1

Téma: Je pro vás jednodušší být od ní zamčený nebo když vám důvěřuje?

Chtěl jsem se zeptat, když vám klíčnice jasně řekne, že nesmíte mít třeba několik dní orgasmus, co je pro vás jednodušší:

Být zamčený a odevzdat jí klíče, nebo mít její důvěru a sám vědět, že nesmím (jak říkají na anglickém webu "honor system")?

Čemu dáváte přednost? Zamčení může být nepohodlné, ale zase nad tím nemusíte přemýšlet, je jasné, že s tím nic neuděláte. Když je to na důvěře - kterou bych já nikdy nezradil - tak se můžete jednodušeji vzrušit a musíte si to jakoby zakazovat sám...

2

Re: Je pro vás jednodušší být od ní zamčený nebo když vám důvěřuje?

Ahoj, tak v mém případě bych si raději vybral klíčníka... wink Ale na to se tu nikdo neptal...  Umím poslechnout a dodržet, ale je určitě zajímavější, když jsem uzamčen a mám to jasný... ;-) Miluji provokace a nemoci s tím nic dělat. ;-) :-P

3

Ja osobne by som preferoval verziu bez uzamknutia. Ale priznávam že moje skúsenosti s touto témou sú veľmi malé. No je pre mňa omnoho intenzívnejší pocit že teoreticky môžem, ale zároveň prakticky nemôžem keďže to mám zakázané. Podľa mňa by v takomto vzťahu mala byť partnerka natoľko "dominantná" že by chlapa ani vo sne nenapadlo ju neposlúchnuť a niekde si to potajomky urobiť. Taký vzťah je to pravé. Ja osobne to cítim tak že ak by ma musela zamykať aby som vydržal, tak by to znamenalo že voči nej nemám dostatočný rešpekt. Ale je to len môj laický názor, opis toho ako to chápem ja.

4

Ono by ale samozrejme asi záležalo aj od toho ako dlho by ten zákaz trval. Lebo po čase by sa každý zlomil, bez ohľadu na úctu a rešpekt k partnerke. No to by musela byť asi dlhá doba a to by aj partnerka mala vedieť aké sú hranice, kam až sa to dá hnať.

5

No jako mě přijde, že bez toho zamčení to nemá cenu, protože pokud mám dodržet nějaké slovo, tak už to není hra, ale docela vážná situace, a v tom není žádné vzrušení, pokušení, nic.
Jako proč si myslíte, že každý řeší bezpečnost a chce, aby nebyla možnost se sám vysvobodit?
Můžeme si 100x říkat, že je to v hlavě, ale terpve když to opravdu nejde, tak se dostaví ty správné pocity.

6

davidt Moc tomu nerozumiem. Ako myslíš vetu ("No jako mě přijde, že bez toho zamčení to nemá cenu, protože pokud mám dodržet nějaké slovo, tak už to není hra, ale docela vážná situace, a v tom není žádné vzrušení, pokušení, nic.")?? Skôr práve vtedy musí chlap odolávať pokušeniu keď zamknutý nie je. Keď je uzamknutý tak moc nemá čomu odolávať keďže vtedy aj tak neexistuje žiadna možnosť aby urobil niečo čo nesmie.

7

Tohle je asi hodně individuální. Z vlastní zkušenosti ale vím, že při správném sexuálním napětí a dostatku podmětů od Bohyně nemá moje vůle a zákaz šanci. Alespoň tedy dlouhodobě ne (nemluvím o dnu, dvou..) Navíc pás cudnosti není jen o fyzické stránce - tedy, aby člověk na sebe nesahal. Daleko silnější efekt má ona psychologická stránka věci o kterou člověk přijde bez uzamčení.

8

Jo, přesně tak nějak jsem to myslel. Nasazená klícka vyvolává úplně jiný psychologický efekt, než zákaz.

9

S klecí je ten pocit jasně daný, Paní si mě zamčela a nejde to.
Bez klece je to projev důvěry a uvědomuji si ten pocit lásky a úcty ke své Paní, že to pro ni dokážu se neudělat.
Takže pro mě z psychologického hlediska je lepší klec, ale vždy to nonstop nejde, tak pak ten zákaz.

10

davidt: Psycholie je na tom nejsilnější. Je to takový bezmezný pocit oddanosti, poslušnosti a vlastnictví. Kdo nevyzkoušel, asi nepochopí.

Tlapík: Je pravda, že vždy být pod zámkem nejde. Ať už z fyzického důvodu (občasný odpočinek je nutný), nebo ryze praktického (cestování letadlem atp. - ač i to je dnes řešitelné). Jenomže vydržet takový zákaz není vůbec snadné. Celé roky jsem s tím v zásadě neměl problém, ale co jsme se posunuli do D/s a z hry na spestření večerů se stal životní styl tak se mi zintenzivnilo vnímání porožitků a vydržet na sebe nesahat je pro mojí vůli, na kterou jsem byl celé roky tak hrdý najednou témeř neřešitelný problém sad Jsem zvědavý, jestli se to srovná..

11

Já jedu bez uzamčení. Ze začátku to haprovalo (podváděl jsem), nyní jsem už od přítelkyně psychicky nastavený tak, že je pro mě masturbace naprosto vyloučena. Podle mě je to vyšší míra odevzdání jak klícka. Vyžaduje to mnohem pevnější vůli. A navíc nehrozí prozrazení, nemusím řešit nesedící klícku, otlaky a skenery na letišti. Nicméně člověk to musí dodržovat. Nastavit si takto hlavu není jen tak.

12

Nad tím nebýt zamčený a přesto se "zdržet ruční práce" jsem nikdy ani nepřemýšlel. Nepochybuji o tom, že je to náročnější se ovládat, ale pro mě je klícka také symbol toho, že to chce i miláček. Ono je snadné, když žena řekne "už nikdy nehoň" ono je snadné slíbit " už nikdy to dělat nebudu" ale tím to také může skončit. Kdežto s klíckou je to symbol toho, že to tak je. Není potřeba se o tom denně bavit, hlídat to, oba vědí že to tam je, oba mají něco hmatatelně společného. Takže ano, jistě je to bez klícky náročnější, ale chybí k tomu ta věc, která udává ty pocity, za mě tedy bez klícky jsou to jen plané sliby z obou stran.

13

Musím souhlasit že nebýt zamčený a být cudný je určitě náročnější při dodržování,ale pocitově je to asi velké ochuzení subíka protože už jen pár dní po nasazení kdy si člověk na penis nemůže sáhnout a v mém případě ani podívat a přesto penis stále vnímám (CAPTOR) jeho váha a těsnost prostě nic jiného nenabízí je to pocit bezmoci kterou může zrušit jen paní je prostě fascinující.

14

My sme to v bývalom vzťahu mali tak, že ma ona zamkla a nikdy som nevedel, kedy mi dovolí striekať. Väčšinou len odomkla, umyla a dráždila jemne rukou, prestala a keď klesol, tak mi ho zase zamkla. Vzrušovalo ma práve to, že je to úplne v jej rukách - či o pár dní alebo o pár mesiacov.

15

Ahoj já jsem raději zamčený. Nevydržel bych to pokušení moci a nesáhnout na sebe

16

Ahoj, jsem raději zamčený, jinam si ho začnu honit, je to reflex, i když nechci cudnost porušit.

17

My to máme s Lady jasné, keď som na voľno tak si žiaľ hneď začnem honiť. Už len keď ho ideme umývať, tak je Lady so mnou a kontroluje ma. Preto sme sa rozhodli pre doživotné uzamknutie a po pravde som si už veľmi zvykol a som rád, že to tak je. Myslím, že honenie je možno až nejaká choroba, klietka mi v tomto extrémne pomáha. Je to určitá psychická pripomienka 24/7. Na voľno by som to určite nedal, veď sme to aj vyskúšali.