Téma: Vakuová pumpa na penis

Zdravím. chci se zeptat někoho kdo si hraje s vakuovou pumpou big_smile Rád bych dal nějakej extrém třeba hodinu v ní. A pak ho mít jak hulk big_smile Jen se bojím že to může něco v péru poníčit. Kdo má zkušenosti prosím napište děkuji !! smile

2

Re: Vakuová pumpa na penis

jako myslim ze nic si neudelas, ale koukni na xtube je spousta videi na toto tema

3

Takhle dlouhou zkušenost nevedu, ale na netu je spousta videí, kdy si holka podtlakem z frndy udělá obří monstrum.. jak je to u chlapa popravdě nevím.. osobně si myslím, že v pohodě, ale nemůžu se za to zaručit.
Pokud ti mám ale rozumně poradit, zaregistruj se na stránky "bdsmlife.cz" a v sekci diskuse je tam "zdravotní poradna". Jakožto jeden z registrovaných členů tam ordinuje pán s nickem Dr.Gyne. Což je bdsm pozitivní doktor a tím myslím skutečný doktor. A právě on zajišťuje rady ohledně zdravotních závad/nezávad ohledně bdsm v této komunitě. Tak se tam zeptej.

4

DAVIDOTERMINATOR - Myslím, že ti zdejší populace neradí špatně. Je dobré to mít lékařsky podloženo. Já osobně si s vakuovou pumpou hraji rád. Díky ní poznávám, jak velké a hlavně tlusté mám péro. Toto poznání je však doprovázené podtlakem a hlavně bolestí, kterou já osobně vydržím pár minut. Osobně si nemyslím, že bych to vydržel déle a navržená hodina je tedy aspoň pro mne zcela nepředstavitelná... Každý však má svůj prách bolesti jinde, tudíž vyzkoušet a uvidíš. Po zdravotní stránce mi to neublížilo a pokud se nepůjde do nějakých extrémů, tak to neublíží ani tobě. Určitě zkoušet a pozvolna stupňovat. Vždyť je člověk tvor hravý...

Já dal max asi 20 minut a to jsem ho měl i bez škrcení dost nafouklého ale nejvíc asi tu kůžičku u žaludu. big_smile

6

Njn, ono se na něm ani nemá co nafouknout. Narozdíl od frndy, takže hulk asi nebude big_smile Max ta kůžička.

7

toto me moc zajima ale vim ze to nikdy nepoznam.
jsem dozivotne uzamcen a podle vytadreni meho majitele , nikdy mi nesunda pas dolu.

8

pesjenprovas - Teď váhám mezi gratulací či politováním... Já si právě rád zkouším možné i nemožné, tudíž bych to asi obrečel, kdybych byl na tvém místě. Ale určitě mé sympatie máte oba. ;-)

9

Hrátky s vakuovou pumpou jsou krásné, vydržel jsem půl hodiny a dost, dál to nešlo, možná pravidelný trénink, ale mě to takhle stačí

10

Jistě. Člověk se "nasytí" a opravdu stačí. Nejsou to dlouhodobé hrátky. Leda s přestávkami, a když to řídí druhá osoba. To je zajímavé... ;-)