1

Téma: tenzamceny: Proč začínám s PC

Ahoj ve spolek. Chtěl bych se podělit o důvody proč začínáme s PC a zároven zjistit jestli to má někdo podobně.

Pro PC jsem se rozhodl ne proto ze bych byl nějak zásadně submisivní ale spíš jako výraz lásky pro mou ženu.

Abych to vysvětlil jsem od přírody honič. Víceméně každý den, pokud jsme neměli sex jsem si ho musel vyhonit. Poslední dobou mám proto pocit že tím zanedbávám svou ženu. Někdy mě přišlo jednodušší si to udělat sám než mít sex. A to si moje polovočka nezaslouží. Proto jsem navrhl začít používat PC abych byl k dispozici pouze mé ženě. Nejde ani tak o dlouhodobé odpírání orgasmu jako spíš o  to aby ona dostala na ním kontrolu a byl jsem jí kdykoliv k dispozici připraven dopřát jí krásy sexu. Zároven doufáme že tím vzroste i její libido když si bude vědoma své kontroly nad mým potěšením.

Hodně jsem zde četl že pro většinu zde přítomných jde převážné o odepření orgasmu jako takového. V našem případě jde spíš o to abych měl orgasmus jen se svojí ženou.

Má to někdo nastaveno podobně?

Díky

2

Re: tenzamceny: Proč začínám s PC

ahoj, úplně stejně mi vysvětloval klec přítel když mi o ní poprvé řekl. že by se chtěl vzdát masturbace aby měl víc energie pro mě. moc ne mi to nezdálo, ale když si klec pořídil tak jsem souhlasila, a je to vlastně tak, odemikám ho vlastně jen když mám chuď, pro jeho smůlu ale na sperma a ne na sex. mám ho radši v puse než mezi nohama smile

3

1.den
V pondělí po návratu z dovolené čekal na poště balíček s holytrainerem. Velikost 4. Při cestě z práce jsem ho vyzvedl a doma jsem ho společně rozbalili. Žena mě navečer krásně vykouřila a poslala mě nasadit si klícku. Pro začátek jsem zvolil nevětší velikost kroužku nasadil a uzamkl. Kliček jsem předal manželce. „Jeden klíček schovám doma kdybych nebyla doma a bylo potřeba klícku sundat ale zaplatíš mě za to. Cenu si ještě rozmyslím“ To mě čekají pěkné věci pomyslel jsem si. První noc v kleci proběhla kupodivu naprosto v pořádku. Trochu tlačila občas to někde zatahalo ale jinak ok. Ráno jsem dostal kliček protože jsem nevěděli jak to přes den v práci půjde a mohl se v případě problémů odemknout. A tak jsem vyrazil v klícce do práce. V autě to chtělo trochu „poštelovat“ ale šlo to. Docela mě vadila ta horní čas klícky takový ten jazyk, který se mě nepříjemně občas zařízl do kůže. Při sezení na židli to chtělo vždy najít tu správnou polohu. Během dne jsem dostal pár správ od ženy, jak to jde a pár provokativních videi. Po příjezdu domů mě čekalo překvapení v podobě společné sprchy s příkazem abych si klícku sundal. Škoda. No i když to zas taková škoda nebyla, protože poté následoval skvělý sex.
2.den
Po sexu jsem putoval opět do klícky tentokrát jsem zkusil druhý největší kroužek, To už byl trošku problém se do něj dostat vzhledem k ostrým hranám zamykacího mechanizmu. Nakonec se to ale povedlo a šel jsem spát. K ránu mě vzbudila bolestivá erekce tak jsem klícku radši sundal, aby nedošlo k nějakému poškození. Ráno jsem opět použil větší kroužek a vyrazil do práce. Pořád jsem myslel na to, co mám na penisu nasazené. Nejlepší to bylo, když jsem se musel soustředit na práci. Po celém dni jsem byl večer celý nadržený ale tentokrát neměla žena na sex chuť tak jsem zůstal zamčený.
3.den
Noc proběhla v pořádku nic mě nebudilo. Naopak jako by si již tělo začalo zvykat a nikde nic nepálí ani neštípe. Přes den v práci nadrženost největší. Bohužel velký kroužek dovoluje částečnou erekci. Odpoledne jsem přijeli oba dřív z práce a že si půjdeme odpoledne zdřímnout. Za chvilku se žena zvedne a jde se vysprchovat tajně doufám, že se vrátí s klíčkem. Nevrátila přišla nahá a jako by nic si lehla zpátky do postele byla nádherná. Cítím k ní lásku jako před deseti lety, když jsme se seznámily je prostě nádherná. Začal jsem ji hladit po celém těle a záměrně se vyhýbal citlivým místům. Postupně jsem se přesunul k její nádherné kundičce a začal jí lízat. Pořád jsem tajně doufal že vyndá klíček a sundá mě klícku ale zároveň jsem to nechtěl. Po chvíli dráždění si poručila abych si vzal na pomoc dildo. V tu chvíli mě bylo jasné že zůstanu zamčený. Přestal myslet na svého uvězněnce a začal se plně věnovat své ženě. Musím říct, že mě už hodně dlouho nepřineslo takové uspokojení jí udělat dobře. Její orgasmu byl krásný a já byl spokojený že jsem jí ho mohl dopřát. Zatím jsem druhý den zamčený a začíná se mě to líbit čím dál víc. Ten neustálý pocit sevření penisu je neuvěřitelně příjemný a vzrušující. Přišel jsem i na dobrý způsob mytí tak mě nebude muset žena odemykat kvůli hygieně. Jsem zvědav za jak dlouho mě odemkne. Při příštím sundání zkusím opět menší kroužek. Mám pocit, že si tělo už přivyklo a nemusel by to být problém.
To je zatím vše.

4

Krásný začátek a přeji vám, aby se v tom tvá žena našla. Zda je taková hravá a po dvou dnech jí to baví, to je velmi dobře a když ona v sobě v tom najde zalíbení, jak se dá lehce zamčený chlap ovládat, budeš mít doma dračici, co tě donutí i k tomu, že sám budeš chtít víc její orgasmy než své.

5

4.den
Na klícku si zvykám čím dál víc. Spaní bez problémů ranní erekce se dá zvládnout. Žena si vyžádala uspokojení já zůstal zamčený. Já jsem si její uspokojování náramně užil. Nevím jestli za to může klícka ale bavilo mě to mnohem víc ne dřív. A přineslo mě to uspokojení. Už dřív jsem měl lízání rád ale od té doby co jsem začali se zamykáním mě to přináší větší požitek. Vzhledem k tomu že si žena nestěžuje tak předpokládám že jí taky.
5.den
Odpoledne společná sprcha s příkazem „tak si to odemkni“ začal jsem se těšit na sex. Jaké bylo moje zklamání, když po příchodu do ložnice se nic nedělo. Naštěstí šlo jen o další provokaci a po pul hodině jsem dostal příkaz k lízání. Po třech nocích a dnech bez klasického sexu byl tentokrát naprosto úžasný. Když jsem dostal povolení zasunut ten pocit zásunu byl úplně jiný než dřív. Cítil jsem každý záhyb a bylo to … krásné. A pak šup zpátky do klícky tentokrát jsem zkusil menší kroužek tak uvidím.
6.dne
S menším kroužkem byla ranní erekce fakt mazec. Musel jsem si jít kolem páté schladil ledem koule. Pak jsem spal až do rána v pohodě. Dopoledne nás čekali práce na zahradě tak jsem měl trochu obavy jak to s klecí půjde protože to byla první větší fyzická aktivita ale nakonec to bylo vše bez problémů i přes menší kroužek. Jsou chvíle kdy už ho ani nevnímám. Po návratu domů jsem se osprchovali a popravdě jsem ani nečekal nějakou sexuální aktivitu. Nicméně nahé tělo mé ženy mě vyprovokovalo k hlazení, které se proměnilo v uspokojování jak jinak než jazykem. Zase jsme si to nesmírně užili a já se soustředil jen na manželky pocity abych jí dopřál co největšího uspokojení.
Odpoledne při cestě autem došlo na debatu na téma, co na to celé manželka říká. Ve zkratce hodně se jí prý dotýkám a pořád hladím, jak ona říká otlapkávám, a že na takové moje chování není zvyklá, ale není to prý ve špatném slova smyslu. Vzhledem k tomu že to celé byl můj nápad a moje rozhodnutí tak ona si na to zatím pořád ještě zvyká. Zatím se jí to docela líbí a budeme v tom pokračovat. Jedno z téma také bylo, jak dlouho si představuju že budu klícku nosit. Říkal jsem, že dokud ona bude ochotná dělat klíčnici.
7.den
Ranní elekce opět silný zážitek ale dnes se mě ta ranní bolest líbila. Nepříjemnost ranní erekce spočívá v tom že jejím působením dojde k posunutí klícky směrem dolů a tím pádem prostor pro koule se dost zmenší. Něco jsem pracoval na počítači a když jsem přišel do ložnice našel jsem ženu, jak klečí na posteli a vystavuje mě svojí kundičku. „Vem si klíček a pojď mě ošukat“ co vám budu vyprávět nervalo to ani minutu a už jsem zasouval. Prostě božské.
Z popisu dění je jasné že zatím jsem byl nejdéle uzamčen 3 dni. Ale když žena poručí nedá se odolat. Jsem hodně zvědavý, jak se to změní až se tento týden vrátí děti z prázdnin. Doufám, že se naše frekvence nevrátí do starých kolejí. Myslí ale že ne. Před uzamčení jsme měli velké pauzy mezi sexem. Bylo to podle mě způsobenou převážně mojí lenosti dorážet na manželku, protože pro mě bylo jednodušší si ho večer vyhonit. A v tom mám teď smůlu. Takže doufám že budu aktivnější a pozornější vůči své žene. Snad tedy nenastane situace, že bych byl uzamčen 14 dní v kuse. I když mě tato moznost podvědomě láká.

Takto vypadal můj první týden s klíckou. Dál se budu snažit přidávat své a doufám že později i manželčiny postřehy a zkušenosti s klíckou ale už to určitě nebude po jednotlivých dnech.
Díky za pozornost

6

Hezky to popisuješ, úplně tě chápu a jsem rád,  že to tvojí ženu oslovilo. Myslim, pp vlastní  zkušenosti,  ze se hranice budou posunovat.  Taky otlapkavam, a asi všichni tady. Ten kontakt potřebujeme a vyhledáváme. Hlavně komunikujte. Komunikace je hrozně důležitá,  rikejte si své pocity. Držím palce.

7

Dnes jsme byli na plovárně a přes moje prvotní obavy vše ok. Klicka nebyla vůbec vidět. Jen mám trochu strach o životnost zámku.

8

Krátké pokračování našeho života s klíckou. Jak jsem předpokládal s návratem dětí z prázdnin se prodloužila doba bez orgasmu. Zatím to není tak hrozné. Nejdéle to bylo 7 dní.

Dobrá zpráva je že tomu začíná žena přicházet na chuť. Z důvodu otlačenin jsem nemohl 2 dny klícku nosit a žena druhý den poznamenala, že je na mém chování vidět že ji nemám.

Musím říct, že mě ty dva dny klícka už scházela nikdy bych nevěřil, že si na něco takového tak rychle zvyknu. Když jsem s po těch dvou dnech klícku zase nasadil ten pocit byl skvělý. Je uplně něco jiného nemít orgasmus z pouhého rozhodnutí a nemoci ho mít kvůli klícce. To neustále lehké vzrušení….

Ještě jeden zajímavý postřeh. Člověk by řekl že jak je nadržený, že bude po sundání mnohem rychleji hotový. Ale aspoň u mě to není pravda. Vydržím naopak při sexu déle.

Klícka nám určitě změnila vztah se ženou a to k ještě lepšímu vztahu než jsme měli dřív.