1

Téma: Dnes překonán můj rekord - 26 dní v klícce

Zdravím,
musím se pochlubit a zároveń se zeptat, dnes jsem překonal svůj osobní rekord a to je 26dnů v klícce. Musím říci, že mi nejvíce trápí strašná nadrženost, myslím tím spíše psychické pocity...Koule mi bolí už jen při pokusu o erekci, ale jsem jak to napsat totálně roztržitý skoro až rozklepaný. Jaké máte zkušenosti po měsíci v CB?

2

Re: Dnes překonán můj rekord - 26 dní v klícce

Já jsem byl zamčený v kuse bez sundání nejdéle také přibližně měsíc, už si přesně nepamatuji, jak dlouho. Ale i když jsem teď občas za odměnu odemčený, jsem bez orgasmu a uspokojení už 178 dní. Občas je nadrženost skoro nesnesitelná, hlavně v noci, ale není to pořád a většinou to zaspím. Už jsem si na to v podstatě zvyknul a líbí se mi to, má Paní je také spokojená.

3

Tak po měsíci v klícce jsem byl za odmněnu odemknut. Ale u nás to bude také pokračovat bez mého uspokojní. Dá se říci čím víc jsem já nadržený, tím víc je spokojená moje žena. Takže jsem nasadil větší kroužek a po krátkém oddechu jsem už zase v CB. Je nezkutečný pocit když uspokojíte svoji ženu a sebe ne...

4

souhlasim s Danielem, je to krasny pocit smile

5

Je to krásné, také souhlasím. Po čase se zamčený muž naučí, že společný sex slouží jen k Jejímu uspokojení a tím, že také končí. Ale není to žádná frustrace, naopak je to vnitřně velmi uspokojující dlouhodobě přetrvávající pocit.

6

Nadherny pocit, jak spokojena a uvolnena vydechuje, zatimco vy se vedle tise tresete touhou a nadrzenosti a strasne byste ji chteli zlibat cele telo nebo znovu udelat, ale ona uz nic nepotrebuje - je v pohode, stastna a uspokojena a posle vas misto toho treba udelat kafe :-)

7

Ahoj, presne tyto pocity jsem mel na mysli. Jsem rad ze nejsem sam kdo to ma stejne.

8

Také jsem držitelem podobného rekordu, ale spíše než s bolestí, která je díky omezené erekci kdy penis naráží na své hranice během ztopoření, mám problém spíše s myšlenkami. Když jsem po tak dlouhé době uzamčen a nadržený, přestávám normálně fungovat a já mám v hlavě jen jedno. Žena je pro mne alfou a omegou, jsem krotký jak beránek a byl by pro ní udělal cokoliv. Běžná práce a fungování v zaměstnání tak doma je obzvláště v těchto dnech kdy ženy jsou neskutečně svůdné, sakra obtížné!