1

Téma: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Dobrý den, dámy a pánové a všichni příznivci zamykání. Doufám, že se se mnou podělíte o své rady, zkušenosti a příběhy. S přítelkyní spolu žijeme rok a půl a já bych ji rád zkusil nějak opatrně navrhnout zapojit do našeho sexuálního života pás cudnosti. Nikdy jsme o tomto tématu nehovořili a mě by zajímalo, jak jste vy s tímto tématem začali mluvit se svou drahou polovičkou, případně jak se vám jí povedlo postupně přesvědčit, aby aspoň zkusila třeba jen na čas tuto formu vztahu. Miluji ji a ona mě a jsem ji naprosto oddán. Nerad bych ji tím vystrašil:) . Děkuji za vaše rady a zkušenosti smile

2

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Opatrnost je rozhodně na místě (: Nejprve bych pás cudnosti používal jako erotickou hračku při předehře. Jenom jej řekni, že by si chtěl okořenit trochu vaší předehru a že si na to pořídil hračku. Pokud je zvědavá a sex ji baví, tak na to přistoupí. Ona tě uzamkne a bude dráždit. Pak tě odemkne a budete mít sex. Tohle je tvá příležitost na úspěch. Snaž se být v sexe co nejlepší. Když se ji to bude líbit, bude to chtít opět. Postupně se stane pás cudnosti integrální součástí vašich erotických her. Můžeš ji nabídnout, třeba přes víkend, ať tě uzamkne ráno až do večera, kdy budete mít sex. Jako důvod ji řekni, že tě svádí masturbace a že chceš být jenom pro ní. Také po čase ji nějak nenápadne ukaž zdroj informaci, rad, tipů a hlavně možnost tě uzamykat dlouhodobě. Třeba toto fórum. Chytrá holka brzy pochopí, že z hračky se stane velmi efektivní nástroj pro ovládaní svého partnera. A to je tvá výhra, prohra, jak si to kdo vyloží (:  Každopádně konec svobodné masturbace.

3

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Ahoj, třeba tě inspiruje můj příběh, nebo spíš náš, neboť jsme s přítelkyní stále spolu a stále zamykáme. Kdyžtak se můžeš ptát, na cokoliv co bych ti mohl k tomu z vlastní zkušenosti říct.

http://forum.cudnost.cz/topic/1033/muj- … artnerkou/

http://forum.cudnost.cz/topic/1056/muj-splneny-sen/

4

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Marquis deViante: Díky za názor, opatrný budu a postupovat určitě obezřetně. S použitím ze začátku jen jako hračku v posteli zní celkem tak jako nenuceně.
cudnost.cz: Děkuji za ochotu, tvůj příběh je velmi inspirativní pro všechny, kdo jsou aspoň trochu jako já smile Povedlo se ti něco neuvěřitelného. Možná, že žena nemusí být od základů dominantní. Jak jsi psal, sama ti řekla, že ze začátku si řekla "na to zapomeň" a pak když se s tím postupně seznámila, změnila názor. Podat to tak, aby jí to samou zaujalo. Nechci nijak moc vyzvýdat, ale zajímalo by mě, cca jak dlouho to u vás trvalo než došlo k prvnímu zamčení.Během toho postupného seznamování.

5

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Na tu chvíli nikdy nezapomenu, byl to úžasný okamžik, který určil další směřování našeho vztahu. Ale už nevím, jak dlouho nám to trvalo k mému prvnímu uzamčení. Odhaduju tak měsíc až dva od našeho seznámení. Ale i kdyby to tobě nebo někomu jinému mělo trvat rok nebo i víc let, bude to stát za tu trpělivost. Nespěchejte na to, ať to nepokazíte.

6

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Ťažko dávať rady. Ja som mal šťastie na prirodzene dominantnú, aj keď bola vanilka a nevedala o pásoch cudnosti ani o bdsm. Ale tým, že som o bdsm veciach začal rozprávať a tak, tak ju to začalo postupne zaujímať a ona sa do toho dostávať. Teraz sa zaujíma či som zamknutý, kontroluje to, ked nie som trestá...a ked som poslušný, tak sú odmeny... je to fajn, netreba sa báť komunikovať. Ale poznám aj prípady, kedy komunikácia viedla ku koncu vzťahu...

7

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Já na to šel jinak. Nemám přirozeně dominantní partnerku a tak nějaké erotické hrátky s pásem by jí nepotěšili. Tady jsem si jo koupil potají párkrát vyzkoušel pak jsem si ho uzamkl a dal jí klíč. Vysvětlil jsem jí že je to čistě pro její dobro. Několikrát měsíčně je na několikadenní služebce. Já také dost cestuji a k tomu máme malé děti takže se spolu v posteli nesejdeme úplně často. No a stávalo se že když už jsme se sešli byl jsem po několikanásobné onaniji naprosto bez zájmu o sex. Takle je mám smůlu a na klíček reaguji jak Pavlovův pes. Moje naprosto nedominantní žena to nesmírně rychle pochopila a důsledně to využívá. Jsem prostě zamčený a když má žena chuť souložit, odemkne si mne. Naštěstí to nikdy netrvá dlouho a žádné rekordy v délce uzamknutí lámat nebudeme. Kromě sexu jsem ale uzavřen vlastně furt.  Chodím s tím do práce,  pro děti,  jezdím na kole,  lyžuji hraji florbal. Občas jsem si opravdu zoufalí a dlouho ztoporený ale udělat se v tom se mě nepovedlo a že jsem se sakra snažil. Kde ma žena klíč jsem nenašel a když jsem moc otravoval ať mne odemkne tak mne vyškolila tak že už to vícekrát neudělám. Bojovat o klíč důrazně si netroufám abych neporušil to fungování v rámci nikdy nevyřčené dohody.

8

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Každá žena je jiná a na každou funguje něco jiného. Záleží, zda má chuť na  experimenty, zda je vanilka, tak buď opravdu velice opatrný, ať jí nevyplašíš a zda můžu poradit, když už jí to trochu nadchne z obrázků, tak ať si vybere pás sama, ona ho bude do budoucna hladit. Kdyby moje zlato na mě vybalilo plastovou klec, tak bych se ho nikdy nedotkla, ale kov? Krásný, zbožňuji se ho dotýkat a dráždit. Je to jeho drahokam, který nesmí sundat.
Rozhodně bych se už nikdy pásu nevzdala, funguje to potom na ženu jako droga a bez toho je pak těžké žít. Opravdu se pak dá velice manžel, přítel ovládat díky nadrženosti. Ale musí se ti i partnerka věnovat, to je jasné.
Přeji ti, aby vám to spolu dopadlo a byly i nadále šťastní a zamčení.

9

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Partnerku naštěstí nedalo práci přesvědčit, protože rozhodně nebyla nadšená že bez zamčení masturbuji několikrát denně. Navíc to vadilo i mně, kvůli času. A při samotném sexu je to také lepší, protože bez mého vyvrcholení jsou naše hrátky znatelně delší. Ovšem asi ne každého muže by to tak bavilo.

10

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Dobrý den všem,
přemýšlím jak začít…. je mi 45, jsem ženatý 15 let a žiji relativně ve spokojeném manželství s pěknou ženou a šikovným klukem, pracuji na vedoucí pozici v obchodní firmě.
Po sexuální stránce jsem podle manželky aktivní víc než by bylo zdrávo (a to neví o tom, jak často onanuji sám). Ona má potřebu sexu tak jednou měsíčně (možná) já prakticky denně. Mám pocit, že jí sex vlastně dost obtěžuje, ale když ho máme je to většinou skvělé. Začal jsem více sportovat a ani to ve mně touhu po sexu neuklidnilo.
Pře časem (pár týdnů) se ve mně cosi zlomilo a řekl jsem si, že nemám zapotřebí neustále dolézat, ale nevěrný také nechci být.
Jsem sice na začátku ale přestal jsem vyžadovat sex a zde jsem si před pár dny objednal PC a přemýšlím jak to oznámit manželce – své doufám nastávající klíčnici. Představa je pro mě jasná, bude chtít, tak mě odemkne a ihned poté zamkne. Myslím, že to bude časem příjemné pro oba a našemu vztahu vše prospěje. Chci, aby byla spokojená i ona. Zatím asi ale budu klíčníkem bohužel sám. Chtěl bych být později uzamčený pokud možno natrvalo.

Měl bych vlastně na vás zkušené prosbu, jak celou situaci navléknout či řešit. Měl to někdo podobně?

Mnohokrát děkuji za odpověď (třeba i z ženského pohledu).

MM

11

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

Normálně zcela upřímně to říct za mě :-)

12

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

My jsme řešili plne to same když byla zena podruhé těhotná. Do te doby to bylo ok akorat moje submisivni ja bylo upozadeno na minimum..zenu to moc nroslovovalo. Sexu bylo min nez safranu a kazdy vecer byla opakovaná solo akce u porna, když uz zrna usnula. No a tak jsem začal koketovat s myšlenkou pasu cudnosti. Prostudoval jsem zdejší forum a jednoho dne jsem za ni prisel a řekl ji. Mam takový nápad, sexu máme malo, honím jako blázen a jsem porad nadrzenej, tak nez abych mel zaječí úmysly (to jsem prones s nadsázkou samozrejme) co kdybychom si pořídili tohle a ukázal jsem ji CBcko. No nejdřív se zeptala na co to je, a když jsem ji to vysvětlil plus jake výhody z toho plynou pro ni, tak k memu překvapeni okamzite řekla ano, výborný nápad. A bylo to.

13

Re: Zkušenosti - jak jste přesvědčili partnerky?

To michael.marko
Myslím, že zrovna typ ženy odpovídající tvé manželce by uvítal, pokud bys byl zkrocen nasazením pásu. Spousta těchto žen má sice rádo sex, ale ne formou soulože, daleko víc je oslovuje stimulace klitorisu, takže by nejspíš uvítala pořádný orál. Takže máš šanci se stát pořádným a uzamčeným lízačem