1

Téma: Milking machine

Ahoj zkusil někdo milking machine? Prosím o info díky

2

Re: Milking machine

Pokud jsi z Prahy, tak vim, kde si to můžeš vyzkoušet....

3

Tak to by mne taky zajímalo.

4

No nechci tu delat reklamu, jde o profistudio, nemam primo osobni zkusenost, ale doporuceni dat muzu, takže kdyztak mi napiste zprávu.

5

Profistudio? Ale no tak. Dotaz tady zní, jestli má někdo zkušenosti s milking machine. Není tady sháňka po nějakém studiu.

6

No odpovídám na první dotaz, zkušenost nemam, ale pokud by Armyk a Mlady Subik chteli vlastni zkušenost o které se pak s námi podeli, pak jim asi nezbyde nez navštívit majitelku. Protože náklady na pořízení beznym smrtelníkem jsou extremno. Ale pokud porušuji pravidla, tak můj příspěvek prosím smaz. Nechci vyrit vody.

7

Nechám to tady, ale dál bych prosil držet se tématu - těch původně dotazovaných vlastních zkušeností, pokud je někdo máte.
Děkuji.

8

Popravdě jsem nad tím taky uvažoval, Musí to být asi luxusní pocit když si ho majitelka vychutná na týhle hračce, a co potom takové ty kovové elektrické milking machine to musí být neskutečné yikes

Myslím že teď trochu zlevnil viděl jsem ho někde za 800 dolarů.. hmm tak kuřácí rok bez kouření a mají ho big_smile

9

Čo to presne je "milking machine" a ako to funguje?

10

Profi studio? Milking machine? Tak nějak to tu zaznělo?  Kde je?  Sem sním. Mě reklama neurazí.