1

Téma: uzamčen přes dva roky

Narazil jsem na tento blok.  Zaujal mě typ klícky.  Princip zamčení ( s fremut) mě unikl. 

http://modifiedandstretched.tumblr.com/page/3

2

Re: uzamčen přes dva roky

Řekl bych že v penisu je zastrcena trubicka a pirsingem zajištěna do kříže nebo tak něco.

3

Re: uzamčen přes dva roky

Uzamčení na 2 roky je blbost. Fajn, tři dny, týden, výjimečně 14 dní a provokace partnerky fajn. Vyplácení se pro povolení sundat a v kleče se vyhonit třeba za 1 000,- Kč, slízat sperma z kozaček či vysát z gumy a pak zase zamknout taky fajn. Ale zamčení na měsíce a roky považuji za poněkud ujeté...... to už by si ho pak člověk rovnou mohl nechat uříznout. Omlouvám se za upřímnost, ale mám pocit, že na totmto webu většina spíše sní a vymýšlí si, něž aby prožívala skutečné.

K takovéto občasné a dočasné submisivitě hrou inklinují jinak dominantní samci, většinou jsou v řídících pozicích a je to pro ně kompenzace. Tedy, v reálu jsou přirozeně dominantní. To je i můj případ. O to víc si užívám(e) dočasnou feminizaci a nadvládu paní. Vše má ale svůj čas.

4

Re: uzamčen přes dva roky

Já mám zatím rekord 11 dní v CB 6000s a 30 dní v Latowském a z mého hlediska je těžko představitelné, že by v něm někdo vydržel řádově měsíce či dokonce roky. Je však pravdou, že jsem po 12-ém dni v Latowském chuť na uvolnění tak nějak "ztratil" a po tom 30-ém dni jsem pomalu den čekal, než penis dostal "chuť" si udělat dobře. Nemám to tedy odžito, ale připouštím, že je asi nakonec možné ty měsíce v tom pásu i vydržet. Otázkou je, zda nás to něčím naplní, neboť se stáváme sexuálně otupělými a získává už asi jen čas...

5

Re: uzamčen přes dva roky

Roky mi přijde už dost brutalní.... já mám rekord 8 tydnů a 4 dny ... kdy jsem to musel ukoncit já, ale je pravdou že tehdy ex partnerka ( jestli se dá tak nazvat) to brala jen tak že mě jistym spusobem zamkla do CB6000 a tím to pro ni dal zhaslo a tešilo ji jen že mě má jen pod zámkem ... v prvních tydnech sice par pokusu bylo, ale ze zkušenosti viim, že kde neni sexualní provokace tak v zamcenem stavu ta chut na sex a potreba se udelat klesá, tudiž se dá vydržet delší dobu, ale musí to oba bavit, jak zečne k tomu byt nezajem tak to pak všechno nudí a stoupá z toho " šílenství " a i docela závislost  na klícce nebo vůbec na tom pocitu mít nářadíčko v boxíku .. po nějakym čase bez stoupá ta chuť být zas zamčený. Ale k věci ROK a víc je podle mě blbost už i ze zdravotního hlediska, článek jsem si nepřekládal tak nevim jestli mel dotyčný nějáké uvolnovaní ikdyby jen přes anal, ale dva roky jsou risk.

6

Re: uzamčen přes dva roky

Tak nejde ani tak  o dobu , spíše o typ.

7

Re: uzamčen přes dva roky

rm71 + Ange: naprostý souhlas.

P.S.: škoda, že zde v diskusi nejsou vlákna......

8

Re: uzamčen přes dva roky

p.klein jaky vlákna maš namysli?

9

Re: uzamčen přes dva roky

Fandim mu (: Je to pro mne nepredstavitelne dlouhe obdobi bez orgasmu. Ale kazdy jsme jiny.

10

Re: uzamčen přes dva roky

p.klein: Každý se na zamykání koukáme jinak a pro každého znamená něco jiného a každá klíčnice od něj také očekává něco jiného. Vždy je čas individuální a hlavně jak píše davue007 jde také o typ klece.

Nemyslím si, že já sním nebo si vymýšlím. Naše realita je, že jsem miláčkovy dopřála orgasmus o vánocích po 90 dnech a byli jsme opravdu oba velice spokojený. Užíváme si zamykání a rozhodně nás to naplňuje a mít ho zamčeného na týden nebo pouze pár týdnu? By pro nás nebylo to pravé ořechové. Je to vše individuální a co vyhovuje nám není dobré pro ostatní a naopak.

Když něco dělám, dělám to dlouze a pořádně ;-)

11

Re: uzamčen přes dva roky

Souhlasím s Xenou. Mé poslední zamčení trvalo 188 dní. Pak jsem měl 10 dnů přestávku a dnes mám 80 dní, co mě Manželka opět uzamkla.

12

Re: uzamčen přes dva roky

188 dní??? jaký to je? a měl jsi nějaký uvolňování?

13

Re: uzamčen přes dva roky

Jednou až dvakrát do měsíce jsem měl milking.

14

Re: uzamčen přes dva roky

z byvalov priatelkov som mal rekord skoro 9 mesiacov bez orgazmu samozrejme milking nepočitam ten bol na pravidelnej baze raz za 10 dni čim bola dlhšia doba v pase tak aj provakacie a ulohy boli obtiažnešie takže nemožem povedat že by som nebol nadržany alebo opadalo sexualne napetie ako bolo vyšie spomenute ba naopak. Okrem pasa sme prakttizovali aj vztah kde ona bola hot wife ja cuckold a mala stalych troch milencov.

15

Re: uzamčen přes dva roky

Já jsem uzamčený trvale už dva roky, ale milking masáží prostaty mi není příjemný, takže přítelkyně mne pravidelně jednou týdně mumifikuje ve smršťovací folii, nasadí miuzavřenou latexovou masku a za chvíli nedostatkem vzduchu dojde u mne k ejakulaci i v PC.  Pak mi teprve po ochabnutí penisu udělá hygienu genitálu a nasadí vyčištěný PC a vysvobodí z mumifikace.

16

Re: uzamčen přes dva roky

>> Pavel
Vážně stačí přidusit, aby došlo k ejakulaci a je to spojeno s orgasmem, nebo jen prostý výtok jako při milkingu? Osobně by mně to nestačilo, potřebuji stimulovat penis, ale to už není ono. No, možná to s Paní vyskoušíme

17

Re: uzamčen přes dva roky

Přímou stimulaci penisu jsme si zakázali, takže PC na hygienu může dolů až po ejakulaci. Vyvolání ejakulace je spojeno s velmi dráždivým pocitem přidušenim a ucpáním otvoru v masce funguje spolehlivě,jako mumie se nemůžu bránit, musí se to ale dělat s rozumem.

18

Re: uzamčen přes dva roky

Pocit je určitě mnohem silnější než při běžném orgasmu. Asi je to dáno i tou naprostou bezmocností

19

Re: uzamčen přes dva roky

Nejdelsi uzamceni u mne bylo na 2,5 mesice. Chtel jsem poznat ten pocit delsiho uzamceni a plnych kouli. Nedelal jsem si milking, chtel jsem spontanni vyteceni, nejlepe v noci jako poluci. Po case jsem zacal mit bolesti ve varlatech a hlavne v prostate. Kdyz jsem sedel na zachode, davala o sobe hodne vedet. Pres den se porad kapal do pradla. Zacal jsem mit z toho spatny pocit, mazna obavy, tak jsem to experimentovani ukoncil. Udelal jsem se 3x po sobe. To bylo jako bych cural sperma. Takove mnozstvi jak od byka. To jsem u sebe nikdy nevidel. Orgasmy byly, ale pozitek nic moc. Sperma nebylo bíle ale spis nazloutle. Mel jsem obavy o sve zdravi, tak jsem nabeh na svuj rezim aspon jeden vystrek denne. Myslim, ze milking je moc dulezity u delsiho uzamceni a podcenil jsem ho.

20

Re: uzamčen přes dva roky

To pravidelné vyprázdněni semene je i důležitá prevence proti rakovině prostaty.  Ne nadarmo se říká, že tohle je nemoc farářů.Jinak se přestanou semenné tekutiny a spermie tvořit a sexuální apetit klesá. Takže nechte si dělat milking nebo jiné finty a PC ani nemusí dolů a cudnost není dotčena.

21

Re: uzamčen přes dva roky

K tomu bych poznamenal jen to, že je dobré zkoušet, ale nepřestat dbát na svůj zdravotní stav. Ona to ta příroda nemá vymyšleno z bůh darma. Prostě nejpozději 1x do 14-i dní musí dojít k výtoku jakýmkoliv způsobem, aby byly zachovány všechny potřeby. Já jsem to potlačil při 30-i denním půstu a také jsem v podstatě "čůral" sperma. Prožitek nic moc, ale nahromaděné sperma muselo pryč.
Dnes jsem v klícce CB 6000s už 10 dní a útočím na nový rekord, který zřejmě nepřekročí 14 dní. Již se však těším, až budu opět "čůrat" sperma... ;-)

22

Re: uzamčen přes dva roky

Jenom doplnim. Milking jsem neprovadel, chtel jsem zazit poluci. Ten docela neprijemny pocit probuzeni v mokre posteli. Nechaval jsem vse na 'prirodu'. Poluce nejak neprichazela. Sledoval jsem pravidelne i porno pred spanim. A nic. Akurat me v noci vic 'trapila' erekce. Tak jsem cekal, cekal, dobu uzamceni prodluzoval az jsem se to rozhodol po 2,5 mesici ukoncit kvuli obavam o zdravi. U mne je zrejme, ze k tomu potrebuji mit plnou erekci co v pasu nebylo mozne.
I pres neuspech toho nelituji. Byla to hezka a zajimava zkusenost jak se o sobe a svych moznostech dovedet vic. Vim, ze bych dal i vic nez 2,5 mesice. Chce to ale pravidelny servis a udrzbu prostaty (:

23

Re: uzamčen přes dva roky

Když jsem v pohodě, mívám poluci už po týdnu abstinence. V CB zatím nikdy. Možná je to tím, že poluce je zpravidla doprovázena nějakým pěkným snem, což CB nedovoluje :-)

24

Re: uzamčen přes dva roky

Zkousel jsem to. U mne nefunguje spojeni 'tyden abstinence - bez CB'. To bych musel byt v provazech nebo v kome (: I proto moje vzpominka na poluci spada nekdy hluboko do puberty. Ale neni na co vzpominat. Pripadal jsem si jako bych se prave pocural. Rano flek na pyzame a v posteli a stres jak to vse rychle uklidit...
Ocekaval jsem, ze delsi uzamceni privede zpet onen neprijemny pocit z mladi a v kombinaci s pasem to bude dokonala frustrace. Vzbudit se takhle vedle partnerky, propadnu se hambou do Australie (:

25

Re: uzamčen přes dva roky

Zcela podepisuji co napsala Xena. Bylo by fajn, kdyby si každý uvědomil, že lidé jsou různí, mají různé preference a co se zdá "divné" nebo "příliš" jednomu, může skvěle fugovat pro jiného. Takže třeba zrovna pro mnne, je ten model, který popisuje a preferuje p.klein je zcela a naprosto nepřitažlivý smile