1

Téma: Modrégule: začíname

Dobré ráno vám všetkým. Už dlho ležala moja klietka na polici v spálni, vždy to bola len veľká a vzrušujúca predstava pri milovaní či masturbácii, že ma moja milovaná zamkne a bude držať v cnosti. Keď som prišiel pred dvomi týždňami zo zahraničia do domácej karantény, moja milovaná mi vravela, že by som sa mal zamknuť. Až predvčerom som sa nakoniec zamkol, moja jediná si zavesila kľúčik na striebornú retiazku a dnes ráno po 30h som sa mal odomknúť, lebo ráno sa zhrozila a zhrozil som sa i ja, že mi omodrali guľky. Nie sú úplne že modré, ale bol jasný kontrast medzi mojou pokožkou tela a nôh a mojimi červeno- viac modrým mieškom. Je to normálne? Túžil som mať modré gule, ale stále som si to spájal s dlhodobou cudnosťou. Aké máte skúsenosti vy? Používam inak veľmi pohodlnú klietku BON4 o ktorej vôbec neviem so strednným prstencom okolo mieška, no neviem presne priemer. Väčší mi padal a menší ma škrtil.

2

Re: Modrégule: začíname

Moju jedinú som už odviezol do kancelárie, na moju žiadosť som sa chcel nechať zamknúť, tak už som opäť v klietke. Idem na nákup.

3

Tak som bol na nákup, auto som mal zablokované, šiel som teda po svojich. Pod nohavicami i keď je klietka kovová nebolo skoro nič vidieť, len zámok mi vytŕčal. Ta situácia má i vzrušovala i mal som asi uši červené. Nakoniec som sa teda zaniesol. Cestou som si predstavoval, ako miláčik ukazuje šéfovi nové spodné prádlo, ktoré som jej pred dvoma dňami objednal. Nechcela, aby jej ho priniesli k nám domov. Chcela si ho nechať poslať do kancelárie. Zatiaľ som vypulíroval byt a čakám, kedy mi príde domov. Už mi písala, že bude meškať. Asi má veľa práce, inokedy mi píše často, teraz mi za celý deň napísala len dve stručné správy.

4

Včerajšok bol nádherný, miláčik prišiel tak ako zvyčajne chodí domov.To že bude meškať nebola pravda.Naťahovala ma, že príde neskôr, lebo vraj chcela vedieť či som si všetko spravil tak ako som to mal od nej včera zadelené.Lebo vraj ma pozná a vie, že som veľký lenivec a odkladám veci na neskôr. Bola úprimne prekvapená a usmievala sa celý večer. dovolila sa mi jej dotýkať a láskať ju.Opýtal som sa jej, či jej môžem pomocť sa vyzliecť.Suhlasila, tak som jej dal dole blúzku a sukňu a uvidel som krásny set prádla vo farbe parížskej modrej. Sťažovala sa mi, že ju bolia nôžky, tak som jej ich začal masírovať a láskať.Myslím, že sa jej to veľmi páčilo. Neskor večer keď na ńu prišla mlsnota som jej pripravil milkšejk. Vraj si na to, že prakticky som od nej prebral domáce povinnosti na 100% rýchlo zvyká a tak sa jej to páči, mi spôsobila erekciu a všimla si moje zmodralé guľky. Starostlivo si ich prezerala a pýtala sa ma či to nebolí, musel som jej povedať pravdu. Že neviem prečo, ale takto sa mi to páči. Páči sa mi robiť poriadok, prať, variť, žehliť a čakať na ňu. Keď sa namlsala, dovolila mi si k nej ľahnúť a začal som sa k ńej tuliť a bozkávať nôžky. Usmievala sa tak mäkko a mala nežnosť v očiach. Cítil som sa veľmi napružený, inokedy by som ju asi strhol pod seba a vnikol do nej, ale teraz mi to neprišlo správne. Teraz som jej chcel dávať nežnôstkami najavo, ako veľmi mi chýbala po celý deň.Tesne pred tým ako šla spať, sa na mňa vrhla, že chce aby som ju láskal a bozkával dole na jej pipinke. Musela byť veľmi vzrušená, pretože netrvalo dlho a ako mi sedela obkročmo na hlave a trela si ju o moje ústa sa spravila. Celú tvár som mal ulepenú jej šťavičkami. Samozrejme, že som mal veľmi silnú erekciu, cítil som ako mi v klietke až pulzuje a nadskakuje chudák. Ale ona si vôbec ho nevšímala, páčilo sa mi, že je sebecká. Ľahla si, ja som ju prikryl a ešte mi už skoro ospalým hlasom povedala, že nemám sa jej dotýkať až pôjdem spať.Tak som šiel umyť riad a urobiť poriadok. Potom som si ľahol na svoju stranu postele. Asi okolo polnoci ma prebudila, že chrápem, aby som sa otočil na brucho. Bóže, ako milujem svoju novú lásku, prebral som sa hneď, ako mi klietka môj odhalený žaluď pricvikla o matrac. A tak som už dlho nezaspal.Všimla si toho asi, asi som aj vydal nejaký zvuk, lebo mi hneď povedala, že keď nespím, tak jej mám priniesť pohár vody. Poslušne som to hneď spravil. A keď som si opať ľahol, dala mi svoju rozhorúčenú ručičku, mohol som sa k nej pritúliť a už si nič nepamätám
Ráno som vstal obyčajne skôr ako miláčik. Pripravil som jej kávičku, raňajky.Keď papala, tak sa s úsmevom na mňa pozerala a povedala, že sa jej zdá, že to len hrajem.Ten pocit, že si môj miláčik niečo také myslí, ani neviem prečo ale nahrnuli sa mi slzy do očí a normálne som rozcitlivene vzlykol.Hneď mi chytila ruku a privinula si ma k sebe. Som jej povedal, že i keď sa to nezdá, teší ma, že sa o ňu môžem postarať a pomáhať jej. Veď predsa vidí, že keď som s ňou, mám neustálu erekciu a penis vypĺňa každý otvor v klietke.Bolí ma to, ale je to príjemný pocit niekomu naozaj patriť.Potom som jej pomohol s obliekaním, umyl som riad a odviezol som ju do kancelárie. V aute mi okrem bežných vecí povedala, že sa jej to páči tak ako to je. Dala mi pusu a tak som sa vrátil domov a teraz píšem tieto riadky.
Musím priznať i keď to nie je ešte dlho čo som zamknutý, že naozaj mám viac vyplnený čas. Ale zároveň i pri bežných veciach myslím na svoju lásku a spôsobuje mi to silnú erekciu, ktorá nie a nie aby sa naplno prejavila.Chcem aby to tak trvalo čo najdlhšie. Ale najviac chcem, aby sa moja milovaná usmievala stále. Vy ju nepoznáte, ale má prenádherné ústa, krásne čierne oči. Keď sa usmieva alebo smeje, veľmi milujem jej hlas a jej smiech. Je to jediná prává láska môjho života.

5

To vzrušení z první výpravy si pamatuji, není nádherné?

Jinak k původnímu problému modrání, u mnoha kombinacích se mi stalo, že jsem to sice uměl nasadit, ale už po pár minutách to šlo dolů, modrání nastoupilo hodně rychle. A následovala volba o číslo většího kroužku. U jedné mini klícky jsem nakonec ve svěráku ohýbal napojení, aby vznikla dostatečná mezera pro proudění krve do koulí - podařilo se. U jiných je to o experimentování s velikostí kroužku.
Pokud je některý kroužek trochu moc veliký (a menší už škrtí) lze použít kousek hadičky navlečené na kroužek - ta zmenší průměr, aby nepadal. Tím se člověk dostane na velikost "mezi".
Držím palce

6

Medvídek

Neviem ti kontrovať, u mňa je to po prvý krát. Svoje pocity a zážitky sa snažím písať komplexne.Ale verím a dúfam, že to vydrží čo najdlhšie, len tak dlho, pokiaľ to moju lásku bude napĺňať a baviť. Možno, ale nechcem predbiehať, snáď si tu tiež spraví svoj účet a po nejakom čase napíše svoje myšlienky, svoje slová.

K tomu problému s modraním, neviem, obruč som nevymenil, keď to píšem nemám erekciu a guľky sú normálne ružové. Modrejšie sú ráno, avšak si nepamätám polohy ktoré vystriedam za noc, len keď sa otočím na brucho spontánne, tak ma to tochu preberie, lebo sa mi guľka pricvikne. A tiež su zmodrané, keď som vzrušený a mám erekciu.Nechcem si ublížiť samozrejme, ale nemám ten dar kutilstva ako mnohí z vás. Preto to asi iba odsledujem a budem nastavovať systémom, pokus, omyl. Miláčik mi dnes ráno povedal, že vidí ako som sa jej sťažoval, že mi klietka padá. Počas dňa mi padne a tak si ju priťahujem, že si chytím miešok a posúvam obruč späť ku koreňu.Včera večer mi napadlo, že vyskúšam tú najmenšiu obruč.Budem to musieť vyskušať večer, pokiaľ mám kľúč k dispozícii na krku svojho miláčika. Tak ti prajem krásny a vydarený deň.

7

Včerajšok bol trochu napätý. Spravil som všetko čo mi miláčik v aute zadelila urobiť na nákup, poupratovať, vyčistiť kúpeľnu, vyprať i navariť. Len som akosi zabudol na seba a keď už bola na ceste domov, tak som sa zahanbil, že som spotený a neoholený a šiel som to napraviť. Prišla tak akurát, ako som si doumýval zuby a striekal parfum.Až prišla, snažil som sa jej vo všetkom vyhovieť, teplú večeru už mala pred sebou, čajíček s mlsnôtkou prichystanú. Pomohol som jej z kabátu i s vyzliekaním, naservíroval a čakal.Dovolila mi čupnúť k jej nôžkam a keď papala, tak som jej ich hladkal a dával masáž chodidiel. Pozerala sa na mňa, ale už sa toľko neusmievala. Keď dojedla, tak mi povedala, že nedovolila mi sa jej dotýkať. Mala pravdu, bol som iniciatívny blbec, ktorý ju túžobne očakával. Myslel som, že ak to urobím automaticky ako včera keď ju tie nôžky boleli, bude rada, že sa starám. preto som sa jej ospravedlnil a ona odvetila, že za to príde trest. Úplne ma to prekvapilo, o trestoch tu predsa nebola nikdy reč.Nič som nevravel, keď chce tak nech ma trestá. Však som zamknutý a pokladám na oltár mojej lásky to najcennejšie čo muž má, svoju mužnosť a sexualitu. A po večeri som jej priniesol i koláčik a ešte dostala chuť i na mliečko s kakaom. To už doprala pračka a šiel som teda povešať prádlo. Keď som sa vrátil, miláčik už pekne spinkala na posteli nahá.Bóže, ten pohľad na jej odhalené prsia a krásne boky, erekcia sa mi opať zaryla do brucha, lebo klietka nepustí.Keď som sa otočil, aby som šiel poumývať riad, zacítil som mokré medzi stehnami.Nevytiekol som úplne, len taký prúžok čírej tekutiny, kvapka či dve. Zahanbil som sa a šiel si to utrieť na toaletu. Láska spinkala dlho, asi mala veľmi náročný deň.Spinkala až do rána. Skoro 11h. U nej je to normálne, že spí ako koala. Ale vždycky sa čudujem a nezvyknem si na to. Ja naopak spím málo priemerne okolo 6h. No teraz čo mám klietku, šiel som spať okolo 1h a už som 5:20 som bol hore a pozeral sa na hodiny, že ešte koľko mám času kým miláčik obvykle vstáva. Dnes ráno po prebudení, sa jej nechcelo vstávať, kavička i raňajky ju už čakali, ale spapala to až keď som jej pomohol z postele, umyť ju a obliecť.Keď raňajkovala sedelana stoličke a ja som pri nej čupel, tak sa hrala s nôžkou s mojím chudáčikom a ani som nevedel a opať mi ukvaplo niečo na jej nôžku. Som ju asi nahneval, lebo mi povedala, aby som sa kontroloval a šiel jej vybrať a vyčistiť topánky. Potom som jej ich obul a odviezol ako stále do práce. Neviem, zo včerajška i dneška mám pocity, že ju to asi nebaví, alebo je to normálne, len ja som asi velmi precitlivený. Určite je chyba vo mňe. Milujem ju. Je to naozaj pravá žena mojho života.

8

Modrégule: Zmiňované modrání by se dít nemělo. Způsobené bude nevhodnou velikostí kroužku. Určitě doporučuji na toto dát pozor, aby nedošlo k zaškrcení. Pokud na druhou stranu klec i padá určitě bych se poohlédnul po jiném typu. Chce to koušet a hledat ideální kombinaci smile
Jinako jak se daří pokračovat? Z toho co jsi psal mi nepřijde, že by to partnerku nebavilo, spíše naopak smile

9

Ahoj Andel.

Tak už tu samozrejme nepridávam svoje postrehy, lebo očakával som väčšie zapojenie ostatných účastníkov fóra. Som asi tak trochu exhibicionista.Klietku nosím stále i denník čo si píšeme je už pomaly v oboch zošitoch zapísaný do polovice. Ďalej sa oddávame takému životu. Myslím, že sme sa pri tomto spoznali o trocha lepšie ako tomu bolo po ostatné roky. Miláčik ma samozrejme nedrží v 24/7 cudnosti a pravidelne ma odomyká cca po 4-6dňoch, podľa jej nálady. Mám to nastavené tak, že ona rozhodne kedy sa chce milovať a vtedy je to také úžasné, až mám zimomriavky ako ma obijíma a hladí a bozkáva. Cítim každý jej dotyk prstov i pokožky na sebe. Obyčajne sa veľmi rýchlo spravím.Potom nasleduje druhé kolo a sa snažím, aby sa najprv urobila ona. Niekedy, skôr vynimočne mi pri druhom kole miláčik poručí, aby som sa držal a nespravil sa. Ona sa ukojí a mňa zamkne do klietky. Veľa spolu komunikujeme, ale stále i po tých mesiacoch čo sme to začali praktikovať som sa nedozvedel, či má niečo so svojím šéfom či vôbec. Skôr ma len pri večernom mazlení provokuje, či necítim tam dole inú vôňu, inú chuť. Asi som debil, alebo úplný neschopák no nemyslím si, že okrem mňa v nej niekto bol.Buď ma len provokuje a naťahuje, alebo robí zo mňa totálneho paroháča a tým, že mi o tom vraví, len si uľavuje na svedomí.´´Veď je o tom informovaní, nemám sa za čo hanbiť!´´ Včera som sa vrátil domov zo služobnej cesty po 10dňoch, samozrejme som bol zamknutý. A ten deň bol plný sexuálnej energie, naoplátku mi výborne navarila i upiekla fantastický letný koláč a prakticky sme nevyliezli z postele. Ja som to už aj prestal počítať, ale celkovo som v nej vyvrcholil za včerajšok asi 7x. A včera sa stalo niečo, čo som od nej už dlhšie vyžadoval a prosil, len sa jej to hnusilo. Prvykrát som pil jej moč.Najprv nechcela ako obvykle, ale keď videla, že po milovaní som ju lízal a stál mi ako svieca a prosil som ju, nech mi to pustí do úst.V posteli to boli len tri malé čurky a videl som na jej uškách, že su červené a krásne sa hanbila. Ale už protestovala, že sa nedokáže uvolniť, tak ma vzala do kupelne a do vane, perfektne mi nasadla na tvár a pustila to všetko. Z vervou som začal nasávať a piť to všetko, a som na seba hrdý, že len po obrubemojich úst čo to vytieklo. Veľmi ma to rajcovalo. Keď dočúrala, oznamila mi, že určite ma teraz nepobozká a nasadla si na moj penis a silno na mne jazdila a krútila mi bradavky.Vravela mi, že doteraz neverila a myslela si, že ucuknem, ale že prakticky som ju vypil úplne a ešte mi z toho stojí. Jej pohľad ma neskutočne rajcoval, myslím, že som v nej videl i chtíč a nežnosť a urážala ma, že som neskutočný úchylák a úbožiak, ale keď som vypil jej moč, že už sa môžem tešiť i na to, že budem piť semeno jej milenca. A nakoniec dodala, že ma MILUJE a pri tom som vyvrcholil.Večer sme šli spať až pred polnocou, jej sa ešte chcelo čúrať, lebo po sexe so mnou stále tak hlboko prenikám, až jej nahmoždím mechúr, nechcela sa mi už vyčúrať do úst, ale nechala sa prehovoriť a po vypití druhej nádielky ma zamkla a opať som doma v klietke. Ona ešte spí, ale ja som už hore od 5:20. A prehrávam si včerajšok a som z toho všetkého veľmi ale veľmi vzrušený. Naozaj ju nadovšetko milujem a som prešťastný, že sme sa stretli.

10

Ahoj, začíná se to pěkně rozjíždět a tvá Paní se asi našla v nové pozici. Jen jak píšeš o případné nevěře, že nevíš, vy jste o tom mluvili, že by měla milence?

11

Ahoj Tlapík

Ja dúfam, že sa moja Pani našla v tej pozícii. Áno, ja som jej predostrel nápad a návrh, aby si užila niekde inde dlho predtým, ako sme začali naostro s cudnosťou. Pár krát už, už to vyzeralo tak, že pôjdeme niekde na swingers, no predvečer pred akciou sa to zrušilo nečakane menzesom(má ho dosť nepravidelne). Teraz, odkedy ma zamyká cca vyše troch mesiacov, tak o tom nepadlo slovo. Takže uvidím. Nechcem tlačiť na pílu. Síce, keď ma pustí z klietky po tých niekoľkých dní a mne sa občas nepostaví tak ako by chcela ona, hlavne večer, lebo večer nemám na trtkanie väčšinou náladu. Tak sa mi smeje, že je mäkký a kde to vlastne chcem ísť(myslené do jej svätyne), keď ho do nej ani poriadne nedám, že som úbožiak.Tak sa mi v momente postaví a pri penetrácii, sama ma vzrušuje slovami ako, ´´Už to bude?´´ alebo ´´Michal(jej šéf)je v tomto rozhodne lepší, stále sa na mňa teší!´´ Alebo najnovšie,´´Keď sa ti nechcce postaviť, pôjdeme niekde na diskotéku a tam sa budeš pozerať, ako sa zabávam s cudzincam, ty úbohý paroháč!´´..Takže po tomto ako som písal, buď som ten najneschopnejší paroháč, čo nevie jazykom odhaliť pri lízaní neveru svojej pani, alebo má moja pani len špičkuje a je mi neskutočne verná.Možno sa len odhodláva, alebo ten interval 4-6dní je pre ňu dostatočný keď ma opätovne prepustí z klietky a máme sex.
Ako som už asi spomínal, svatyňka mojej pani je takpovediac veľmi citlivá a po dvoch kolách búrlivejšieho sexu i pri dodatočnom lubrikovaní, sa jej prakticky prešúchajú steny vchodu do vagíny a má mikrotrhlinky ktoré sú bolestivé, takže regenerácia trvá tých 4-6dní čo ma zamyká a odomyká. Ja som predtým čo ma zamykala, bol neskutočný masturbátor, denne a to i v práci som si ho vyhonil priemerne tak 8x.Teraz sa síce vzrušujem inakšie, ale prakticky sa nielen mne páči keď mi tak po 3-4dňoch v klietke uniká samovoľne predejakulačná tekutina zo žaluďa a moja milovaná sa obtrie zadočkom o klietku a cíti, ako sa na ňu teším.
Ja by som uprednostnil, aby ma zamykala i na dlhšie, viem, že by som to vydržal, no ale máme skoro tzv FLR vzťah, takže sa jej do toho nebudem montovať a vnucovať jej niečo s čím sama nepríde.Ona drží oprate našej domácnosti v rukách a ja to plne akceptujem. Preto ak služobne odcestujem na týždeň či dva, verím že v tom jej intervale 4-6dní jej sexuálny pôst preruší nejaká aférka s jej šéfom Michalom. A či tomu tak je, sa asi nikdy nedozviem.Pozná moje túžby, vie čomu som prepadol už pred rokmi. Práve toto leto sme mali ísť na exotickú dovolenku do Dominikánskej republiky, ale blbá Corona rozhodla inak. Tešil som sa, až sa pekne ukáže tým urasteným černochom, keď ja budem v klietke.Lebo predtým ako sme sa spoznali, po VŠ hneď odišla do UK na brigádu, čo sa zmenilo na život v Británii počas dvoch nasledujúcich rokov a tam sa zoznámila a žila s jedným starším černochom Donom, teda bol od nej starší asi o 15rokov. Až k záveru tých dvoch rokov, sme sa zoznámili, keď prišla na návštevu k rodičom domov.A ona od neho odišla a vratila sa na SVK.
Uff, asi som sa rozpísal viac ako je asi normálne, ale vieš jedna vec vedie k druhej a tá k tretej a už to ide jedna radosť. Tak sa maj pekne a prajem ti príjemný a úspešný deň, rovnako ako tým zablúdilcom čo si možno do konca prečítajú aj tento moj ´´skromný´´ príspevok big_smile

12

No, pěkně jsi popsal váš příběh. Držím palce ať to pokračuje a rozvíjí se k vaší spokojenosti.

13

Ďakujeme, snáď moju pani budú držať takéto hry čo najdlhšie.