Téma: Jsme na začátku

Ahoj Všichni,
tak je mi potěšením, že jsem našel toto fórum lidí se stejným zaměřením.

S hrdostí musím řict, že jsem se stal nositelem svého pásu cudnosti a odevzdal klíče své přítelkyni. Z počátku to bylo jen takové zkoušení, ale dnes je to třetí den zavřený bez nàhradního klíče.

Přítelkyně si to evidentně užívá na plné čáře. :-D

Uznávám, že nošení PC není tak jednoduché jak jsem předpokládal a je fakt že si zvykám. Díky všem tady za nàvody a různé rady. Aspoň člověk je chytřejší a ví co dělat když se něco děje. Nic méně první pocity jsou celkem smíšené. Trochu problém se spánkem, sem tam problém se sezeníˇ. Sem tam se mi to skřípne. Ale jak jsem tady četl tak je to jen o zvyku a zkušenostech.

Jen celkem je pro mě složitější zàchod... musím si sedat a někdy je to časově náročnější vzhledem k tomu, že chodím v práci v obleku a v kabátě.

Jinak mám mnoho otázek a tak přemýšlím zda neoslovit nějaký pár co je v tom zkušenější, třeba na společné setkání a i společné hry.

Jinak mam 26 let a přítelkyně 22 let... spolu jsme 2 roky a jsem za ni moc rád, je fajn mít člověka stejně nastaveného.

2

Re: Jsme na začátku

Ahoj, vítej mezi námi. Je pravda, že si na pás musíš zvyknout.Někdy je to nepohodlné.Ale alespoň ti to připomene tvojí Paní. Zkoušeli jste i něco jiného z oblasti BDSM? A čte to tady i tvá Paní?

3

Oblek a kabát jsou v pohodě, počkej, až pojedete s partou na vodu :-)

4

Jop zkoušeli. Jsme v tom sice začátečníci ale má hodně ráda když mě může ojet dildem. Když před ní klečím u nohou. Když se mám udělat tak na její nohy a pracuje na tom abych to vždy po sobě uklidil. Uznávám, že ještě s tím stotožněn nejsem ale zvykám si, páč mě vzrušuje to ponížení a pro ní to udělám moc rád, jelikož se na to ráda dívá. Cíl je abych to tak dělal pokaždé.

Ikdyž teď má nový plán a to milking.

5

Také Vás vítám v uzamčeném světě a těším se na vaše další příspěvky, jak se vám krásně vše vyvíjí.
Já se rozhodně setkání s vámi nebráním, velice ráda poznávám nové tváře, takže uvidíme, zda se někdy uvidíme ;-)

6

Ahoj. Vítej mezi námi zamčenými. Je to přesně jak píšeš, člověk se na první zamčení těší, má nějaké představy a hned velmi rychle zjistí, že to není tak jednoduché. Ale pokud překonáš první dny a týdny a nevzdáš se, uvidíte oba jak krásný je zamčený svět.
Určitě piš jak vše probíhá a klidně se ptej na vše co tě napadne, na každý problém který tě potká.