1

Téma: Začínam

Mám 22 a práve dnes som začal nosiť plastový CB6000. Uvidíme ako dlho to vydržím. Držte palce.

2

Re: Začínam

Mam ale ,,klíčnika,,.

3

Re: Začínam

Přeji vám dlouhou výdrž oběma.....

4

Re: Začínam

To je úplně jedno, zda se jedná o klíčnici nebo klíčníka. Důležitější je, zda k těmto hrátkám máte oba pozitivní vztah a umíte si v tom najít "to své"... ;-)

5

Re: Začínam

No ja to mam hlavne koli sebe lebo mam taky zlozvyk že sa s nim velmi casto hram a mam ruku stále v rozkroku a aj často masturbujem ale priatel nie je proti len to uvítal a najlepšie je ze kluče ma on.

6 Naposledy upravil: Xena (31.5.2016 15:35:49)

Re: Začínam

Tak to je úplně ideální, že má klíče on a ty máš po hraní. Pás je na tohle ideální, když to chtějí oba, jak píše rm71

7

Re: Začínam

Ja viem preto som sa rozhodol to takto riešiť.

8

Re: Začínam

I má podporá. Čím déle, tím lépe, že?

9

Re: Začínam

Diki za podporu.

10

Re: Začínam

jj, když vydržíš, čekají vás oba krásné zážitky a fakt to stojí za to....

11

Re: Začínam

Už teraz sa teším. Len neviem aká bude prvá noc so zamknutým vtákom.

12

Re: Začínam

To brzy poznáš.;-) Myslím, že ta první bude celkem v pohodě. Záleží, jak časté a silné budeš mít erekce. Rozhodně se nesnaž hned škemrat na příteli o klíč, ale v klidu se projdi, popřípadě použij studenou vodu či led. Třeba Tě to tu první noc ani neprobudí...

13

Re: Začínam

No v to dufam ze neprebudi

14

Re: Začínam

Tak doufat můžeš wink A pak nám napiš, jak to bylo doopravdy..

15

Re: Začínam

Urcite napisem.

16

Re: Začínam

Takže prvá nič je za mnou.  Zobudil som sa asi 4x a to prvý krát sa mi chcelo čurat a tie zvyšné tri son sa zobudil na tlak v PC. Dnes začína druhý deň a som dnes v práci.

17

Re: Začínam

Tak 4x mne to probouzí tak až tu třetí (čtvrtou) noc. Ale mne je 2x tolik co Tobě...
Jaký typ práce máš? Myslím, třeba sedavý...

18

Re: Začínam

No ako sa to vezme aj sedím aj stojím. Ale väčšinou sedím.

19

Re: Začínam

Kombinovaný typ práce je asi nejlepší... Já ji mám asi nejvíce v pohybu, což si v podstatě ani neuvědomuji, že mne něco "zdobí"... ;-)

20

Re: Začínam

Ja už som si tiež zvykol a ani ho necítim a to ho mám druhý deň na sebe. A je to skvelé pomyslenie že ho mám ale nikto to ani netuší.

21

Re: Začínam

Ja jako řidič z povolání mám sedave zaměstnání a v provozu nelze dělat nějaké "úpravy" ale nemusím,  naprosto jsem si privykl ho mít v každé situaci. Nó a doma je to,  hlavně teď, práce převážně v pohybu manuální na zahradě a také žádný problém. Pokud pas sedí,  tak se tělo přizpůsobí velmi rychle,  nejdéle asi trvají ty noční erekce,  ale ani ty už dnes nevnímám.
A pravda,  velmi zajímavé jsou ty pocity mít to a okolí nemá ani tucha. Me ne před časem stalo,  že jsem si potřeboval odskočit je stromu a sotvajsem ho vyndal priritil se druhý kolega s tím,  že už taky musí. Ve mě hrklo,  všimne si,  nevšimne si,  ale naštěstí se věnoval své potřebě a nekoukal po okolí  :-)

22

Re: Začínam

Tie nočné erekcie sú asi najhoršie.  Po prvej noci som si dosť vytrpel.

23

Re: Začínam

Neboj, mužů té uklidnit. První noc se rozhodně nedá mluvit o nejhorších erekcích ;-)

24

Re: Začínam

Tak to vážne upokojilo. Dik.

25

Re: Začínam

To si sedne po týdnu to ustupuje.