1

Téma: Zakládám vkusné radio pro ženy, bavilo by někoho se nahrávat (audio)?

Ahoj všem,

V létě jsem měla nápad, který by pomohl spoustě českých žen k orgasmu. Konkrétně těm, které nebyhledávají konvenční pornografii, protože je odrazuje/zahanbuje.
Chci začít onlne radio s erotickými nahrávkami, které si pak posluchači pustí pro vzrušení a atmosféru, zároveň ale pouhé audio umožní zachovat cudnost a nechá prostor fantazii každého.

Našly by se tu dobrovolníci, co by se chtěli na vzniku takovéhoto, na českém trhu nového projektu podílet? Půjde o to se nahrát při sexu, jde spíše o zvuky než slova smile

Myslím, že to je ideální příležitost jak se podělit o své dovednosti a zážitky bez rizika, že by vás někdo identifikoval. Vstupy budou samozřejmě anonymní.

Píšu tohle jako první sondu, abych slyšela názor komunity a našla první nadšence!

Díky

2

Re: Zakládám vkusné radio pro ženy, bavilo by někoho se nahrávat (audio)?

Keywords: ASMR moans, ASMR moaning.

Ženám by se mohlo líbit například https://www.youtube.com/watch?v=mg8sGjWgiDY (vlastně celý kanál).

Je toho mraky a udělat opravdu kvalitní a sugestivní nahrávku opravdu nepůjde s diktafonem, mobilem a ani s mikrofonem připojeným k PC (myšleno Personal Computer) smile

A souhlasím s tím, že jen audio je super právě kvůli té fantazii.

A to rádio má vysílat 24/7? Třeba 10 nahrávek stále dokola? Proč vlastně rádio, kde je program v aktuálním čase daný (asi bez možnosti výběru)? Na českém trhu, to jako placené?