26

Re: Spíte s vaší partnerkou spolu nebo odděleně?

To je nádhera pokud jste sami a můžete spát nazi.Pokud máme možnost a jsme doma sami chodíme nazí oba nebo jen žena koženková tanga a já v pásu .

27

jirka1234: Spát nazí můžeme, máme vyhřívanou manželskou postel, případně se zahřejeme společně (není nad to spojit praktické s užitečným - při dráždění se člověk zahřeje až až).

Doma nazí nechodíme a to z ryze praktického důvodu. Máme velký dům a zimě máme domácí teplotu max 19 stupňů (na víc se vytopit moc nedá, nebo by byl závratný účet za energie - je to jiné, než když jsme bydleli v bytě). Takhle bychom oba nastydli. To ale neznamená, že bychom zaháleli. Pokud jsme doma - mám od Bohyně předepsané co mám nosit (kalhoty, přilnavé tričko, ve kterém je pěkně vidět postava, obojek - všechno sladěné, aby měla Bohyně na co koukat. Má skvělý vkus pro estetiku). Bohyně má na doma několik pěkných šatů, botičky (ať už praktické balerinky se sněrováním pod kolena, nebo samozřejmě kozačky) tedy i já si užiju nádherný vzrušivý pohled. Po delší době v pásu cudnosti mě dovádí k šílenství i onen pohled, který navíc oboustranně umocňuje naše postavení ve vztahu. Večer pak jdeme spát právě nazí.

Spát v odděleném pokoji bych si představit absolutně neuměl.

28

Spíme s přítelkyní ve společné posteli, ona nahá, já jen s klíckou, je to jen o dohodě a sebeovládání, mě třeba vzrušuje myšlenka na sex, a zároveň to že nemůžu protože mám klícku, když se ke mně přítelkyně přitiskne tak po chvilce teče semeno klícka neklícka, jdu se opláchnout studenou vodou, a opět si lehám do postele vedle přítelkyně. A s klíckou je to tak, je to jen hra dvou dospělých lidí, jaká si určí pravidla taková je mají, já klícku nosím protože mě to vzrušuje, ale pokud řeknu dost, tak to přítelkyně bude respektovat, klícka skončí v šuplíku, a je jen moje věc kdy ji vyndám, to je prostě vztah kde se dva respektují. Možná nejsem ten správný masochista, ale nám to tak vyhovuje