1

Téma: Naše hrátky

U nás to začalo tím,že přítel přišel s tím,co by jsem říkala tomu,že by si koupil pás cudnosti(klícku).
Nejprve jsem na něho koukala,co to vlastně chce,ale když mě to ukázal na stránkách cudnosti,tak jsem řekla
proč ne můžeme to vyzkoušet.Klícky máme 3.silikonovou,kovovou a holitrainer.Nemáme vyhrazený zatím žádná pevná
pravidla.Jar bývá zamčený podle možností orgasmus mívá jen zkažený a dávám odpočítávání kdy může mít normální orgasmus.Hrajeme si podle času,chuti a nálady,ale musím říct,že nás to stále baví a zkoušíme pořád nové věci.
Kupujeme si nové hračky vibrační hlavici,dilatator,stopery,také lakované,koženkové oblečky a teď už mám doma i
bičík,kterým jsem svému sub Jar pěkně naplácala na zadek a to se mě moc líbilo.Musel mě políbit i nožky.Začíná mě
role dominy čím dál víc bavit a taky děkuji Xeně za dobré nápady je jích spoustu,co se dá vyzkoušet a jak si zpestřit sexuální život,aby nebyl nudnej.Ráda zkouším nové věci,ale musí se to líbit oběma stranám.

2

Re: Naše hrátky

Leny, když tě to baví a chcete stále víc posouvat hrátky, které vás uspokojují oba, tak je to perfektní a vidím, že fantazie ti rozhodně nechybí.
A rozhodně s tebou se Jar nudit nebude a kdyby jo, víš, kde mě najdeš. :-)

3

Některé damy to proste maji v sobe skryte a kdyz to objeví, tak to je potom paráda.

4

Jo přesně tak. Týden jyem byl pryč no a když jsem se vratil, bylo mi oznámeno že dorazila nová hračka a musíme ji hned vyzkoušet. Dostal jsem svůj prvni vyprask bičem smile. Timto tedy pěkně dekuji Xene která to mé milované klicnici poradila.

5

Jojo, bičík je dobrá zbraň, tak ted jeste rakoska, kožený paddle a dutky...

6

Noo smile pěkně děkuji. Jsem zvědavý co ji kdo poradí příště? Navíc jsem dostal za odměnu prodloužení bez orgasmu.

7

Tvá paní se na bičík dotazovala sama, v tomhle prsty nemám, já jí jen poradila, kde ho sehnat, takže se musíš smířit Jar s tím, že se v ní objevilo něco nového a o čem ani nevěděla, že bude chtít.

8

jar: tak celkem klasická hračka pro klíčnice a zamčené subíky je strapon, hlavně takový, který dělá dobře i klíčnici :-)

Orgasmus v pásu, čistě díky anální stimulaci, je nejdřív hezký cíl a potom zajímavý nástroj.

9

Xena: mohl bych taky poprosit o tip na bičík? Máme doma levný a začal se rozpadat, tak bysme potřebovali něco kvalitního a prověřeného.
Jinak by měl zajímali rozdíly mezi rákoska, kožený paddle a důtky co píše maleslave1. Ani ne tak jak to vypadá, ale jaký je rozdíl v používání. Co a jak bolí, ale přitom to nezpůsobí nějaký zranění, které by se muselo dlouho léčit. Nebo jestli někdo ví, jaké jsou úskalí těchto pomůcek. Třeba i biče, jestli záleží na délce, kolik má pramenů.

10

maleslave1:díky za dobré tipy rákoska taky nezní špatně,dudky jsme zatím taky ještě nezkusily
a kožený paddle to zatím nevím,zkusit se má všechno.

11

No kazdy nastroj ma jiny efekt. Ideální je poizit všechny nástroje v následujícím sledu. Dutky jsou velice šikovným nástrojem s pomerne velkou plochou dopadu, takže nezpusobuji ostrou ale plosnou bolest, na začátek spankingu idealni. A vypadají nadherne. Kozeny paddle zas dopadá velkou plochou najednou, dela krasne zvuky a zpusobi velice rychle prokrveni pozadí a stehen. Pote je ideální pouzit bicik, protoze zadek si jiz zvykl na plosnou bolest a ostra bolest biciku lze lepe snášet a tim pádem je možné se pekne rozjet. No a kdyz uz je zadek v jednom ohni - řekneme po 50ti ranach každým nástrojem - tak je nejlepsi vzit do ruky rakosku a cele dilo dokonat. Bolest rakosky je zprvu velice nepříjemná ale postupne jak přibývají jelita to vyvolává az extatické pocity. Tedy pro masochisty. Ne ze by si to sub užíval a urco si týden vzpomene na to co provedl ošklivého, ale je to asi navykove, ten pocit, ze se nechal serezat a jeste za to podekoval. Pry se pri tom vylučuje dost adrenalinu, takže stejne jako adrenalinový sportovci, bude chtít sub opakovani, ikdyz bude velmi trpět.

Co se tyka dlouhých bicu, tam uz to bude chtít hodne zkusenosti, je to pomerne slušná zbraň.

Poj: Opravdu Vynikající cesky výrobce nejen spank nástrojů - www.samshop.cz

12

Jen se u SAMa musí člověk obrnit trpělivostí, protože je to zkázková výroba a prostě to trvá (+navíc komunikace není úplně vždy ideální). Ale za tu kvalitu to určitě stojí, jsou to prémiové věci.

13

Jj a pokud se rozbiji tak po opravdu velmi velmi dlouhé dobe. Ja nemel s komunikaci problem. Jen pred Vanocema to je na dlouho ake to se da pochopit :-D

14

poj: samshop.cz rozhodně doporučuji. Má sice dražší zboží, ale rozhodně velmi kvalitní kůže. Já mám od něj pletený bičík, 9ocasou kočku a důtky, několik druhů a skvělá práce. Co se bolesti týká, to já rozhodně posuzovat nemůžu, dokud nevidím šlince, červené pruhy, tak prostě přidávám na intenzitě. Když zlobí, prostě dostane nebo když chci, prostě dostane, mě to vzrušuje a je mi jedno, zda to bolí, jakože to určitě bolí a rozdíl je v tom určitě.

Kožený paddle - přesně jak píše maleslave1: to plesknutí je opravdu nádherný zvuk a prokrvení. Žádné zranění nehrozí. Jen někdy se mi stane, že tam zůstane přesný obtisk a pro mě je to důkaz toho, že to byla dobrá rána.

Důtky nebo kočka - jsou v pohodě, nikdy se mi nestalo, že bych způsobila nějaké zranění. Je to rozptýlená bolest do více míst, ale se šrámy musíš rozhodně počítat.

Pletený bičík - je určitě už velmi intenzivní a je to jeden šlinec, bolest je jen v jednom pruhu, ale od toho přece výprasky jsou. Je to naprosto intenzivní, přesně mířená a účinná rána. To mám velmi ráda.

Co se týká rákosky, s ní nemám zkušenost, ale myslím, že ta může trochu způsobit zranění, když více švihneš na jedno místo, tak může zranit kůži. Záleží na citlivosti nejspíš. Záleží na domině, jak to vnímá ona a zda jí na tom tak záleží.

Dlouhý bič - nemám zkušenost.

15

Rakoska samozrejme muze zranit, kdyz se trefuje stale stejne místo a nedba se na intenzitu, ale pri spravne praci vytvori pekny obrazec z typických stop a velmi intenzivni zážitek pro oba. A ten zvuk se taky bude líbit :-)

16

To z nás bude mít Jar radost, jakou přednášku na nástroje jsme tu pro jeho paní připravily.
Uvidíme, zda se chytne ;-)

Myslím, že hlavně je nejdůležitější ke všem zbraním ;-) přistupovat s láskou, citem, opatrností a nestane se nic špatného. A masochista přece musí cítit bolest, takže je to o tom vztahu hlavně, kdo co potřebuje.
Chce to cvik a tréning, jako ve všem. A i ten strach ze začátků k tomu patří, já se také přiznám, že jsem se svou neopatrností ze začátku sama švihla, jak mám dlouhé důtky, ale praxí se vše vylepšilo a teď? Když slyším ten zvuk, jak sviští kolem mého ucha přímo na záda nebo zadek Tlapíka, je to opravdu slast pro ucho.

17

No, právě si pročítám toto téma a nestačím se divit :-). Můj miláček už se zmiňoval....že sem dáváte samé lepší nápady :-). Tak tedy pěkně děkuji :-)

18

moc děkuji za rady i vysvětlení, jak jsem koukal na samshop, u něčeho tam má v popisu, jestli to je pro začátečníky  a zda může dojít ke zranění.

19

synonym: ještě jsem se chtěl zeptat k straponu, doručili byste nějaký? A je lepší s vibrací nebo bez? Má u toho ta vibrace vůbec smysl? Možná asi u těch ve vyšší cenové relaci...?

20

Vibrace jsou super

21

Poj: Nějak se mi ta zprava rozdělila. Tenhle je super, ma i kvalitní postroj, který drzi všechno na svem miste... https://m.heureka.cz/hledat/?h%5Bfraze% … D+Gigolina

22

diky, zajimavy cenovy rozptyl, na to ze je to jeden vyrobek.
Muze tohle nosit i zamceny muz, nebude tam pas sudnosti prekazet? Nebo si to muze na sebe vzit jen zena?

23

Nosit to muzou oba, ale myslim ze zena si to na zamčeném muzi uzije vic :-D

24

No musím říct,že jste mě připravili nádhernou přednášku ohledně všech těch pomůcek.
Teď jsem v obraze,jak všechny fungují.a na strankách samshopu jsou zajímavé věcičky,
tak uvidíme,co si pořídíme dalšího do výbavičky.Děkuji za vaše zkušenosti.

25

Xena:A když budu potřebovat zase nějakou radu,tak se určitě ozvu vím kde tě najdu;-))