1

Téma: Život s mojí Paní

Hezký den,

s mojí Paní jsem půl roku, stále nosím CB6000s, Paní mě odemyká cca 1 x za 3 týdny. Náš vztah je založený na D/s 24/7. Paní ví, že jsem především foot fetišista. Pokaždé když se vrátí z práce, tak ji musím důkladně očistit boty a potom i nožky. Někdy si nechá masírovat a čistit nožky celé hodiny, rádá se vyžívá v tom, když má nožky zpocené po celém dni, nebo z posilovny. Velmi ráda mi dává své ponožky do pusy a přes nos mi nasadí nošené kalhotky, často takto i spím.
Minulý týden si pozvala domů kamarádku, které řekla o našem "zvláštím vztahu" a vymyslely si na mě takovou hru.
Zavázaly mi oči šátkem a dávaly mi čuchat své nožky a já musel uhádnout čí to jsou nožky, pokud jsem se mýlil, tak jsem dostal facku a musel jsem také uhádnout, od koho byla.
Naštěstí svoji paní už moc dobře znám, tak jeji vůni docela poznám, ale bylo to pro mě hodně ponižující.

Má někdo taky takto "postavý" vztah založený předešvím na foot worship?

2

Re: Život s mojí Paní

My ho s mou Paní hlavně na foot worship založený nemáme, ale uctívání jejích nožek je u nás každodenní praxí. Mimo jiné tím začíná i končí každý náš den. I já jí je musím líbat a olizovat chodidla, když je má po celém dni nebo sportu zpocené. Dělám to neskutečně rád.

3

Re: Život s mojí Paní

Ani u nás to neni jen založené na foot, ale také denní péče o nožičky mojí Ellen je samozřejmostí. Lakování nehtů, masáž chodidel, líbání a posledních několik dní mi pokaždé když jdeme spát přikáže abych si lehl k jejím nohám , usínám s jejími chodidly na obličeji. A já se v tom vyžívám, protože miluji její nožičky, protože muž který svou ženu miluje by je měl uctívat, je to projev lásky, pokory, oddanosti.

4

Re: Život s mojí Paní

Moje Paní se nejvíce vyžívá v mém ponižování a stále zkouší hranice, co všechno vydržím. Foot worship si velmi oblíbila, zkouší na mě, jestli se samovolně udělám bez samotného doteku. Posledně mi po 3 týdnech sundala klícku, uvázala mě za ruky i nohy k posteli a na obličej mi položila své propocené ponožky z posilovny. Následně odešla a řekla, že mám 20 minut na to, abych vystříkl, jinak prej budu půl roku zamčený bez vystříknutí. Nebylo to vůbec jednoduché, ale za cca 15 min jsem vytekl. Když se vrátila, tak mě pochválila se slovy, že mám štěstí. Odvázala mě a propocené ponožky mi sundala z obličeje a narvala do pusy, řekla ať je pěkně umyju, že si je ještě zítra chce vzít.

5

Re: Život s mojí Paní

Moc hezké, to platí pro oba výše uvedené příspěvky. I já každý večer uléhám v posteli u nohou své Paní, líbám je a užívám si jejich nádhernou vůni. Naše postel ale není tak široká, abych takto mohl spát celou noc. To jsme naposledy zažili v hotelu, kde jsme byli na wellnessu a postel tam byla široká 2 metry. Doma mě Paní, když jí to přestane bavit, vyžene spát na gauč v mé pracovně a sama si užívá sama pro sebe postele v "naší" ložnici.
Ráno ji musím budit tak, že klečím u její postele a něžně líbám její nádherné nožky dokud se nevzbudí. Pokud mě zrovna nevzbudí erekce v CB, při tomto se vždy bolestivě dostaví. Uctívání krásných ženských nohou ale k Femdomu neodmyslitelně patří, stejně tak jako péče o ně - laskání, masáže, pedikůra ...

6

Re: Život s mojí Paní

My máme postel hodně velkou, ale nemám právo spát společně v jedný posteli s mojí Paní. Většinou spím na dece vedle postele, nebo v obyváku. Vždy před spaním dělám Paní masáž nožek dokud neusne.Teď v zimním období nosí má Paní velmi často kozačky a různé punčochy. Když příjde z práce, tak si punčochy sundá a nasadí mi je na hlavu, konec punčoch mi dá přímo pod nos, abych jen vnímal vůni jejich nožek Často mě tak nechá i třeba 2 hodiny.

7

Re: Život s mojí Paní

U nás (když je příležitost ) a Paní přijde domů, tak kleknu a zouvám jí kozačky a mazlím nožičky. Je to pro mě odměna čest, že mi je půjčí.

8

Re: Život s mojí Paní

Ženské nožičky milujem. Pravidelne sa s nimi maznám a bozkávam, len moja pani nemá rada cmúľanie prstíkov ani lízanie nôh, tak to musím rešpektovať. Čo sa nie vždy dá a potom mám trest napr. rákoskou.

9

Re: Život s mojí Paní

Hezký den,
jsem rád, že se diskuze trošku rozjela a těší mě, že je nás více, kteří mají podobný reálný vztah se svoji Paní.
Včera večer byla moje Paní naštvaná, že když přišla domů z práce, tak nebylo uklizeno Dostal jsem pár facek a musel vše napravit, zatím co ona šla do posilovny. Vrátila se po 1,5 hod. z tašky, kterou nosí do posilovny vytáhla propocené silonkové ponožky, které mi narvala do pusy a zalepila lepící páskou. Prohlásila, že tyto silonkové ponožky měla v posilovně pod klasické bavlněné ponožky, navíc je měla 2x po sobě v práci. Vůně a chuť byla hodně intenzivní, také jsem hned poznal, že nejsou z chvilkového nošení.
Chtěla udělat pedikůru, nachystal jsem lavor s teplou vodou, nožky ji pečlivě umyl, pemzou odstranil zbytky ztvrdlé kůže a nožky oholil, nakonec jsem jina nalakoval nehty červeným lakem.
Po skončení kompletní pedikůry jsem se chystal vodu z lavoru vylít a najedou mě Paní zarazila, odlepila pusu, vytáhla mi z ni její silonkovou ponožku a přikázala vodu z lavoru vypít. Hodně jsem váhal, voda byla dost špinavá, ale nakonec jsem asi 0,5l vypil, ikdyž jsem se trochu nadavoval, zbytek jsem mohl vylít. Paní se u toho dobře bavila a smála, poslala mě do koupelny ručně oprat její věci z posilovny. Jak jsem byl s praním hotový, tak jsem ji dělal zbytek večera podnožku.

10

Re: Život s mojí Paní

Ahoj, já své paní dělám jen masáž nohou, to se jí moc líbí.  Vždy je v županu, někdy i nahá, roztáhne nohy a provokuje mě tím, že ji vidím na pipku. Tvrdne mi pero, ale nemůže se mi postavit, jelikož ho mám v PC. Mě hodně vzrušuje, když můžu své paní dělat masáž hožiček.

11

Re: Život s mojí Paní

Jednu dobu jsem směl pít jen vodu, ve které si má Paní předtím opláchla své zpocené nožky. Dokonce jsem si ji musel v PET lahvi nosit k pití i do práce. Bylo to poměrně vzrušující, ale už si ani nevzpomínám, proč jsme to přestali dělat. Ženské nožky a jejich síla a přitažlivost pro mužské subky jsou kapitola sama pro sebe ;-).

12

Re: Život s mojí Paní

Tohle už je trochu moc... :-(

13

Re: Život s mojí Paní

To je spíš hnus vysloveně.

14

Re: Život s mojí Paní

Jak jsem měl to fórum rad když jsem začínal tak co tu čtu poslední dobou,to už zoufalost a hodně bujná fantazie některých jedinců :-(

15

Re: Život s mojí Paní

Nechapu proc takove odsouzeni. Kazdy to ma proste jinak a pokud jim to vyhovuje, tak at si dělají co chteji..

16

Re: Život s mojí Paní

Co je hnus a co není je hodně individuální. Chápu, že to někomu může připadat za čárou, ale někomu zase ne. Prostě každý to vidí trochu jinak.

17

Re: Život s mojí Paní

Není to žádný hnus,
naprosto respektuji, že to má někdo takto nastavené! Pokud budeme praktiky, které se nám nelíbí takto nálepkovat, tak se mnoho věcí nedozvíme, protože se spousta uživatelů raději přestane svěřovat. Vytvořit zde atmosféru studu rozhodně není dobré

18

Re: Život s mojí Paní

Zdravím,

chtěl jsem tady občas psát jak to máme s Paní nastavené, také jsem se chtěl dozvědět něco od ostatních, jak to mají nastavené jiní, ale asi už o nemá cenu.
Češi jsou hodně konzervativní národ, hodně lidí se odsuzují, když někdo vybočuje "z normy", ale jak už tady psal kolega, proč někoho takto škatulkovat? Každý si přece může dělat to co mu vyhovuje, pro někoho je hnus toto pro druhého je zase hnus tamto, ale myslel jsem si , že právě toto forum bylo založeno právě pro účely svěřování svých osobních zkušeností, zážitků, nebo fantazií.

S mojí Paní, když jsem se seznámil, tak jsme měli několikrát "klasický" sex, ale po čase jsem sebral odvahu a svěřil se ji o mých pocitech a představách a začli jsme vše postupně realizovat. Má Paní je naštěstí přirozeně dominantní, tak se ji to také líbí a nadvládu nade mnou si náležitě užívá.
Z toho co vím, tak přirozeně dominantních žen není z daleka tolik jako submisivních můžu, proto jsem rád, že se mi vůbec podařilo takovou ženu najít.

19

Re: Život s mojí Paní

Musím taky reagovat.Už tu bylo napsáno, že hranice se posouvají. Kdo ví, kde my budeme za rok? Každý má jiné libůstky. Můžu říct "tohle pro mě není", ale "hnus" je trochu přehnané. Piss se tu běžně probírá a to je taky pro někoho asi silná káva. Plínky? To samé. A nebo cuckold? Taky to není pro všechny.A že to jsou fantazie? Proč.Já si o hodně příspěvcích myslel, že jsou to fantazie - dokud jsem ty pisatele osobně nepoznal. A byly to pohodový a pravdomluvní lidé. Takže nesuďme, tolerujme a chápejme. Stud na toto forum určitě nepatří.Kde jinde se svěřit, když ne tady.

20

Re: Život s mojí Paní

Psik Petr : nenech si to tady znechutit, tyhle komentáře přejdi a vůbec jim nevěnuj pozornost. Já jsem kvůli odborným názorům, že je to u nás špatně na přispívání sem do fóra zanevřel na hodně dlouho a nebýt mojí Paní, která chtěla abych začal znovu psát, tak bych sám nezačal.
Je smutné, když na fóru s takovým to zaměřením tu někdo moralizuje co je hnus a co ne. A jak psal Tlapík, pro někoho je už moc piss nebo cuckold a přitom u nás je to naprosto běžná součást života. Co si budeme povídat, ono není ani normální nosit klícku. A to co děláte vy mě osobně třeba nic neříká, ale je to vaše věc a nevidím důvod vás za to odsuzovat nebo tvrdit, že jsi si vše vymyslel.
Ono obecně platí, že ten kdo nejvíc moralizuje, tak si jen léčí své nesplněné touhy, tak na to kašli, tyhle příspěvky ber jen jako nějaké zaplněné místo a piš dál.

21

Re: Život s mojí Paní

Omlouvám se za blbě napsaný komentář,mělo tam být,že je to pro mě hnus,nožičky zbožňuju ale akorát u všeho co se týká sexu musím mít maximální hygienu a nožičky musí vonět ,nechteně jsem to odkliknul a pak už jsem neměl čas to změnit v práci,určitě jsem ti nechtěl narušit vlákno a tím to poprosím Vojtu aby to od toho mého prvního příspěvku smáznul. Nejsem žádný puritán a už vůbec nemám potřebu moralizovat,každý ať si dělá co chce když vědomě neubližuje druhému,pouze jsem chtěl zdělit svůj názor, že u mě přes tohle vlak nejede což je zcela normální vyslechnout i záporné ohlasy. Ani jsem nemyslel že si vymýšlíš,to bylo mířeno na určité povídky. Já mám rád realitu a když už jsem někdy sem něco  psal tak vždy o tom co reálné prožívám a některé příspěvky zde mi přijdou opravdu úsměvné. Ale to je o něčem jiném,určitě jsem se tě nechtěl dotknout pouze vyjádřit to,co se mi líbí nebo nelíbí a ještě jednou se omlouvám za narušené vlákno.

22

Re: Život s mojí Paní

Psík Petr: Je skvělé, že jsi našel ženu, která to sdílí s tebou a že jsi našel v sobě odvahu a svěřil si se jí.

Na úplně né kladné reakce vůbec nereaguj, nech je spát a ignoruj to. Je pravda, že jsou tu tací, co o svém soukromí mlčí, nemají koule na to, aby něco ze své ložnice pro nás napsaly, ale do druhého velmi rádi vstupují. O těchto lidech si také myslím své, ale i těch si nevšímej.

Já osobně jsem velice ráda, že je zde opět někdo nový, kdo chce forum oživit a kde jinde než tady se podělit o své zážitky.

23

Re: Život s mojí Paní

Já bych z toho zase nedělal takovou vědu. Napsat že mi něco z čeho se většině lidí zvedá žaludek přijde jako hnus ještě neznamená "netoleranci". Dnes má každý pocit, že mu nikdo nesmí říci nic ani trochu negativního, smí se říkat jen pozitivní věci, aby se ho to nějak nedotklo. Zkrátka taková přehnaná politická korektnost.

Nelolerance podle mě je, pokud by někdo chtěl ty lidi trestat, reagoval hodně přehnaně, nebo odsuzoval celkovou osobnost či charakter daného člověka.

24

Re: Život s mojí Paní

Hezký den,

jsem rád, za vaši podporu hlavně od Xeny a Tlapíka, ale i ostatních, vážím si toho.
Pravdou je, že jsem se možná až zbytečně moc naštval, ale jsem prostě už takový, každý máme svůj názor.
Mé Paní jsem teprve v neděli řekl, že občas na toho forum přispívám, dostal jsem pár facek, že jsem ji to neřekl hned na začátku, včera si dlouho toho forum četla, aby prej aby načerpala nějakou inspiraci, ale registrovat se zde nebude, má  k tomu své důvody, které si nepřeje konkretizovat.
Nikdo z našeho okolí neví o tom, že máme takto postavený D/s vztah, jen jedna nejlepší kamarádka Paní, která ji občas navštěvuje. Jinak trváme na maximální diskrétnosti.
Osobně bych se rád někdy setkal někde na srazu s podobnou komunitou lidí, ale má Paní si to zatím nepřeje, tak to musím plně respektovat.

Občas sem tedy napíšu, jak pokračuje náš vztah, atd., ale poslední dobou hodně časově zaneprázdněný.
Zatím se mějte.