51

Re: Používáte obojky?

Asi je to na nove tema ale když už se tady mluví o toleranci rodičů a spousta z nás už doma ratolesti ma, tak by me zajímalo jak by jste tolerovali, až uvidíte vámi známou bouli na oblečení u Vašeho zamknutého syna, nebo klíče na řetízku u Vaší dcery ? Řekli by jste k tomu neco ?

52

když tu bylo nasníněné toto téma, upravím malinko otázku, jaká by byla vaše reakce kdyby jste u dětí naši erotické hračky, vibrátor, dildo, nebo dokonce BDSM zaměření pouta, bičíky, roubík...

53

Určitě ne.

Klícky jsou jednou ze strašně moc sexuálních preferencí, tak proč komentovat zrovna je? Kdybych tu otázku přepsal do podoby:

kdybyste zjistili, že to má vaše dítě rádo na koníčka, řekli byste mu něco?

tak by se každý jen usmál. Ale s klíckama je to přece to samé.

Další věc - stejně jako spousta lidí tady má děti, tak má i rodiče. Bavili byste se vy se svými rodiči o jejich sexuálních preferencích? Ani náhodou. A proč by se vaše děti měli o tomtéž bavit s váma?

Takže pokud už nějaká reakce, tak čistě náhodou, když to nějak vyplyne, tak říct dítěti: vím, v čem jedeš, je to super, držím vám palce.

Ale rozhodně nebýt aktivní.

54

@mladadomina: asi stejná, jako v mé předchozí odpovědi :-)

55

musím se s vámi podělit o informaci, přítel nemůže najít klíč od mého náhrdelníky, někam ho schoval a neví kam. asi bych na něj měla být naštvaná, ale jsem spíš vzrušená a spokojená, plní se mi sen že budu mít obojek napořád i když bych možná časem chtěla jiný. jen jsem se chtěla podělit o pocity, nechám ho ještě hledat...

56

pekne,
poradil bych, kdyz nemuze najit klicek od tveho nahrdelniku , tak bych mu taky naznacil ze nevite kde je klicek od jeho pasu cudnosti.
rekl bych ze jeho hledani se zefektivni minimalne o 100 % :-)

57

asi jsem to popsala špatně, líbí se mi že ho nemůže najít

58

mám provás informaci o klíčkách od mého náhrdelníku (dá se tomu řetízku vůbec říkat obojek?),
přítel bohužel klíčky našel sad , celou dobu je prý měl položené na stole mezi věcmi do školy