1

Téma: Dlouhodobe noseni uretalni tycky

Zdravim panove, jake mate zkusenosti s dlouhodobe zasunutou tyckou v mocove trubici? Chceme koupit dutou tycku s krouzkem okolo penisu a prez to nasadit pas cudnosti. Zajima nas zda je mozne to mit nonstop, samozrejme se pocita s hygienou atp. Ale jde o to jestli to nemuze zpusobit nejake zdravotni problemy. Jestli nebudou treba nechtene uniky moci, nebo aby nedoslo k trvalemu roztazeni mocove trubice, zejmena u zaludu, to by totiz vypadalo dost nechutne. Diky.

2

Re: Dlouhodobe noseni uretalni tycky

Důležitá je délka trubičky, její tvar a materiál. Mě kovová, dlouhá tak 6cm vadila, přišlo mi že hodně tlačí při pohybu, hlavně sedání a vstávání byl problém.. Vydržím s ní vždycky jen chvilku (1-2) hodiny. Podle mě to dlouhodobě nepůjde..

Zdravotní problémy v podobě ochabnutí svalstva svěrače jsou při cévkách zavedených do močáku - což určitě nebude ten případ.

3

Re: Dlouhodobe noseni uretalni tycky

Dlouhodobé nošení nepřichází v úvahu zejména z důvodu rizika infekce atd....

4

Re: Dlouhodobe noseni uretalni tycky

Ale to platí v případě trubiček, nebo tyčinek. U cévek je to riziko menší (ale pořád je).

5

Re: Dlouhodobe noseni uretalni tycky

Já ji měl jen na akce mě vládkyně.Klec byla úplně plná (8mm velikost hadičky,delka 8cm),žalud obnažený a dírka uprostřed.
Ale max,do rána. Cca 16.hodin.