1

Téma: Pani a vaše semeno

Otázka na vás všetkých čo robíte po vrchole keď vám ho vaša pani dopraje čo robíte stym množstvom semena nuti vás pani ho zlizat?!!!

2

Re: Pani a vaše semeno

Vetsinou ano, bud ho musim slizat ze zemenebo z jejich nozek nebo lodicek. Pripadne kdyz jsem svazanej, sebere ho prsty z meho bricha a musim to olizat...

3

My sme sa ešte po tento level nedostali ale asi ma to časom počká  a bude zaujímavé ako sa k tomu pani časom postaví a ako to potom zvládnem ja lebo to už je dosť silné poníženie ale čo by sme pre naše paničky nespravili keď ich tak nadovšetko milujeme

4

Pokud už se stane že mám možnost vytriku,tak vždy do nádobky ze které to musím spolknout. Nicméně tohle platilo vždy a to i v dobách kdy jsem se svou ženou začínal. Už tehdá i když mě vykouřila , následoval vždy mokrý polibek s veškerým obsahem do me pusy a slovy ...spolkni to ty.

5

Vďaka za odpoveď no my práve začíname zachádzať do týchto hlbších sfér ako je lízanie a hltanie semena piss takže dik za poznámky no mňa to čaká tento víkend prvýkrát zasvätil som do toho svoju pani a tacsa k tomu postavila na moje prekvapenie veľmi pozitívne. Som tretí týždeň bez orgazmu a druhý týždeň s prestávkami v klietke a pani si číta Bdsm poradňu tak došlo aj na toto téma tak uvidím ako sa to vyvinie

6

Asi trochu mimo téma, co znamená Bdsm poradna?

7

Pro In. Kopi myslím tenhle odkaz.
https://www.bdsm-sexshop.cz/kategorie/p … eo-odkazy/

8

Vit. Vďaka za vyrozumenie snáď som nešiel mimo tému keď tam je všetko komplet opísané

9

No to je zajímavý web

10

Tiež si myslím veľmi veľa inšpirácií tam je a pre nás čo sme ešte v začiatkoch je to super uvítanie do tejto sfery

11

Řekl bych, že je to jen velmi demonstrativní příklad úpadku a rozkladu Západní civilizace, na který jsou někteří dokonce hrdí a rochní se v něm. Islám tohle smete jedním mečem.