1

Téma: Prisonbird a WC

Zdravím vás všetkých, mál by som otázku ohľadom Prisonbird a Prisonbird2. Nemáte problém s močením v stoji kôli zakončeniu klietky, keďže to zakončenie je iné ako napr. cb6000, a neroztrekuje moč rôznymi smermi? Podobný problém som mal aj pri HT kratšom, keďže sa mi žaluď trochu v klietke vždy pootočil a vždy to robilo problém, nepomohlo ani rozšírenie dierky. Nemám s takouto klietkou skúsenosti, mal som iba cb6000s a HT, tak sa pýtam.

2

Re: Prisonbird a WC

Nosím klícku už hodně dlouho a musel jsem se naučit si na záchodě sedat. Venku si musím čupnout jako ženská. Nevidím v tom problém,

3

Re: Prisonbird a WC

Já nosím Prisonbird v delší verzi a s močením ve stoje problém nemám, přestože to většinou už ze zvyku dělám v sedě. Ale i ve stoje to není problém, jen musím vždy zkontrolovat, zda nemám penis v kleci posunutý do pozice, kdy by překážel jeden z drátů na konci pásu. Pokud ano stačí penis trochu povytáhnout a pak správně nasměrovat.

4

Re: Prisonbird a WC

Já na WC taky sedím a venku musím taky čupnout jak žena. Jelikož u nás probíhá trvalá feminizace, tak je to podle mé Paní v pořádku. Jinak by mi to ani dělat nedovolila.

5

Re: Prisonbird a WC

Ja mam teda jiny model, ale zatim u vsech kleci to bylo tak, ze pokud byla klec volnejsi, tak to vestoje neslo, nebo to bylo moc velke riziko. U tesnych kleci, kde je opreny zalud az ve spici klece, to ve stoje jde, jen vetsinou musim z kalhot vyndat cele nadobicko..

6

Re: Prisonbird a WC

Tak to vyzerá, že to nie je nič pre mňa. Ďakujem za reakcie smile