1

Téma: KDO uspokojuje vaše Paní?

Mnoho z vás si tady libuje nad nošením klícek, něčemu ale nerozumím. Mně moje Paní nasazuje klícku, abych ji mohl denně uspokojovat a měla jistotu, že každý večer uspokojuji právě jenom ji a nevyprazdňuji se někde jinde. To čemu nerozumím, je, KDO uspokojuje vaše Paní, Lady a manželky, nebo je vám to jedno? Někdo tady psal dokonce, že zatím co on je zamčený, souloží jeho paní před ním s jinými muži, snad dokonce pravidelně. To sice může být zajímavá zkušenost, ale jistě to není standart. Tak jak to dělají?

2

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Jaký standard? Každý jsme jiný a každý partnerský vztah je jiný. Klícka neklícka, vždycky je to o důvěře. Některým subíkům nevadí, ba dokonce je to vzrušuje, když jsou zamčení a jejich paničky mají volnost. Ale to jsou nevěry odsouhlasené, bez porušení důvěry v tom vztahu, o který jde.

Nechceš tady kázat jedinou nejsprávnější pravdu o tom, jak je to správné a co je standard, že ne? Uvědom si, že tady není nikdo úplně normální, v této komunitě je minimum lidí, kteří žijí sexuální klasikou.

3

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Tak já doufám,že svou paní uspokuji já. Nikde není stoprocentní jistota,ale vzájemna důvěra.Moje paní mě klicku nasazuje přes dva roky ,aby bylo její uspokojení početnější než před klickou,kdy jsem ženu zanedbával a neměl jsem takovou chuť.Je mnoho způsobů jak ženu uspokojit i se zamčenym penisem o to je víc příjemnější to odemceni a pomilovani se se ženou.Me si žena vycvicila stoprocentně.

4

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Ještě  jsem zapoměl dodat jaký je dnes vlastně standard.Byl dříve standard ,aby pas cudnosti nosil muž. Bylo to výhradně pro zeny.Dnes nástupem moderních tech, a internetu seznamování je pro muze jak nákup na internetu.Pokud se muž dokáže v dnešní době uspokojit jinde než u své ženy je to pro ženu jakasi potupa. Pro některé ženy je to odporné když chlap kouká sam na porno a ukaji se u něj.Proc nejde za ní a ukaji se tzv s  virtuální zenou.Me žena zamkla právě z tohohohle důvodu, ona nebyla ta první,ale stereotyp 20 let manželství a internet.Funguje  to ale nekompromisně a přesně .Dostal jsem na ni chuť jak před 20 lety a sexuální život nádhera.Ja jsem to pochopil v sobě tak po půl roce noseni

5

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Nebyl bych na Subinbku tak strohý. Jednoduše sbírá zkušenosti a tak se bez okolků zeptala. Nicméně celkem zajímavý dotaz. Leckteré vztahy jsou zde z vnějšího pohledu až bizarní, tak hovořit o standartu snad jedině v uvozovkách.

6

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

subinka - úplně jsem to nepochopil, ten tvůj dotaz.
Jestli ty jsi zamčený a uspokojuješ svou Paní ty, tak většina tady to má úplně stejně, včetně mě.
A jestli tu je cuckold, tak ani jemu to není jedno, je to společná dohoda a někdy i společný výběr.

7

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Důvodem mého dotazu je to, že zde často čtu, že jste zamčeni měsíce, či nějaký nespecifikovaný čas. Jeden zde dokonce vyjádřil naději/touhu být zavřený po zbytek života. Z toho logicky plyne dotaz "a co ona?"

8

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

To že tvoje paní vyžaduje uspokojení (soulož) denně ti tiše závidím.
Ale každá žena je jiná. Některá zásun nepotřebuje tak často, některá třeba vůbec.

I když já budu nespíš už zamčený na stálo, neznamená to že klec nepůjde dolů, až bude Láska chtít.
Nemáme žádný termín kdy se bude souložit, nebo kdy budu mít orgasmus. Tohle je teď jen na mojí Lásce, může to být zítra, za týden, měsíc...  Nevím, a to je na tom to krásný.
Uspokojení Lásky je teď mojí prioritou č.1
Mazlíme se teď takřka denně. Ale dobu mě trvalo, než jsem si vtlouk do hlavy, že to Láska nemusí mít každý den.
Ze začátku jsem to bral jako svoje selhání, než jsem opravdu pochopil že nejde vůbec o moje ego. Ale pouze o to aby si to maximálně užila když chce sama a ne když to chci já.

9

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Subinka - ale tys nepsal soulož, psal jsi uspokojit. A to se dá , jak bylo napsáno, i bez soulože, nebo výstřiku, takže asi tak, no.

10

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Jsem překvapená tímto dotazem.
Jako že si subinka myslí, že když si klíčnice zamkne svého chlapa, uspokojuje jí někdo jiný??? Že jsme holky do větru nebo že jsme nevěrnice??
To já rozhodně nejsem, nikdy jsem nebyla a ani nebudu. Jsem věrná celých 22 let co své zlato mám.
Samozřejmě, že nás uspokojuje opět náš zamčený subík a je jen na nás, jak to bude. Zda souloží či orálem, jak to každá má ráda a potřebuje.
Zda má někdo vztahy jako cuckold?? To je vše také v pohodě. Přeci každý vztah je jiný, ale hlavně zde není nic o nevěře, ale jak řekli všichni přede mnou, je to vše řízeno tím, jak to mají ve vztahu nastavené a domluvené.

11

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

subinka: Bylo by asi nasnaze, aby jsi upřesnil, kam přesně tvůj dotaz směřoval a co tedy konkrétně tě zajímá. Upozorňuji, že každý z nás má "svůj" specifický styl a způsob, který se svou partnerkou nebo partnerem praktikuje a těžko najdeš dva páry, které to mají atejné a to se vlastně týká i ve sféře vanilek. Já osobně jsem gay, jsem dominantní, jsem rád zamknutý, rád zkouším a experimentuji. Můj partner mi to toleruje, neboť ho to nebere a klíčky od pásu vlastní náš společný kamarád. Přesto mi nezahýbá a ani si nemůže stěžovat na neukojenost.

12

Re: KDO uspokojuje vaše Paní?

Kdo uspokojuje mou ženu? Zkrácené každý kdo se jí líbí. Pokud myslíš uspokojení tělesné že ji nějaký šikovný muž pořádně odjede. No a to další uspokojení , někoho ovládat a zcela řídit jeho část těla. Od toho jsem tu já. Moje žena říká že  penis co mám mezi nohama je její a ona nechce aby stal či stříkal. Chce aby byl zamčený aby věděla že nemůže stát že je jen a pouze její že ona rozhoduje. Říká že vždy ji neskutečně uspokojuje a těší když si v práci hraje s klíčkem na ví že její majetek je pod zámkem.