říkejme tomu jak chcete at zas neřešíme termíny,nařízení Paní na kalhotky a vložky jsem přijal,taky to nosí a neřeší to,nějaké plenkové kalhotky mi připadájí už asi přehnané.Ano asi po 30 ti dnech si beru vložky a nosím celý den,samozžejmě když zjistím že jsem vytekl,v noci či ve dne zaznamenám značku do kalendáře.Vložku až pak nenosím,proč taky.A počítám na novo.Tak to mám od začátku roku.Jinak nosit vložky mě teda absolutně NEBAVI,ale co mužu dělat.Jsem rád že mužu nosit už ty tenké a jak poprvé ty obrovské vatové!!Ale musel jsem si to vyzkoušet abych pak veděl že ty tenké jsou pohodlné a nenápadné.Každá žena ví o čem to je.Jinak kalhotky nosím stále ale žádná červená krajka prostě nenápadné bez ozdob,chodím i na bazen a lehce se to splete se slipama,jde o plnění příkazu,né někomu dělat šaška veřejně.No a navíc materiál dámského prádla je PODSTATNě kvalitnější teda než pánské!!!A perlička na závěr,ke kalhotkám se nosí podprsenka!!!Tak nosím i tu a vřele doporučuji,měl jsem děsně kulatá záda a seděl křivě u PC,ted se samozřejmě bojím aby to nebylo poznat zapínání na zadech tak sedím jak pravítko!!!Závěr : nehrbím se ,přestaly mě bolet po 20ti letech záda a hlava a v noci spím jak špalek!!!!A ruzná rovnátka stojí tisíce a je to na hov...,podprda 300 a je to super,a zas žádná krajka bezešvá bez ruzných ozdob nenápadná.
A jak to nás je,kdysi někdo napsal že submisiv má obrovskou moc a sílu se svěřit do rukou dominanta!!!!Ano,poslouchám dostávám tresty,nosím klícku dle sve Paní ale oba se absolutně respektujem a ctíme.Krásný den všem,přeje cirrus1.

68

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

cirrus1: A ja respektuji vas, Tebe i Tvou Pani i vas tak trochu extremni zivotni styl vcetne kalhotek s vlozkou, podprsenkou a depilaci. Kdyz vas to obou bavi a naplnuje, tak proc ne?
Predstavuji si to, jak tento styl aplikuji na sebe. Damske kalhotky s vlozkou se daji skryt i kdyz to chce asi mentalni trenink si na to nejak zvyknout, akceptovat to a nosit je. Podprsenku asi ano, ale jenom v soukromi pro radost partnerky. Depilace pubickeho ochlupeni a podpazi je i prakticke. Libi se mi, ze Ti to provadi cizi (i kdyz blizka) zenska, ktera Te vidi v hezky naheho v PC. Ale urcite by mi chybela moje chlupata hrud, nejak porad to v sobe odmitam.  Mozna jsem jeste nebyl dlouho uzamcen nebo absence realne Pani a jeji rozkazu, ale nejspis asi porad ve mne drima me muzske ego a rika ne.

69 Naposledy upravil: davue007 (8.4.2016 13:03:24)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Cirrus 1:  hmmm, děkuji za sofistykovanou odpověď.  Tak to je šikovná kosmetička, musí být absolutně bez předsudků.

Úplně se tam vidím. Jak mě jí sundavá a zase nandavá. Bohužel chybí mě dost podstatná věc a to srozuměná kosmetička.

Tento způsob ti tam domluvila tvoje paní , nebo je to ,musí být tvoje invence?

70

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

davue007 Kosmeticka absolutne nemanipuluje s klickou,To je moje starost,A zkusil jsem to sam a je to velmi pohodlne a prakticke.Paní to jen vítá.Je to i moje pohodlí.

71 Naposledy upravil: davue007 (8.4.2016 14:40:35)

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Cirrus1:  Máš pravdu  v tom, že je to lepší a pohodlnější  než se holit každé cca 4 dny.

72

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

cirrus1: Jeste se zeptam pro (mou) kompletni informovanost, jak je casove narocny zakrok depilace a financni naklady depilace pri popsanem rozsahu (pubicke ochlupeni, podpazi a hrud)? Dekuji.

73

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Marqusi deViante:Já mam depilované celé pohlavi třísla a zadek,podpaží. Cena je do 900,ale ceny přesněji najdeš na strankách kos. služeb hrudník nevím. Celkem jsem tam asi hodinu a kousek ted uz to jde rychleji protoze chodím víc jak dva roky a chlupy slabnou nebo už nerostou vubec. Ceny jsou dost rozdílné v Praze hodně drahe,na moravě skoro poloviční. Hledej brazilskou depilaci i pro muže.  Jinak poprvé dost nepříjemné a dva dny to bolelo a bylo oteklé ani klicku jsem nemel nasazenou. A ted nez slezu z lehatka už zas zamčeno a jsem v pohodě.

74

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

cirrus1: Dekuji, o depilaci vim(e) uz temer vse. Rozhodne po celkove depilaci vehementne netouzim. Jenom zenska sila (nebo laska) by me mohla k tomu primet. Nepohodli a bolesti se nestranim, prave naopak, kdyz je puvodcem zena, tak si to naplno uzivam. Proto mam i zubarku (: Mozna, zvazuji, jenom pubicke ochlupeni, to se pri noseni PC hodi, ale najit na to hodinu pri mem hektickem zpusobu zivota... Take najit chapavou kadernici. Necham si to projit hlavou a cas ukaze.

75

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Já se trochu vrátím k původnímu tématu. Myslím, že dlouhodobé nošení klícky má vliv na kvalitu erekce, čím delší zamčení bez možnosti jakékoliv stimulace, tím je vliv výraznější. Ovšem po sundání klece a nějakém čase "aklimatizace" (maximálně několik dnů) se erekce vátí k normálu (tedy alespoň u mě). S partnerkou si pořád pohráváme s myšlenkou jak zajistit, aby změna erekce byla trvalá a nevracela se do původního stavu. Přítelkyni (ale i mně) by vyhovovalo, kdybych nebyl schopný dosáhnout úplně tvrdého stavu a ona by měla na základě toho další možnost mě ponižovat. Bohužel, ani ztráta erekce, ani zdánlivé zmenšení penise není trvalé.
Kdybyste někdo měl tip jak dosáhnout trvalého zhoršení erekce bez vedlejších nežádoucích zdravotních efektů, tak bych byl moc zvědav. Ale obávám se, že jde o neřešitelný problém:-)