1

Téma: Pomoc s výběrem, aneb malé rozměry kroužků

Ahoj všichni,

rád bych vás požádal o radu s výběrem pásu cudnosti. Již jsem vyzkoušel 3 různé a pořád to není ono. A ani nevím, jestli je špatně nasazuji, nebo mám blbou velikost.

Měřil jsem dle návodu na lockthecock com a obvod kolem kořene (společně s varlaty) mám 22 cm. Což vychází na průměr 7 cm. Ale všude jsou kroužky maximálně 5 cm. Délka klícky cca 9 cm a šířka alespoň 3.5 cm.

Když jsem zkoušel 5 cm kroužek, byl to vždycky boj to nasadit, ale nakonec byl pás stejně spadlý strašně nízko. A pohodlné to nebylo. Resp. tam bylo vše strašně namačkané. sad

Rád bych pás, který se dá nosit dlouhodobě. Nelíbí se mi (ani paní) kalhotové ani s upínáním kolem boků.

Poraďte prosím.

Díky

2

Re: Pomoc s výběrem, aneb malé rozměry kroužků

Ahoj vždy se tady říká musí tam bejt namacklej akorát to známena že se ti tam vejde až na konec klece ale nesmí nic vycuhovat další věc kroužek jestli se cítíš dobře a nic tě nepálí ani ráno nebo před záchodem tak máš moc velký kroužek a chceto menší a pak teda jestli je vše jak má být začni nosit stahovací boxerky nebo kalhotky to ti udělá to že kulky a klec nepadsji a v neposlední řadě moje zkušenost že se fakt nemůžeš strikat dlouho a velké Kulkyzpusoby že ta klec drží  hodne u těla ani senehne