1

Téma: Manželka jako klíčnice

Ahoj všichni přátelé cudnosti. Nejdříve bych Vám všem chtěl popřát krásné Vánoce a v novém roce hodně strávných dnů v klíce big_smile

Zajímalo by mi, kolik je tady nositelů klícky v dlouhodobém vztahu, respektivě v manželství. Jaké jsou Vaše manželky klíčnice a jak to u Vás probíhá.
Já mám zkušenost z klíckama už dlouho. Po svatbě jsem do své záliby v zamykání zasvětil moji ženu a vzala to v pohodě. Teď jsme na tom tak, že klec občas nosím a když jsem ji několikrát prosil jestli by si nemohla vzít ty klíče a převzít nade mnou kontrolu tak nechtěla. Bere to jen jako chvilkové zpestření sexu...Nechce se stát tou klíčnicí která by mi ovládala...Již několikrát sama podotkla, že když jsem zamčený je super jak jsem pozorný a krásně ji uspokojím ale zatim jsem ji nedokázal přesvědčit aby se stala tou pravou klíčnicí. Chci se tedy zeptat na Váš názor. Jak to bylo u Vás a co třeba pomohlo. A jestli si myslíte, že každá žena se teoreticky může stát klíčnicí??
Díky za odpovědi a názory.

2

Re: Manželka jako klíčnice

Ahoj, já nosím klícku už asi 6 let. Hodně dlouho jsem přemýšlel, zda své Paní navrhnu, aby mě zamykala. Lákalo mě to, ale věděl jsem, že mě to bude hodně omezovat. S onanováním u porna, které jsem měl tak rád, bude navždy konec. Máme totiž už od počátku Femdom vztah 24/7 a to, že se nebudu svévolně uspokojovat, jsem považoval za samozřejmé. Sice jsem často onanoval, ale bez svolení své Paní nikdy až do konce. Když jsem Paní navrhnul, že bychom mohli CB pořídit, nebyla proti, ale myslím, že ji to tenkrát nějak moc nezajímalo.
Ale pak poznala výhody ovládání muže skrze jeho sexualitu a dnes trvá na tom, abych byl zamčený. Klíč stále nosí na řetízku na krku. Oba dobře víme, jak velký je rozdíl ve službě pro mou Paní, mezi tím, když jsem permanentně nadržený a když jsem měl před pár dny orgasmus.
Myslím, že každá žena být klíčnicí nemůže. Je to o otevřenosti a chuti experimentovat a také o snaze a ochotě pochopit svého partnera. Moje první žena, přestože jsem s ní o všem mluvil otevřeně, byla proti všemu co nebylo "normální" a vím, že se nikdy nedokáže přes tuto hranici posunout. Naštěstí už s někým jiným. Má Paní je naopak velmi otevřená všemu novému a zajímavému. Ale hlavně tomu, co jí přinese nějaké výhody. Takže pokud tvá žena nebyla z tvého návrhu zavedení CB do vašeho vztahu zděšená, určitě bych se jí snažil ukázat rozdíl ve tvém chování k ní, mezi tím, když jsi zamčený a odemčený. Určitě ne tak, že odemčený k ní budeš nevšímavý, ale naopak když budeš zamčený jí ukázat, jak jsi pozorný, snaživý a obětavý - masáže, pedikůra atd ;-) Myslím, že tohle funguje.
Hodně štěstí!
P.

3

Re: Manželka jako klíčnice

Upřímně, nevidím jako dobrý plán přesvědčovat běžnou ženu o výhodách pásu tím, že se člověk chová dobře jen uzamčený. Pocit, že se k ní chováš dobře jen ve chvíli, kdy máš nádobíčko pod zámkem, ji o tvé lásce k ní asi nepřesvědčí. Spíš bych doporučil jí vysvětlit, že být zamčený dělá radost tobě, že i když to zní divně, tak je to něco, co by sis přál, a že pro ni to nemá žádná negativa, protože odemknout si tě může, kdykoliv bude chtít, a že ty ji budeš s radostí dělat dobře i zamčený. Že tobě tím může život zpestřovat dlouhodobě, pokud budeš pod zámkem delší dobu, aniž by ji to nějak zatěžovalo, a že při sexu si může říct, co si zrovna přeje.

Spíš třeba bude ochotnější to přijmout, pokud přiznáš, že by to bylo na tvé přání a tobě pro radost, i když to znamená být zamčený, než to vydávat za způsob, jak z tebe udělat lepšího partnera.

4

Re: Manželka jako klíčnice

Nemyslel jsem to samozřejmě tak, že jí budeš ukazovat, že lásku k ní chováš pouze pokud jsi zamčený. To je samozřejmě nesmysl. Nemělo by to být určitě ve smyslu - když nejsem zamčený, tak se nechovám dobře a dávám to najevo. Ale opravdu si myslím, že aby to dělala ráda a ne jen z donucení, nebo proto aby ti udělala radost (což asi časem přestane fungovat) měla by vidět, že to má výhody i pro ni. Aspoň u nás to tak funguje.

5

Re: Manželka jako klíčnice

To se alespoň částečně shodneme, to jsem ten text vnímal zbytečně kriticky. Já bych tomu ale potom neříkal ovládání muže skrze jeho sexualitu. Popsal bych to například jako hru, která může dělat radost oběma, a to navzdory tomu, že spoustě lidí to jako hra nebo potěšení připadat nemusí. Muž, který opravdu chce pás nosit, vlastně není ovládán, ale spolupracuje s klíčnicí na prožívání oboustranně potěšujícího sexuálního života.

Navíc například moje partnerka sice chápe, že dělat jí radost mi dělá radost, a často jí nevadí rozkoš jen přijímat, ale jindy mi nezapomíná zdůraznit, že stejně jako její rozkoš dělá radost mě, tak moje rozkoš dělá radost jí. To, že si muž užívá odepírání orgasmu, totiž nemusí nic změnit na tom, jak si jeho orgasmy užívá jeho partnerka, nebo jak je ta partnerka vnímá jako potvzení své schopnosti, přitažlivosti nebo láskyplnosti.

A co potom vlastně znamená být pravou klíčnicí? Uzamykat partnera tak často a na tak dlouho, jak chce on, nebo tak, jak chce ona?

6

Re: Manželka jako klíčnice

Ahoj všem, po přečtení příspěvku od veny30 mohu konstatovat, jaké štěstí mě potkalo v mé manželce. Tím se nechci vůbec nějak dotknout veny30, jen mi je líto všech mužů, kteří nemají možnost úplně propadnout droze uzamčení a FEMDOMU. K obojímu jsem došel pozvolna a ničeho nelituji, ba právě naopak. V 34 letech jsem se rozvedl, kdy jsem měl úplně normální vztah, ale bývalá manželka si našla jiného, nechala mi 12-ti letou dceru a šla za svým štěstím. Já jsem si tehdy myslel, že už si stěží najdu jinou ženu, ale po roce a půl od rozvodu jsem jí potkal. Byla rozvedená, ale měla přítele, který s ní sice nebydlel, ale měli to v plánu. Jenže jsem do jejich plánů v únoru vstoupil já a pro současnou manželku jsem začínal být tím důležitějším. Jenže s přítelem měla zakoupenou dovolenou do Egypta na květen. Samozřejmě pro mě byla její dovolená s přítelem nepřijatelná a chtěl jsem, aby nejela. Jenže manželka chtěla jet s tím, že po dovolené se s ním rozejde. Nebudu to natahovat, opravdu s ním odletěla a já tvrdím, že díky této dovolená jsme tam, kde jsme. Já jsem zjistil, že místo žárlivosti prožívám zvláštní vzrušení z toho, že tehdy moje přítelkyně si užívá sexu se svým ještě přítelem u moře, zatímco já na ní čekám doma. Samozřejmě jsem jí to po příletu neřekl, tak jako ona mi tvrdila, že tam žádný sex nebyl. Zkrátím to, s přítelem se rozešla, my jsme si pořídili společné bydlení a po dvou letech jsme se vzali. Asi po roce manželství (neboť to bylo ve mně) jsem se jen tak mezi řečí zeptal, zda-li opravdu neměla tenkrát v Egyptě sex. A tenkráte mi žena řekla "To víš, že jsme si tam večer nepovídali pohádky". Kdyby to nějak okecávala nebo mlžila, tak nevím, jak bych reagoval. Ale touto jasnou a přímou odpovědí mě dostala a já to nazývám den nula, od kterého se začal rozvíjet náš FEMDOM styl soužití. Takže postupně stoupala její nadvláda nade mnou až do současného stavu, o kterém říkáme, že manželka může všechno a já jen poslouchat a plnit její příkazy. Před rokem jsem přišel s návrhem, že bych chtěl zkusit nosit pás cudnosti a setkalo se to s kladnou odezvou. Tím jsem se stal ještě podřízenějším a jak manželka tvrdí, teď má jistotu, že patřím jen ji, zatímco ona si může užít s jiným. Zatím se to nestalo, neboť najít vhodného rodinného přítele není jednoduché a my to ani nijak nehrotíme. Buď to přijde nebo ne. Už jenom to, že se to stát může, je pro nás vzrušující. Už jenom skutečnost, že jsem zamčený, manželku uspokojuji jazykem a ona mi sděluje, jak mi nasazovala parohy v Egyptě, tak ta mě dostává. Žijeme si svůj FEMDOM-CUCKOLD vztah a neměnili bychom. Takže závěrem, mám manželku jako svoji Paní a k tomu ještě jako klíčnici, která mě samotného bez klícky nepustí z domova. Zatím za rok nošení jsem byl bez klícky a bez své manželky jen u doktora s kolenem a pak na následné operaci. A je to opravdu jak droga, prostě si to bez klícky už neumím ani představit.

7

Re: Manželka jako klíčnice

vena30: Já si myslím, že klíčnice nemůže být z každé ženy. Musí jí vše rozhodně bavit, vzrušovat, musí mít ráda experimenty, zájem o sex a najít si  v tom smysl, výhody, poznat to vše krásné, co jí může tento stav jako klíčnici nabídnout. Ale také musí umět to krásné přijímat. Mohl by jí ten zájem muže i obtěžovat, ta pozornost, kterou jí muž zahrnuje každý den.
A klíčnice není o tom, chlapa zamknout a jsem klíčnice. Musí do toho hlavně ona dávat ten zájem, provokace, vzrušení. Je to vše oboustranné a vzájemné a když to jde na obě strany, je to úžasné spojení a propojení.

synonym: Klíčnice si rozhoduje o tom, jak dlouho bude její chlap uzamčen. Jde ale také o to, že to není o rekordech, ale musí to vyhovovat oběma.

Já jsem klíčnice už skoro 3 roky a teď pauza na několik měsíců ze zdravotních důvodů mi neskutečně ubližovala, vše mi chybělo, protože je to ve mě a neumím si už život bez klícky a klíče na řetízku na noze představit.

czecho: Máš veliké štěstí, že jsi tu pravou našel a přeji ti, ať si toho uzamčeného vztahu moc užíváte.

8

Re: Manželka jako klíčnice

Xena: Moc hezky napsané. Osobně si myslím, že schopnost, chuť a radost Ženy přijímat pozornost a další, někdy až trochu přehnané projevy oddanosti a podřízenosti (které ale prostě k Femdomu patří) od muže je klíčová. Pokud se dokáže povznést nad to, že to není úplně normální a najít v tom určité výhody, a potěšení i pro sebe, je to obrovský dar pro oba.
czecho: moc ti to štěstí přeju, stejně jako všem, kteří si dokážou přiznat své potřeby a touhy a nebojí se hledat tu milující a chápavou partnerku.

9

Re: Manželka jako klíčnice

Xena a sub-xpetr: oběma vám děkuji za přání štěstí a užívání si života. S vašimi názory zcela souhlasím a podepsal bych se pod ně. Taky si říkám, že náš vztah není zcela normální a vybočuje ze zažitých standardů a pravidel, ale strašně mi pomohlo se nad toto povznést tím, když jsem si někde od někoho přečetl, že nikdo jiný mi složenky nezaplatí, tak proč nežít podle svých představ. A zároveň souhlasím s tím, že si musí oba partneři sednout. Těžko by mi fungoval vztah s partnerkou, která by toužila, abych se doma choval jako chlapák. Proto jsem šťastný, že mám manželku, o které vím, že mě miluje, ale dokáže se ke mně chovat jako "andělská mrcha".