Téma: Stříkání bez erekce !

Zdrávím, jelikož jsem mladý hošan tak při stříkání mám vždy péro jako kámen. Dnes se mi ale po sundání cb6000 a velmi rychlém honění podařilo asi po 10 vteřinách udělat aniž by mi uplně stál. A asi poprvé v životě jsem zažil pořádný milking. Jen to ze mě teklo ale nic víc.
Tenhle stav uplně miluju ! Jednou se mi to povedlo při masáži prostaty kdy jsem byl vzrušen, nestál mi ale rychle jsem začal honit a také, stříkání bez stopoření ale už i s orgasmem.

Máte také podobné zkušenosti ? UPopřípadě jak toho dosáhnout ?? Dost mě to bere. Teď je to 4 den bez orgasmu, poslední orgasmus byl v kleci a zkažený. Všechno semeno jsem jen chytal do ruky. Teď ale mám v plánu jen milking a nejlépe takhle rychlý a bez uspokojení.

2

Re: Stříkání bez erekce !

Ahoj, po akej dobe si sa takto spravil rýchlo za 10s?

Zamykáš sa asi sám že?

Návodou na milking je plný internet, ľahko nájdeš inšpiráciu smile O prostate už vieš, taktiež sa to dá len vibrátorom ktorým masíruješ prostatu zvonku spolu s guľami, videl som veľa takých videí ako zamknutý chlap takto vytiekol. Určite nám napíš ako sa ti bude dariť smile

Jak jsem psal. Po 4 dnech bez orgasmu. Zamykám se sám a ne na dlouho, vždy jen jako nějakou předehru. Partnerka o tom zatím neví. Ale už sama se mi o klecích na péra zmínila. Tak až bude vhodná chvíle zeptám se jí jestli by jí bavio si se mnou před sexem trochu hrát. Nejsem zas takovej extrémista abych se zamykal ma týden. Když jsem byl poprvé zamčenej na veřejnosti bylo to dost zvláštní ale zároveň vzrušující. Hrozně sem se bál že to je vidět

4

Tak jestli se ti přítelkyně sama zmínila, máš napůl  vyhráno a ukaž jí tohle forum. Kolik ti je? A kolik přítelkyni? Ptám se , protože většina mladých o tom neví.Třeba v ní něco je.

Mě je 21 jí o 3 roky méně. Máme bezva vztah á dokážu si představit klec jako dobrou předehru. Už teď mě ráda škádlí. Nejsem nějak extra zvrhlej. Jen miluju ten pocit avobody po odemčení.
Ps: už máme několik erotických pomůcek, já i některé o kterých neví. Není to dlouho co jsem objevil zálibu v masáži prostaty. O tom jsem jí také neříkál.

6

Lepšia je erekcia bez striekania :-) Dráždenie až na pokraj každý deň, no bez orgazmu. A minimálne týždeň+. Čím dlhšie tým lepšie. Po dvoch týždňoch je už nadržanosť poriadna no zároveň ten pocit je super. Bohužiaľ ja osobne som nikdy viac ako 2 týždne nevydržal. To je u mňa už bod kedy túžba po orgazme preváži. To už sa budím v noci s erekciou a snívajú sa mi takmer výlučne sexuálne sny. :-)

Taky jsem to chvilku dělal, honit na pokráj udělání se, ale moje mysl je silnéjší než moje vůle. Já přeštanu a po chvilce to zase opakuju a pak si říkám teď už se k tomu přiblížím oprávdu naposled (třeba po 6) a prostě nepřestanu dokud se neudělam.... Nemam tak silnou vůli.

8

Já to u sebe také nedokážu zastavit, neboť jak už překročím tu hranici "kontroly", tak honit nepřestanu, než se vystříkám. Musí mi to dělat někdo jiný a já musím mít ruce připoutané k posteli. A jak to nezvládám u sebe, tak to miluji dělat druhým, kterým oddaluji velice rád a do hranice únosnosti... ;-)
Mám kamoše, kterému to dokážu oddalovat skoro hodinu. To už tedy prosí a škemrá a následný orgasmus ho na pár minut úplně "vyřadí". Je to nádhera! Radím vyzkoušet. smile wink

9

Ahojky, já když jsem začínal s uzamykáním penisu do klícky, tak při každém sundání jsem se do deseti vteřin udělal bez orgasmu a bez ztopoření, prostě semeno ze mně teklo proudem, teď po deseti letech to už není takové, musím si pomoct rukou, ale pořád je to božské

Kolik času z těch deseti let jsi zamčený?

11

zamcenyvpasucudnosti

ze začátku to bylo jen jako osvěžení sexuálního života, postupem času záliba, a fetiš, když bych to spočítal tak asi padesát na padesát, poslední dva roky nosím pás Latowski, a ten skoro nesundavám, v létě ho mám i jako luxusní plavky

12

Tohle je věc kterou bez cizí pomoci těžko ukočírovat. Moje žena považuje za ideální stav, když nedojde k ani náznaku ztopoření a výtok semene je bez jakékoliv stimulace penisu. Jen drážděním prostaty. Cesta k tomu je dlouhá bolestivá a musíte to brát tak že penis už není váš a nerozhoduje že o něm. Pro dominantní ženu je důležité aby jste byli oddaní na věrní. Erekce už je něco co je příjemné a to je přesně to co majitelka nechce.

13

to beshet: mám přítelkyni, která mě začala loni na podzim taky zamykat a to z důvody mého, pro ni moc častého, dožadování se sexu. Občas mi pás sundá a přiznala se, že jí taky obtěžuje, když mám erekci, ke které nemám důvod, o mém výstřiku nechce už vůbec slyšet. Prý mám na to zapomenout a jediný způsob, jak se zbavím semene je buď přes prostatu a nebo (a toho chce dosáhnout nejvíc) při samovolném vytečení. Poluce ji taky napadla, ale nechce, abych zašpinil povlečení. Chci se tě zeptat, jestli to jde nějak naučit, aby mi nestál a zároveň ze mě semeno vyteklo? Díky za reakci

14

Tohle už se tu řešilo v několika vláknech. Souhrn je zhruba, že

1) Erekcim nezabráníš, těm nočním a ranním už vůbec ne. Když se víc večer napiješ alkoholu, tak asi ano, ale to se nedá dělat každý den.

2) Samovolné vytečení jak kdo, záleží na věku a dispozicích. Jsou tu lidé, kterým se to povedlo, i ti, kteří po tom marně touží. A třetí skupina je ta, kterým je to jedno, to dodávám jen pro úplnost.

3) Když už se někomu podařilo jen tak vytéct, tak to bylo po delším zamčení a po nějakém stimulu, ať už fyzickém nebo jiném. Že ten stimul provázela erekce, je asi jasné. To samotné vytečení už s erekcí být nemuselo.

15

Děkuji za odpověď.
Moje přítelkyně má asi, jak jsem postupem času odpozoroval, největší problém s tou mojí erekcí. Přikládám to tomu, že to má spojené se sexem, který jsem po ní dříve dost často vyžadoval a ona k tomu neměla vždy kladný přístup. To, že se musím nějak zbavovat semene je jí nejspíš jasné, ale nechce, abych z toho měl nějaké potěšující pocity. I proto jsem přistoupil na nošení pásu, abych na ní pořád tolik nenaléhal. Nechci ji ztratit a tak respektuji to, že mi nechce dopřávat “klasické” výstřiky.

16

Ahoj, k tomu mám také jednu radu. Já jsem zamčený v pásu už od 11.3. a za tu dobu jsem přišel na techniku jak se zbavit semene bez plnohodnotné erekce a bez příjemných pocitů. Praktikuji dráždění uzdičky pod žaludem například vatovou tyčinkou. Tato technika mě spolehlivě zbaví tlaku v koulích od semene, ale žádný příjemný pocit u toho neprožívám. Pás zabrání plnohodnotné erekci a po týdnu nebo dvou stačí dráždit pak několik málo minut a těsně před vyvrcholením skončit a nezadržovat semeno a tím dojde k lehkému výstřiku vlivem stlačení močové trubice v pásu, ale většinou pouze k výtoku semene. Je to takový kompromis pro zbavení se semene. Osobně tuto metodu doporučuji.

17

@ymokal: Tvoje přítelkyně by hlavně měla stát oběma nohama na zemi. Erekce je přece normální, tomu nezabrání. Navíc přece na tebe nekouká 24/7 a nehlídá, kdy ti v něm zacuká.

18

Nejde jí o to mi v tom zabránit, ale abych po ní nevyžadoval tak často sex, jak tomu bylo v minulosti.

19

No tak na to vám stačí klícka bez ohledu na to, jak se ti staví.

Já provozuji dovolený milking, když vibrační hlavici přitlačím ke kleci a po chvíli ptáček vyplní celou klec a pak z něj začne vytékat sperma, ale bez jakéhokoliv slastného pocitu.