1

Téma: Vliv odpírání orgasmu

Jaký má na vás vliv odpírání orgasmu po pracovní stránce, soustředění, atp. ? Já jsem bez možnosti se udělat jako pitomý, dost to ovlivňuje moji práci, nestíhám. Potřeboval bych to nějak vylepšit.

2

Re: Vliv odpírání orgasmu

Nadrženost je skvělej pocit, prolíná se mi s oddaností k mé přítelkyni a s poslušností.

A s tou soustředěností to u mě záleží na klícce. Když ji mám, tak jsem v klidu, soustředím se v pohodě, jsem jen trochu roztržitej. A když jsem odemčenej, tak to se mnou kolikrát šijou všichni čerti, až se mi to samotnému nelíbí, jak to se mnou lomcuje. Pod zámkem a v moci mé milované klíčnice je mi nejlíp.

Tolik ke tvé anketní otázce, ale tobě nevím co poradit, jestli s tím máš problém.

3

Re: Vliv odpírání orgasmu

Nadrženost je také pouto nebo pouta co spoutají Tvou mysel. Pro někoho to může být slast pro jiného strast.

V práci musím být hodně kreativní a soustředěn a vzhledem k tomu, že nepíšu scénaře do porna, tak většinou jsem volný. Kariéra je u mně na místě prvním. Užívám si svobody a několik orgasmů denně. Orgasmus je pro něco jako osvěžení mysle a ducha. Když mám nízkou produktivitu práce, jdu se udělat. Třeba i na WC. Endorfíny a dopamin se vyplaví do mozku a je to poznat i pracovně. Patří to k mému životu.

4

Re: Vliv odpírání orgasmu

Pro mě je vždy nejhorších prvních pár dnů.
To je problém myslet na cokoliv jiného než na tu klec. A to se neustale opakuje. Pomyšlení jde ke vzrušení a vzrušení k silnému připomenutí že tam ta klec je. To působí vetší vzrušení a přemýšlení co bude s mou Paní.
Po pár dnech se to urovná. A sic se to děje pořád , netrvá to celé dny , jako na začátku.