1

Téma: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Mám pro vás novinku, vylepšenou kopii Holytraineru. Ta starší měla klasický visací zámek, nová verze už má zámek vestavěný.

http://www.cudnost.cz/fotky/holytrainer/holytrainer-kratsi-1m.jpg http://www.cudnost.cz/fotky/holytrainer/holytrainer-kratsi-2m.jpg http://www.cudnost.cz/fotky/holytrainer/holytrainer-kratsi-3m.jpg

K dostání jsou zatím 3 velikosti kroužku: 40, 45 a 50 mm. Brzy budu mít ještě minikroužek o průměru 36 mm.

A také jsou k dostání 2 velikosti klícky: kratší a delší. Kratší je 8 cm dlouhá a delší 9,5 cm.

Kroužky a zámky se chystám nabízet i samostatně, ale tato možnost na Cudnosti zatím není.

Rozdíly oproti švýcarskému originálu:
- některé klícky jsou místy z vnější strany trochu matné, vidět to ale moc není, jen při detailním zkoumání
- hrany otvorů jsou trochu ostřejší, dá se to napravit pilníčkem na nehty

CZ:
http://www.cudnost.cz/plastove-pasy-cud … er-kratsi/
http://www.cudnost.cz/plastove-pasy-cud … ner-delsi/

SK:
http://www.cudnost.sk/plastove-pasy-cud … er-kratsi/
http://www.cudnost.sk/plastove-pasy-cud … ner-dlhsi/

Starší verze zůstává v nabídce v provedení elektro:
CZ: http://www.cudnost.cz/elektro/holytrainer/
SK: http://www.cudnost.sk/elektro/holytrainer/

Tak co tomu říkáte, jak se vám líbí?

2

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

To se mi líbí.A počkám si na ten mini kroužek. smile

3

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Vypadá to hezky, ale obávám se, že délka klícky 8 cm je hrozně moc. Je to prakticky stejně dlouhé jako CB6000, a to je přehnaně dlouhé pro většinu lidí.

4 Naposledy upravil: davue007 (7.9.2016 18:09:36)

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

davidt: délka klícky je 5,5 cm. 8 centimetrů měří od kroužku.  Je mě akorát HT původní mě bylo velké. Akorát nevím proč musím mít větší kroužek než u HT původní. Na spodní straně je prostor pro kůži a varlata. Klícka sedí víš než u HT původního. Velikostí odpovídá spíše CB 6000S

Co se týče konstrukce je to na poli plastu zase posun kupředu.  Sice klícka není všude úplně stejnobarevná, ale je to jen nepatrný rozdíl.  Kdo by to řešil.

Provedení je trochu více robusnější než originál a je nutné srazit hrany po vlysech na kroužku z obou stran.  Zarážka proti sklouznutí v horní části už není tak ostrá jak u HT původní lze jí trochu srazit.

Když jsem tu klícku vzal pilníčkem mělo to ještě žádoucí efekt povrch se zdrsnil a kroužek po kůži neklouže.

Slabinou výrobku je nepřesné opracování spojení mezi kroužkem a klíckou v místě vestavěného zámku ( jen u některých, ne u všech ) je vůle do které se mě občas skřípne kůže.

Což se dá pohodlně vyřešit podložit páskou gumičkou.

Výsledek je ten, že je to první klícka , která mě sedí tak , že jí vnímám jen jako prsten na prstě. ( cítím jí ,ale nevadí mě) , tedy pokud je ten dole v klidu.

Také je fakt, že když se ze začátku jemná kůže odře a otlačí reaguje tím, že zesílí. Což už mám  za sebou.  Dne jsem v ní zamčen 13 den a absolutně bez potíží. Předtím 10 dní.

Pod oblečením není vidět. Pod plavkama  trochu, ale za celý den si toho na pláži nikdo nevšiml. Vůbec to nemá tendenci sklouzávat dolů.

Noční erekce se dá většinou v pohodě zvládnout, jo boční otvory bych ucpal.

Poměr cena výkon je super.

Originál bude samozrejmě ještě uživatelsky přívětivější, ale cena je nesrovnatelná.  Jo a mám ten růžový.

5

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Recenze neoriginalniho holitraineru:
U originálu jsem nosil nejmenší kroužek 36mm u Vojty jsem objednal kroužek 40mm. Po prvním nasazení se zdá být menší a hlavně mi přijde menší mezera na kulky mezi klickou a kroužkem. Po jednodenním nošení a hlavně v noci pak začaly bolet "šňůrky" ke kulkam a začaly se dělat odřeniny.  Ale podotýkám,že jsem zamčený po 4 měsících!! Objednal jsem ještě menší klícku s větším kroužkem 45 mm a to už sedělo v pohodě. Asi týden jsem to střídal a po týdnu už v pohodě malá klícka a malý kroužek. Jediný problém pak byl zoubek u kořene penisu ze zhora,po noční erekci se zařezával,a pak to přes den mokvalo,ale ten byl vyřešen obroušením bruskou do radiusu stejného z klickou. Od té doby nošení absolutně bez problémů,koupání v rybníku,větší změny teplot i noční erekce se dá zvládnout. Jelikož ho nosím opravdu trvale a sundavá se pouze na hygienu jednou za 3-4dny až týden a trávíme léto na zahradě a toaletu máme venku tak změny teplot jsou někdy velké tak po noční erekci a při změně teplot mi pomáhá "teplá" sprcha. Tak že za mě neoriginál holitrainer je plně srovnatelný s originalem,jediný problém který jsem vypozoroval je,ze začátku s klíčkem,trochu byl problém ho tam se zámkem vsunout,ale i po tom ze jsem to odemykal párkrát,to šlo už dobře. Za mě tedy,tím že jsem zvyklej na plastový PC,na kovové jsem alergický,je holitrainer nejlepší volbou,dá se v něm dělat úplně všechno a kdo je zvyklej třeba na cb tak bych volil o jeden průměr menší kroužek. Mně cb nesedlo,vždy jsem měl po pár dnech odřeniny a zkoušel i různé úpravy,u holitraineru po pár dnech už není problém.
Tímto chci poděkovat Vojtovi za vždy rychlou reakci na objednávku,druhý den bylo PC na poště a jestli můžu doporučit, určitě za mě jednička v plastu,a o oproti originálů hodně ušetřených peněz.
Jsem zamčený 43 den a už jsem si tak zvyknul,že taky čekám na menší kroužek,až dorazí. Přes zimu by se tím, že hodně pracuju na zahradě mohla stát nehoda vyklouznutí smrštěním orgánů.
A po 43 dnech mohu říct,že kromě úplně zanedbatelných vzhledových věcí jako matnost nebo barevná nestálost je úplně stejný jako originál,v tom jsem byl zamčený 63 dní v kuse. Začátek je o zvykání,ale opravdu po čase jsem nepozoroval nic odlišného.
A trvale nosím 40mm kroužek a větší klícku.

6

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Ahoj

Ja uvazuji o koupi originalu pro meho otrucka, na videu me prijde, ze je pomerne pruzny zvlaste pri vyssi teplote se az ohyba, to u cinskeho plastu prakticky nelze dosahnout, je stale stejne tvrdy, proto je mozna tak pohodlny pro uzivatele. Momentalne stridame ocelovy CB6000 a ten neoriginalni HT, ale nic neni idelani, porad fnuka na kole, ze mu to vadi

7

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Taky mi trvalo na poprvé si zvyknout a hlavně to chce se tomu podřídit a hledat nejlepší pozice polohy a tak. Dřív když jsem o to nedbal mel jsem taky problémy ale jak se s tím člověk zžije,tak jsem běhal jezdil na kole všechno. A nevidím rozdíl mezi originalem a kopii.Možná ze když mu nic jiného nezbyde bude se snažit víc ;-)

8

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

K Holytraineru už mám i samostatné kroužky:

CZ: http://www.cudnost.cz/jednotlive-dily/k … lytrainer/
SK: http://www.cudnost.sk/jednotlive-diely/ … lytrainer/

http://www.cudnost.cz/fotky/krouzky-holytrainer/1m.jpg

Jen mám zatím trochu problém s dostupností všech velikostí a barev, ale všechno bude.

PS: Kroužky pasují i ke švýcarskému originálu.

9

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Novinka a super zpráva :-)

Ke klíckám Holytrainer teď nabízím všechny 4 kroužky, tedy 36, 40, 45 a 50 mm. Takže se nemusíte zabývat výběrem kroužku předem a všechny si je můžete v klidu vyzkoušet doma.

10

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Potreboval bych radu s rozmerem noveho ht.. Nevim jestli kratsi nebo delsi a v tech rozmerech je hrozny bordel. Potreboval bych velikost podobnou cbs, coz ke kratsi nebo delsi varianta ? Cbs mam tak na kvap. Sice se mi tam vzdy troska mista udela ale spis popadne klicka, kdyz nasazuj tak je to na tesno mozna by mylo lepsi o kousek delsi klicka a kratsi mezikus mezi krouzek a klicku.

11

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Podobná CB6000s je kratší verze. Ano je v tom bordel, i proto, že u HT kroužek klícku neprodlužuje a u CB ano.

12

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

J diky

13

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Vem si kratší.. Měl jsem dlouhej HT (starý typ) a bylo to velikostně jako velké CB.

14

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Me první zamčení 24.02. 2017 ve 12:55 hod. Mam nasazeny největší kroužek. Oproti návodům jsem musel provléct vše najednou. Je možné ze brzy budu muset dát o kousek menší kroužek. Dnes jsem nasadil druhý nejmenší kroužek a teď jej cítím pod varlaty, ale jelikož jsem zamčený poprvé v životě, tak si musím zvyknout.

15

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Zapomněl jsem že mám čirý holytrainer, kratší.

16

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Nezkoušel jste někdo zda ten vestavěný zámek detekuje bezpečnostní rám, či ruční detektor?

17

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Když ti tohle někdo otestuje a odpoví, tak to nebude platit vždycky a všude. Záleží na jakou to budou mít nastavenou citlivost. I s klasickým visacím zámkem jsem jednou prošel do soudní budovy.

18

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Možná nevhodné místo na dotaz, ale přeci jen:
- bude HT také kovový? (např: https://www.aliexpress.com/store/produc … 69279.html)
- bude k HT také Guardian (nebo alternativa)? (https://keptforher.com/product/guardian/)
Díky za info

19

Re: NOVINKA - Holytrainer s vestavěným zámkem

Kovový Holytrainer chystám, alternativu ke Guardianu za rozumnou cenu zatím hledám.