1

Téma: Jak neejakulovat

Osobně mám trochu jiný problém než pás cudnosti. Původně jsem chtěl, ale pak jsem dospěl k názoru, že mnohem více síly vyžaduje odpírat si orgasmus, aniž by mi v tom něco bránilo. Začal jsem praktikovat NoFap a v tom jedu dál, ale "problém" je, že mám nyní přítelkyni a já chci dotáhnout určité období bez ejakulace. Přítelkyně to ví a dokonce se jí to líbí. Nicméně chci s ní i normálně souložit, ale nechci se přitom udělat, to je však po několika měsících bez orgasmu docela oříšek. Neznáte nějaké techniky, jak zcela ovládnout nutkání k výstřiku? Nemyslím tím nyní kegelovi cviky a podobné techniky, které zná každý, ale pomáhají jen zčásti. Ani žádné pomůcku typu znecitlivujících mastí (ani nevím, zda to funguje) či nějakých násad na penis. Nechci podvádět, chci maximalizovat sebeovládání. Abych třeba mohl i půl hodiny souložit, ale orgasmus si uhlídat. Ani přerušovanou soulož nechci - ostatně po nějaké době stejně se intervaly, kdy člověk musí přerušit dráždnění natolik zkrátí, že už nemá smysl pokračovat. Budu rád za každou radu.

2

Re: Jak neejakulovat

Chlape, kdyby existoval prostředek na "půl hodiny souložit, ale orgasmus si uhlídat", tak ho používá každý a vynálezce je multimiliardář.

3

Re: Jak neejakulovat

Nemluvím o nějakém prostředku, o něčem z čeho by se dalo vykoupit penězi, mluvím o něčem, co se dá natrénovat. A je mi jasné, že to už dá pak málokdo, protože to chce pevnou vůli, trpělivost a trénink.

4

Re: Jak neejakulovat

Co takhle si k zamčenému penisu pořídit postroj s umělým penisem (je i tady v nabídce http://www.cudnost.cz/speciality/kozeny … s-dildem/) a můžete souložit dle libosti, ale zároven se neuděláte, ani erekce neochabne smile Osobně by se mi to líbilo, ještě tak mít partnerku...

5

Re: Jak neejakulovat

Zkus vadžrolí, mám vyzkoušeno řadu let a funguje to:ejakulaci jsem se naučil ovládat docela úspěšně:
http://eroticke.sex-povidky.cz/Zasouvan … -do-penisu