1

Téma: Zámek análu

Znáte tuhle věcičku? Co na ni říkáte?

http://stockroom.com/Ultimate-Asslock-P4596.aspx

V akci to vypadá nějak takhle: (nejsem to já :-))

http://forum.cudnost.cz/obrazky/analzamek_m.jpg

Určitě to je pro znalce hodně zajímavý pocit. Kdybyste tento zámek análu někdo sháněl, věděl bych o něm za 2000 Kč.

2

Re: Zámek análu

Jen aby to nebyla fotka admina big_smile Zajímavá věcička, ale příjemné nošení to asi nebude. Na vyzkoušení a občasné hrátky by jistě našla uplatnění.

3

Re: Zámek análu

Není to fotka admina, neměl jsem tuhle věcičku zatím nikdy ani v ruce, natožpak kdekoliv jinde :-)

A přidávám ještě jednu, ani toto nejsem já.

http://forum.cudnost.cz/obrazky/locked-butt_m.jpg

4

Re: Zámek análu

Kupovat to nebudu, ale představa, že mi Paní zamkne nejen  ohon, ale i anál je hodně lákavá. Ideální na večeře a všude, kde se musí sedět... Mimochodem, nemáte někdo zkušenost s klecí s penis plugem? Jde mi hlavně o dobu používání. Sám používám pouze penis plug, ale vždy jen maximálně na hodinu. Zkoušel jsem s ním i souložit a dá se. Je to zvláštní pocit, jakoby masturbace zevnitř...
http://www.dhresource.com/albu_29251700 … e-anal.jpg

5 Naposledy upravil: Corado (3.9.2013 22:24:06)

Re: Zámek análu

Zajímavý odkaz, to propojení těch dvou věciček je dokonalé. To nosit musí být pěkné utrpení. Snad začnu litovat, že nemám nějakou přísnou madam smile

6

Re: Zámek análu

Ten zámek nemá chybu... Ideální pro subíka, který je navyklý na pravidelnou stolici... Jaké by to asi bylo být za anál někde připoutaný řetězem a najednou potřeba jít na velkou... Ale když si představím sebe sama v latexových chapsech, vepředu klec na ohonu, vzadu zamknutý anal a obsluhovat manželku a její přítelkyně...!!! Ještě latexová kukla, co nejširší zamykací obojek, vysoké latexové boty a pouta na zápěstích, kotnících, stehnech a nad lokty. Jo a ještě kožené kšíry na celé tělo... Ještě že ho mám v kleci...

7

Re: Zámek análu

Měl by ještě někdo zájem o tuhle hračku? A vy, kteří ji ode mě máte, jaké s ní máte zkušenosti? Jestli se tedy někomu bude chtít se tady veřejně přiznat :-)

8

Re: Zámek análu

Jooo tak tohle by me zajimalo. A ty mas kterej typ ten.na prvnim obrazku nebo na druhym?

9

Re: Zámek análu

To by som teda veľmi rád vyskúšal..fascinuje ma to.

10

Re: Zámek análu

Jen vyzkoušet to asi nepůjde. Leda objednat :-)

11

Re: Zámek análu

da Sa v tom normalne existovat? napr. Soferovat a sediet?

12

Re: Zámek análu

Myslím, že je to čistě domácí hračka. Musíš mít možnost jít na stranu, tady jde o zdraví... Něco jiného by bylo zamknout hned po vykonání a pak si hrát. Každopádně mít zamknutý anál i ohon by se mi líbilo...

13

Re: Zámek análu

Ja som skor myslel, napr. zamknem to , idem s tym na polhodku nakupit a potom zase domov, ci to je aj na to...lebo zatial som moc analne hry neskusal, málo...ale začína ma to lakat a skor take ze aj v tom nejaky cas byt.

14

Re: Zámek análu

Se zámkem nemám zkušenosti, ale mám anální korále a ty se dají nosit třeba půl dne bez problému za předpokladu že se před použitím dobře vyprázdníš.

15

Re: Zámek análu

Jakubko - jestli nemáš zkušenosti, tak si nejdřív pořiď něco s menším průměrem a trénuj. Neber to osobně, ale pro začátečníky anální zámek není.

16

Re: Zámek análu

je zamok ešte aktuály?

17

Re: Zámek análu

Pořád bude, nemám je sice skladem, ale kdo ho bude chtít, tomu ho seženu.

18

Re: Zámek análu

ako dlho to trva a orientačna cena.

19

Re: Zámek análu

Asi 3 týdny a asi 2200 Kč.

20

Re: Zámek análu

je to možne zrealizovať?mal by som zaujem

21

Re: Zámek análu

Ano.

22

Re: Zámek análu

ešte ma laka pas aj kolikom v jednom kuse, narychlo nemam foto

23

Re: Zámek análu

Vsak jde udelat alternativa analniho zamku. Postaci silnejsi analni kolik a lepenka nebn bondazni paska. Kolik se zavede a zajisti se paskou kolem dokola nebo lepenkou pres pulky.

24 Naposledy upravil: submise (13.12.2014 11:31:58)

Re: Zámek análu

Zajímalo jak je to se zavíráním. Nemůže se skřípnout sliznice ?? Doufám, že to někdo viděl vyndané aby věděl o čem je řeč. Jinak se jedná o anální hrušku.

25

Re: Zámek análu

Zámek jsem koupil od Vojty skoro před 3 mi roky
Jelikož se zase vracím k pásům  tak se podělím o recenzi

Zámek samo o sobě nemá možnost nějak ublížit sliznici, ostré hrany na povrchu skoro nejsou ale je docela dost velký když se rozevře cca 9 cm což není zrovna málo, jediná věc co mi nevyhovovala byla jeho váha. Je opravdu hodně těžký a člověk má pocit že mu musí vypadnout i rozevřený.
Používal jsem ho vždy s kondomem a a nikdy žádná nehoda nebyla. Na delší nošeni ale rozhodně není nejdéle jsem ho měl cca 1 hodinu a to jsem se už modlil aby mě paní odemkla a dovolila mi ho vyndat. Občas ho ještě někdy použiji ale spíš jen na chvíli za trest.