1

Téma: Spíte s vaší partnerkou spolu nebo odděleně?

Chci se zeptat jakým způsobem spíte?
Zda společně, nebo každý sám v místnosti, nebo nějak jinak... My většinou spolu. Ale pokud Kněžna nemá na mě naladu, musím se jít spát do vedlejší místnosti. V tom případě tento stav potom vždy trvá několik nocí, než jsem opět puštěn do společné postele.

2

Re: Spíte s vaší partnerkou spolu nebo odděleně?

Spíme společně a moje paní toho využívá. Strčí mi ruku do rozkroku, kde mám klícku. Nebo se přitiskne zadečkem. A to mi vždy trvá ukrutně dlouho, než usnu. To vždy usnu až po paní. Ale pokud mám nějaké hrubé prohřešky během dne, tak jdu na noc do klece, nebo do svěrací kazajky.

3

V době, kdy jsem z nějakého důvodu nemohl nosit CB (třeba, když jsem měl oděrky, které bylo potřeba zahojit) jsem musel občas spát s pouty zamčenými k obojku, abyc neměl šanci v noci masturbovat. Nebylo to nic příjemného a ráno jsem byl někdy celkem rozlámaný. Ale svěrací kazajku bych asi nedal, to raději tu klec ;-).

4

U nás se to řeší klasickým lanem na rukách. Klec bych někdy rád vyzkoušel. Dnes je to týden co musím spát na gauči v hostinském pokoji. Včera mě svitla naděje, když jsem si měl přestěhovat věci do ložnice. Ale bylo to pouze kvůli návštěvě rodičů a večer jsem musel zpět do "svého" pokoje. Nějak se to mojí Paní Kněžně zalibilo. Tak nevím zda to takto nezůstane hodně dlouho. Zada mám už rozlámaná od nepohodlného ležení. Prý si časem zvyknu.

5

Spíme spolu. Za 1. se nám to líbí, za 2. která žena by chtěla mít za "partnera" unaveného, nevyspalého, neproduktivního muže, který strávil noc ve svěrací kazajce/v kleci a díky tomu ho vyhodili z práce? smile

6

Neodsuzuju nikoho. Ať si to každá/ý dělá jak je mu to milé. Já jsem šel kvůli Kněžně již několikrát do práce unavený a zvládám to. Stačí si vzpomenout na mojí drahou Paní a sil mám dost. Samozřejmě záleží co za práci kdo děláme.

7

Steinbeck: psal jsem, že do kazajky, nebo klece jdu pouze za hrubé prohřešky. A proč bych měl být unavený a neproduktivní a být vyhozen z práce? Nejspíše hodnotíte podle sebe.

8

Tohle se nedá opravdu vůbec hodnotit a myslím, že by to tady taky o tom nemělo být. Všechny věci, které se tu řeší, jsou svým způsobem určité formy masochizmu a každý na ně také přirozeně reaguje jinak (všechno je to v hlavě :-)). Co je pro někoho vrchol blaha, může být pro druhého nesnesitelně nepříjemná záležitost. Poznal jsem lidi, kteří se nechají ostrými podpatky svých Žen rozšlapat do krve a připadá jim to rajcovní a bezva, ale když dostanou pár ran rákoskou na zadek, tak u toho řvou a vůbec se jim to nelíbí a pak lidi, kteří to mají naopak. Ale myslím, že je super, že sem lidi ty své individuální zážitky, potřeby a zkušenosti píšou, protože je to skvělá inspirace. To je (alespoň pro mě) ten důvod, proč na tohle fórum obačas zajít. Mějte se...

9

Souhlasim se Sub xepertem :-).
Ja spím s paní v posteli, jen občas musím spát v jejich nohách. Případně s chodili na obličeji. Je to ponižující, ale nam se to moc líbí.

10

Já také většinou spím v posteli s nožkami na obličeji mojí Paní, někdy za trest na dece vedle postele a do úst mi dá své použité ponožky.

11

Také jsem dříve spával s mou Paní v posteli a někdy i s jejími nožkami na obličeji. Ale časem jsme došli k tomu, že mnohem pohodlnější je spát odděleně. Paní má pro sebe velkou postel a celou ložnici a já musím spát na malém starém gauči ve vedlejším pokoji. Onanovat občas můžu, ale tím to končí. Ať v CB nebo bez, stříkat stejně nesmím. Nikdy bych to bez dovolení Paní neporušil. Cudnost u mě není o pásu, ale o vlastním rozhodnutí a oddanosti mé Paní. Pokud bych se uspokojil bez jejího svolení, vnímal bych to jako podvod milované Bohyně a za to mi to určitě nestojí.

12

Sub-petr: úplně stejně to máme my. Do této doby jsem spával se svoji Paní Kněžnou na společném loži smile, ale teď se jí zamlouvá, že má ložnici pro sebe a může si tam dělat co uzná za vhodné. Staćí prozvonit mobilem nebo napsat a já musím být připraven v kterou koliv denní i noční hodinu splnit na co si vzpomene

13

Chci se přidat do diskuze, připojit se na jednu stranu. Jsem totiž názoru, že ať jsou hrátky jakékoliv, ničit si úmyslně zdraví je prostě špatné. Jsou to naše těla, se kterými budeme žít dokud budou fungovat, zkuste se u toho zamyslet, až budete přemýšlet o tom, jestli vám stačí špatný spánek s nedostačující dobou, nepohodlný, kdy se budíte atd. Ničíte si vlastní tělo. Dominance, sloužení atd je jedna věc, záměrně se devastovat je věc druhá a nic se nemá přehánět.

14

Záleží na tom zda je špatný spánek pouze za trest a není na denním pořádku. To, že se někdy člověk jednou nebo dvakrát špatně vyspí  není z mého pohledu nic tak hrozného. Samozřejmě dlouhodobý nedostatek spánku je šparně. Ale všichni tady mluví jen o trestech za porušení pravidel. V zamykání je spousta věcí, které pokud by trvali dlouho můžou škodit.

15

Dneska jsem dostal za ukol uklidit pokoj pro hosty. Do této doby jsem tam měl přestěstěhovanou jen peřinu a polštář. Teď jsem si musel přestěhovat i oblečení, takže vyhlídky na brzký návrat do ložnice mojí Kněžny se asi rozplývají v nedohlednu. Samozřejmostí je zajištění na noc abych nezlobil.

16

Každý sám, ale úplně jinak a totálně z jiných důvodů než přispívající výše. U nás je to tak, že já v ložnici a partnerka v obýváku. Ale jak říkám, s BDSM, zamykáním a tak to nemá nic společného.

17

Spolu v ložnici v manželské posteli. S Bohyní jsme manželé a i když žijeme v D/s vztahu citová stránka je taky nesmírně důležitá. Společné usínání je skvělé a navíc, když se Bohyně v noci probudí a cokoliv potřebuje - jsem hned vedle ní.

Spaní ve vedlejším pokoji jen v rámci trestu za hodně velké provinění (pro mě daleko horší trest, než výprask rákoskou)

18

Na Vánoce jsem byl teměř po třech měsících na zkoušku puštěn do společné ložnice na postel. Stačí ale sebemenší prohřešek jako je chrápání, přílišné dolejzání nebo cokoliv co se Kněžně nelibi a jdu okamžitě zpět. První večer když jsem mohl usínat vedle svojí Paní a mohl jsem ji zas před spaním držet za ruku byl nepopsatelný. Přes hodinu jsem jen ležel vedlecní a užíval si ten pocit blízkosti. Když spím v jiné místnosti musím být neustále na mobilu a když moje Kněžna něco potřebuje stačí zavolat nebo poslat sms a musím hned splnit přání.

19

rád navážu na konverzaci víše.. každé špatné vyspání se projevý na pracovní morálce.I u mladých jde poznat že přenocovaly. Měl jsem spousty brigošu. Tenhle způsob života by neměl zasahovat do pracovního.. Osobně pokud bych takového člověka měl  neptal bych se ho proč je nevyspaly.. zkončil by.. ale je třeba rozlišovat práce jako práce..rozlámaná noc nespanek se projeví ráno na pracovní činnosti.

20

Souhlasím s shibariman. Úchylky a intimnosti jsou sranda a zábava a super, ale neměly by takhle ovlivňovat život. Tady si někdo řekne, mi to ale nevadí, umím fungovat i se třemi hodinami spánku a bla bla. Ale tak jako nedostatky spánku ovlivňují vaše fyzické zdraví tak i to mentální. A všechno dohromady. Nevyspaný řidič je stejně nebezpečný jako řidič co si dal "pár piv" před jízdou. Vy si připadáte ok, a přitom máte reakce posunutý a někdy je sekunda otázka života. Jo tresty jako.. Výprasky atd, ok.. Ale některé věci hodně ovlivňují běžný život, a proto by se u toho mělo přemýšlet popřípadě je vypustit. Zkuste nad tím přemýšlet, já třeba nepotřebuji aby mě cestou do práce sundal nějaký zamčený nevyspaný chlápek co nezvládl řízení kvůli únavy.

21

Myslím, že všichni víme, co si můžeme dovolit v souvislosti spánek - odpočinek - pracovní výkony.
Vrátím diskuzi k věci. - My spíme společně, ale už rok obráceně - takže mám na spaní nožky své Paní u obličeje a když je obejmu, pomazlím,políbím, přitulím a krásně se nám spí. A má Láska je tak úúúúúžasná, že někdy spí i v silonkách, jen kvůli mě. Moc jí miluji.

22

U nás je to nyní tak, že spím společně s paní. Vždy nahý, pouze s klíckou, uzamknutým obojkem. Paní spává v sexy košile. Ráda se ke mne otáčí zády a tlačí se zadečkem na mou klícku. To vždy usnu až nějaký čas po paní. Pokud moje paní není spokojená s plněním mích úkolů a mou činností, tak občas spím zamknutý v kleci v ložnici a to mohu z klece na paní pouze koukat. Ale klec na spaní je pouze o víkendu, kdy nevstáváme brzy do práce. A pokud si chce paní o víkendu v noci hrát, jsem obléknut do svěrací kazajky, připoután k posteli. A paní občas sundá klícku a hraje si, ovšem bez mého vyvrcholení, nebo si hraje i s klíckou. Ale tohle vše jen víkendy, protože v týdnu vstáváme brzy do práce a to by ani jeden z nás nebyl vyspaný.

23

Spánek v pásu cudnosti vedle božské Paní kvalitu spánku rozhodně nesníží. Spíš naopak. Z vlastní zkušenosti - dá se spát krásných 8+ hodin. Jen má člověk dost živé a občas i dost mokré sny.

Co se pásu cudnosti týče je to jen o zvyku a umět najít správnou polohu. Bez problému se vyspím i na boku, nebo na břiše s T-typem. Žádné rozlámaná rána nezažívám.

Tlapík: Mohu se zeptat, kdo z vás přisel se zajímavým nápadem? Umím si reálně představit, co s tebou takový spánek, resp. usínání dělá :-)

Když trochu odbočím – o většině svých úchylek vím od brzké puberty (dokonce můj úplně první zážitek je z mých 6ti let, kdy jsem v plavkách spadl nešťastnou náhodou do kopřiv a zjistil, že je to neuvěřitelně příjemné :-) ) Myslel jsem, že už těžko o sobě zjistím něco nového, že znám perfektně sám sebe. Jenže mám stále co objevovat. Co jsme se posunuli do D/s zjistil jsem, že mám šílenou úchylku na nožky svojí Bohyně. Mazlení, nebo líbání nožek mě dovádí k šílenství. Po týdnu+ v pásu cudnosti mi takové mazlení bohatě stačí k vytečení. Aneb člověk má o sobě pořád co zjišťovat :-)

24

Anděl : Asi jsem to poprvé navrhl já, protože zbožňuju její nožičky, ale nejdřív nic. Ale po čase se prostě sama Paní otočila , a že bude spát obráceně a přistrčila mi tlapky před pusu.
Jo a jen pro upřesnění, Láska spí nahá :-)  já mám klec.

25

Tlapík: Jak jsem psal - umím si reálně představit co s tebou dělá takto usínat, nebo naopak se v noci probudit, pokud máš na nožky dostatečně silnou orientaci. Já jsem tu svojí našel teprve nedávno. Z nožek svojí Bohyně jsem úplně mimo. Masáže, mazlení, nebo líbání nožek beru jako největší odměnu, co si dokážu neuvěřitelně užívat. Taková dvouhodinová masáž, když chce Bohyně večer koukat na film? Nádhera!

Jinak kouzlo toho spát nazí jsme objevili už před strašně moc lety. Oblečení do postele jsme snad neměli nikdy, co pamatuji. Je to jiskřivé a neuvěřitelně vzrušující. V kombinaci s pásem cudnosti a drážděním před spaním to pak dodá ještě větší rozměr prožitků :-)