1

Téma: Všechno je jednou poprvé

Povídka z mého pera, bohužel jen obyčejná fantazie.

Paní ho přivítala s úsměvem a zářícíma očima, což se vymykalo i její obvykle už tak srdečné povaze.
„Těš se, dneska si to spolu užijeme,“ slyšel její rozjařená slova hned poté, co dovřel dveře.
Tak nezvyklé uvítání v něm ovšem samovolně, leč o to silněji, vyvolalo bouři rozporuplných pocitů – s extrémy v podobě natěšení na straně jedné a obavou na straně druhé. Jenže… Je tady přece proto, že on sám chce. A navíc má ve svou Paní naprostou důvěru. Tyto dva neochvějné pilíře mu dokázaly pomoci znovu nalézt pevnou půdu po nohama.
Paní mezitím nečekala a odešla do jejich malého království. Nedivil se. Cestu znal víc než dobře. Byl tam už nějaký čas doma. Proto se svlékl a rychle vyrazil za ní.
Paní ho čekala uprostřed místnosti. Dech beroucí jako vždy. Sama o sobě krásná a charismatická, navíc za ten čas, co byli spolu, moc dobře věděla, co na něj platí. Rychle poklekl a při té příležitosti se odvážil rychle ji sjet očima od hlavy k patě. Neubránil se sotva slyšitelnému vzdechu. Elegantní šaty z černé kůže, v téže barvě a z téhož materiálu pak byly i dlouhé rukavice a vysoké boty. Jeho vzdech byl sice takřka neslyšný, ona jej ale skutečně znala a četla v něm jako v knize. Stačil pohled na jeho výraz, jeho oči a věděla, že už teď ho má v hrsti.
Mlčky, aby ještě umocnila sílu okamžiku, mu pokynula – a on se po kolenou vrhl vpřed, aby svou Paní náležitě pozdravil. Poté, co jeho krk objal obojek, který viditelně definoval jejich pozice, Paní pokynula k lůžku, kde se odehrávaly jejich bondážní hrátky.
„A pás, má Paní?“, zeptal se on.
„Přikázala jsem ti snad něco v tom smyslu?“, odpověděla otázkou a povytáhla přitom obočí.
To stačilo. Okamžitě sklopil zrak dolů jako by se zastyděl a mlčky zavrtěl hlavou. Za okamžik již ležel na zádech a o další chvíli později už bylo jeho tělo pevně fixováno. Kostky byly vrženy.
Paní nad ním chvíli stála a se zjevným potěšením a zálibou si své dílo prohlížela.
„Ták se mi to líbí,“ protáhla spokojeně jako předoucí kočka. A přejela rukou v kožené rukavici po jeho těle, od horního obojku po ten spodní.
Naopak on se cítil jako by po jeho těle přejel proud. Postavily se mi všechny chloupky na těle a to by nebylo to poslední, co by se chtělo stavět. Jenže zrovna tomu v tom bránilo pevné sevření pásu cudnosti. 
Ovšem to byl teprve začátek.
Poté, co si ho Paní zálibně prohlédla, chytila ho pevně za bradu – a políbila ho. Jeho pohled stál za to, moc se pobavila. Nedala však na sobě nic znát.
„Myslel sis, že zapomenu, že máš narozeniny?“, zeptala se.
Nečekala však na jeho odpověď, výraz jeho tváře jasně dosvědčoval, že on sám na tuto souvislost zatím nepomyslel.
Paní mu ale nedala čas na rozmýšlení a obratem se zaměřila na jeho bradavky. Mnula je v kožených rukavicích, což jež šíleně vzrušovalo, a když trochu nabyly, což netrvalo dlouho, přidaly se i její zuby. Jeho tělo bylo jako elektrizované a za chvíli ne neubránil tichým vzdechům. Zvláště poté, co se Paní od bradavek přesunula k jeho genitáliím. Dotek kůže na jeho koulích ho dráždil neuvěřitelně a pohyb v pásu cudnosti samozřejmě neunikl ani jeho Paní.
„Jsem ráda, že se ti to líbí. Slibovala jsem ti přece, že si to dneska užijeme a byla bych nerada, kdybych tě zklamala,“ zasmála se.
Najednou se Paní otočila od jeho penisu, zamčeném v pásu cudnosti – pokud doufal v odemčení, nestalo se tak – a než se nadál, usedla obkročmo na jeho hruď.
Neschopen pohybu, byl zcela konsternován její blízkostí. A ona si toho byla moc dobře vědoma. Pomalu, velice pomalu, začala rozepínat zip svých šatů. Nespěchala, vychutnávala si to, vědoma si toho, že má jeho plnou pozornost. Prsty druhé ruky zatím zajížděla do jeho pootevřených úst.
On zatím pohledem visel na rozestupujícím se zipu. Nemohl myslet na nic jiného. A záhy se jeho obavy vyplnily. Jeho Paní byla po těmi šaty nahá. Jakmile toto poznání dorazilo do jeho mozku, okamžitě se pokusil sklopit zrak.
Ruka, která si zatím hrála v jeho ústy, ho okamžitě pevně chytila za bradu.
„Jen se hezky dívej, je to tvůj dárek k narozeninám,“ přikázala mu Paní.
Poslechl, zase plný rozporuplných pocitů. Její krásné tělo ho vzrušovalo, zároveň mu ale nebyla situace příjemná – styděl se, nebyl na něco takového zvyklý. Ženské tělo nebylo něco, co by mu bylo důvěrně známým. Což jeho Paní věděla a velmi dobře se proto atmosférou bavila.
Její ruce se opět zaměřily na jeho bradavky. Ty už byly v pozoru, tentokrát je proto mnula tvrdě, kroutila jimi, tahala za ně a přitom se bavila jeho rozpaky, vyvolanými tím, že se kousek od jeho obličeje vznáší její nahá prsa. To ji inspirovalo. Přisunula se blíž a přiblížila svá prsa k jeho ústům.
„Líbej,“ rozkázala.
Emoce v něm jen vřely, ale okamžitě, byť se zjevným studem a rozechvěním uposlechl. Při prvním dotyku úst a bradavky jako by si náhle ocitl v nebi. Podvolil se, přestal vnímat svůj strach a nechal se unášet a vést pokyny Paní. Ta si vše řídila tak, jak jí bylo milé. Tu vyzvala k líbání, tu k olíznutí, tu k sání. Mlčel, ostatně měl plná ústa práce, a užíval si to.
Z tohoto rozpoložení jej náhle vytrhla Paní, když se od něho odtáhla. Zamrkal a podíval se na ní s nevyřčenou otázkou:
„Udělal jsem něco špatně, má Paní?“, tiše proměnil své pocity ve slova.
Paní ho s úsměvem pohladila po tváři. Při dotyku kůže jeho tělem opět proběhl elektrický výboj.
„Samozřejmě, že ne, to bys přece věděl,“ zasmála se Paní.
„Chci změnu,“ řekla a hluboce se mu zadívala do očí.
Poté si poposedla tak, že měl její pohlaví přímo před sebe.
„Líbej!“, přikázala mu.
Neovládl se a vykulil oči. Podíval se, zda to myslí vážně.
„Nooo?!?“ odpověděla Paní na nevyslovenou otázku a popohnala ho lehkou fackou.
Opět se v něm praly emoce, ale poslechl. Pomalu, s rozpaky začal líbat klín své Paní.
Ta si to zjevně užívala a posléze se přidala i její ruka. Tu mu následně dala olízat.
„Líbí se ti to, zeptala se?“
Jen mlčky zakýval hlavou.
Paní se otočila přes rameno a pohledem zkontrolovala jeho penis v pásu cudnosti. Ten pohled ji naplnil uspokojením. A vnuknul jí další nápad. Otočila se zpátky k němu a usmála se. Beze slova.
Pak se Paní otočila, vzala do ruky jeho zamčený penis a začala si s nám jazykem hrát. Neviděl nic, před očima měl její zadeček, ale podle dotyků jasně věděl, co se děje. Netrvalo dlouho a začal sténat. To nejhorší ho ale mělo ještě čekat.
Paní se opět přetočila, nyní obličejem k němu a poposunula se tak, že mu seděla na stehnech. Pak vzala do ruky jeho zamčený penis – a pomaloučku si jej zastrčila do vaginy. On je vytřeštěně hleděl, rty pevně semknuté a lehce se třásl.
Paní si ten pohled chvíli užívala a pak se se smíchem zeptala:
„Chtěl bys?“
Nebyl schopen odpovědi, už nad sebou naprosto ztratil kontrolu. Výraz jeho tváře mluvil za vše a Paní moc dobře věděla, co se v něm odehrává.
Po chvilce – která se mu ale zdála být věčností – se jeho trápení nabažila a slezla dolů.
„Připravila jsem si pro tebe něco jiného,“ řekla směrem k němu.
Poodešla stranou a když se vrátila, v ruce držela klíček od pásu. Odemkla zámeček a vysvobodila ho ven. Stál naprosto v pozoru. Paní mu penis pro jistotu ještě krátce pohonila, dotek kůže nezklamal. Na konci se objevila kapička…
„Už?“, zasmála se ona.
„Teprve?“, problesklo hlavou jemu.
Pak se Paní opět otočila, svlékla si kožené rukavice a oblékla si gumové zdravotnické. Poté z nočního stolku vzala lubrikační gel a potřela mu penis. Pak vzala do ruky umělou vaginu.
„To je můj dárek k tvým narozeninám,“ obrátila se k němu.
„Děkuji, má Paní,“ sotva vzdechl on.
Nasadila vaginu na penis a začala ho dráždit. Druhá ruka se opět zaměřila na bradavky. Po tom všem, co už dnes absolvoval, netrvalo dlouho a přišel orgasmus.
Paní ho nechala krátce vydechnout a pak k jeho obličeji natáhla ruku s umělou vaginou, plnou spermatu.
„Vyčistit!“, přikázala mu rázně.
Nechtělo se mu, ale věděl, že nemá cenu se bránit. Navíc byl plný vděku, že mu Paní povolila takový orgasmus. Zavřel oči a ponořil jazyk do umělé vaginy a opakoval do to té doby, než byla znovu čistá. Paní mu mezitím brnkala nehtem o bradavku.
Poté ho odvázala a on se sesunul k jejím nohám, které zasypal polibky vděku. Takové narozeniny ještě nezažil…

© Madam Aradia