1

Téma: Naše Hra

Budu upřímný a hned na začátku řeknu, že tento příspěvek sem možná nepatří. Tento web je vytvořen pro submisivní muže a dominantní ženy, které je ovládají. Jenže vztah mojí přítelkyně a mě je poněkud složitější. Oba jsme strašní úchylové (no dobře, zase v mezích). Ještě než tento příspěvek zavrhnete, tak Vám slibuji, že stojí za to. Moji přítelkyni je 20 a mě 22. Ona je prudce submisivní dívka (ráda mi dělá děvku na vodítku a dostává tresty) a já jsem dominantní. Ale jak jsem řekl, oba jsme úchylové a rádi zkoušíme nové věci. A jak tak brouzdám po webu (BDSM tumbler pages), tak jsem natrefil na cudnost (jak českou tak i chastity v zahraničí). A samotná myšlenka mi uchvátila. Kdyť co je lepšího, než dohnat se na mez vzrušení, kdy samotné slovo zašeptané do ucha Vás udělá. Ve vztahu jsme velmi upřímní, tak jsem to hned ukázal přítelkyni, která byla tedy zprvu proti (To nemám svého pána uspokojovat? Co jsem to za děvku?!), ale po vyzkoušení přišla ke zjištění... Když je Pán nadržený, tak se nedrží zpátky. Jinak řečeno, ona je někdy více zapálená do trestů než já. Mě stačí ji dát 25 ran na holou rákoskou a nechám se udělat. Jenže ona to ráda žene do krajností. Jednou jsem ji dal 200 ran páskem přes zadek, až mě bolela ruka, a její reakce byla: "no na rozehřátí by to stačilo a teď mi dejte prosím ještě!" Někdy prostě nemám chuť ji rozsekat prdel... Zatímco když jsem fakt nadržený, tak dokážu být opravdu krutý (jednou sem byl fakt nadržený a nařezal ji rákoskou do krve, že si dloooouuuho nesedla rovně... to byla teprv spokojená). Často říká: "dokud netečou slzy, tak je to předehra." No a tak jsme vymysleli Hru. Hra spočívá v tom, že já budu velmi nadržený a vybíjet si to budu na ni. K tomu se povedlo splnit mi moji vášeň v cudnosti.
Stručná pravidla jsou tato:
Vezmou se dva kusy papíru. Jeden pro ni a jeden pro něho. A teď na svůj papír každý napíše určitý počet operací, který si vzrušuje toho druhého (tresty/škádlení). Máte-li doma 10-stěnnou kostku, napíše se deset "operací." Oprace musí být voleny tak, aby toho druhého doháněli k šílenství a vzrušení. My máme doma 30 stěnou kostku, tak píšeme 30 operací. Ale asi máte doma minimálně 6-ti stěnnou, což taky stačí.
Operace pro Ni jsou třeba:
1. Dělat jazykem
2. 25 na holou rákoskou
3. Podvázat prsa provazem a mačkat bradavky zatímco se dělá vibrátorem.
.....
Operace pro Něho:
1. Kouřit
2. Dělat rukou a pak zavřít do pásu do příští operace (jo... koupil jsem ho dost rychle - Holytrainer delší)
3. Postavit a pak na genitálie přikládat led.

Většinou jsme to hráli na chatě (její rodiče mají chatu na Vysočině, kam si můžeme na víkend zajet)
No a pak jsou jednoduchá pravidla:
Prohrává ten, kdo první řekne: "Udělej mě prosím." K tomu každý může kdykoliv říct: "Chci hrát," kdy ten druhý hází kostkou a vybere trest prvně pro toho, kdo Hru navrhl... trest se vykoná a pak hází ten druhý. Hra je o tom, vzrušit toho druhého do té míry, kdy to nevydrží a řekne: "Udělej mě prosím." Poté, co to jeden řekne, tak se přestane a ten kdo vyhrál je udělán dle jeho příkazů a ten druhý je udělán dle uvážení výherce.
Zní to složitě, tak je zde jednoduchý příklad (opravdu se toto stalo minulý rok):
Oba napsali tresty pro toho druhého. Já pro ni a ona pro mě. Nevíme, co druhý napsal.
Hned zprvu jsem řekl "Chci hrát."
Ona hodila kostkou a vybrala trest dle čísla v jejím seznamu: "dělej ho rukou." Načež jsme se svlékl a ona mě ho začala honit. Až už jsem byl těsně před orgasmem, řekl jsem: "Stop!" Ona musela přestat. I když se mě snažila přesvědčit, aby se nechal udělat, tak jsem řekl: "Ne." Teď jsem byl na řadě já, hodil jsem kostkou a vylosoval: "Dej ji na bradavky kolíčky, mačkej ji prsa a dělej ji rukou." Ať to nechtěla přiznat, tak ji tohle rozpálilo, zvláště, když jsem byl já nadržený a nedržel se zpátky. No a takhle to pokračovalo celý den. Jakmile jeden chtěl hrát, musel nejdříve dostat trest a pak ho sám dal. Po trestech pro oba nastala pauze, dokud někdo nechtěl hrát znovu. Jak jsme byli oba nadržení, tak jsme se více a více snažili donutit toho druhého dostat do bodu nadrženosti tak velkého, že to vzdal. Mimochodem výhra byla, že ten kdo řekl: "Udělej mě prosím," prohrál, škádlení skončilo a byl udělán výherce (přesně dle jeho představ). Zatímco ten kdo prohrál, byl udělán zase dle představ výherce.
Samozřejmě každý chtěl vyhrát, protože by nejen dostal co chce, ale určil by i co dostane ten, co prohraje.
Abych to nezdržoval popisem celého dne (, kdy přítelkyně pochopila, že dráždit se dá i mimo hru, třeba obléknutím sexy prádla a sezením mi na klíně... k tomu mi svým sexy zadečkem třela nacpané modré koule).
Závěr (, kdy jsem prohrál) byl, že si vylosovala trest pro mě: "Dělej si s ním, co chceš 20 minut!" (Mrcha! To mě nenapadlo!). No a tohle už jsem nedal:
Sedla si proti mě v tangách, podvazkovém pásu a push-upce (Vy nevíte jak ona vypadá... Prsa č. 5, pas jak vosa a zadeček velký a pevný jako skála.. klidně by z fleku mohla dělat pornoherečku a vydělala majlant!!!). Postavila mi ho, pak mi vrazila pevné kozy do obličeje, naklonila pusou nad ucho, kousla mě do ucha a špitala do něho cca tohle:
"Teď jsem byla na záchodě a vypláchla si zadeček klystýrem. Je celý jen a jen připravený pro tebe"... šáhla mi pod ztopořený rudý penis a chytila naběhlé koule... "Chtěl by ses mi do něho vystříkat?" ... lehce zmáčkla koule... "Nechám tě ho nejdřív jazykem naslinit a pak mi tam můžeš vrazit toho svýho velkýho čúráka." ... Přitlačila na koule, až se mi protočili panenky... "No táááák, přece by ses mi chtěl vystříkat do zadečku. Vrazit toho svýho obrovskýho. Napěchovanýho. Čůráka do mé malé stažené dírečky a celou ji vystříkat. Já ty tvoje koule cítím. Jsou nacpané mrdkou. A kam mrdka patří víc, než do malého staženého zadečku!" ... zmáčkla mi koule do neskutečné bolesti. K tomu mi vzala ruce a položila je na svůj zadeček upnutý v tangách... "Šáhni si na něho. Ta prdelka ho tam chce. Malá. Stažená. Panenská prdelka. Tak si plivni na prst a zkus ji." ... Mačkala mi kulky a penis stál jak z betonu. Já jsem to nedal, vzal na prst gel a vrazil jsme ji ho do zadečku (má análek ráda.)... "Ooooch to je ono, znásilni ho, vraž ho tam hlouběji....!!!"... Dámi a pánové, tohle jsme už nedal a řekl: "Udělej mě prosím."
Načež ona přestala, sundala si oblečení a řekla: "Takže nejdřív uděláš ty mě." ... Mohla si jako výherkyně zvolit cokoliv, ale ona chtěla, abych si lehnul za ni, jednou rukou ji mačkal bradavky, druhou rukou ji dělal a k tomu ji do ouška špital nemravné příběhy (to má nejradši, když ji mučím, k tomu dělám a vymýšlím si celý příběh o zlobivých dívenkách a jak bych je trestal.). Po zdržování se udělala tak silně, že postříkala půlku postele. Pak řekla: "Lehni si vedle mě a objímej mě." Po dvou hodinách (koule tvrdé jako skála, které bolí po celodenním vzrušování) si jen tak sedla a řekla: "Udělej se sám." "No to si děláš prdel?!"... "Ne, aspoň na mě příště víc přitlačíš... nic mě nebolí a byl jsi na mě hodný." ... tak jsem si ho chytil a vyhonil si sám nacpané koule. To přehnala. Ji příště tak zničím, že bude litovat. Vymyslím tresty tak hrozné, že bude litovat (o to ji šlo!)... ale to bude až další příběh.

2

Re: Naše Hra

Vážně jsem tu nechtěl vypisovat celý den. Prostě jsme se navzájem škádlili. Za den padlo tak 25 párů trestů. Já jsem ji třeba donutil vzít si anální kolík s ocáskem, čelenku s kočičíma ouškama a nechal ji aportovat klacík po obýváku. Ona mi ho zase třeba postavila, natáhla na něho erekční kroužek a nechala si masírovat prsa olejem. Prostě jsme se oba snažili...
Ale vše je pravda. Jen následující příběh (kde jsme přitvrdil) opravdu nepatří na tuto stránku. Je spíš pro zlobivé dívčiny, co potřebují potrestat.
Ale jak je vidět, tak i opačně dominantní pár si může užít "cudnost." Meze kreativity jsou nekonečné, jen je třeba chtít.