1

Téma: Frenum piercing + penicap

Ahoj, prosím o rady a napady ohledně frenum piercingu za účelem 100% jistoty nemožnosti vytažení penisu z klece.

Chci to frenum pak zkombinovat s klecí pouze na zalud => penicap. Mám v plánu i její mírné úpravy za účelem hygieny a snazšího močení v podobe vyvrtání větších děr na správná místa te “čepičky”.

Bohuzel je tahle klec docela dráha, takže bych i ocenil rady na alternativní výrobky za menší cenu. Dle lékaře už nemohu mít varlata ani šourek dále zaskrcené ani jen mírně utlačené :-( S klasickými klecemi jsem skončil...

Už mám za sebou mnoho PC odzkoušeno, ale nic není úplně jisté, ani pohodlne. S odvoláním na důvody od doktora a na mou praxi ohledně PC jsem se odhodlal k propichnuti uzdicky, pripadne i předkožky kvůli přirozenému zakrytí zaludu (nemám a nebudu mít obřízku).

Na těle nemám žádný piercing či tetování a pujde tak o mou premiéru. Dlouho mi trvalo se s tím smířit, ale už jsem rozhodnutý, ze do toho půjdu.

Na PA piercing odmítám jít, i kdyby to mělo kdovíjaké benefity. Proste ne. Jde mi pouze o frenum.

Za rady děkuji.

2

Re: Frenum piercing + penicap

Doporučuji udělat si infibulaci propíchnutím předkožky proti sobě kanylou,kterou pak prostrčíš nějakou piercingovou tyčinkou nebo kroužek. Proti  masturbaci, přístupu k žaludu a erekci to funguje spolehlivě, můžeš to mít trvale.

3

Pavle, mám dojem, že slovo infibulace se používá na něco jiného (see google).

ElandJe: Frenum piercing jde skrz uzdičku, což je hodně jemná a extrémně citlivá tkáň. Zajistit jím klícku mě přijde docela odvážné (dráždění, migrace i riziko vytržení). Mnohem stabilnější by byl PA piercing, ten má bohužel nepříjemnou vlastnost v úkapech při močení (ale to bude s klíckou stejně problematické, takže to tak nevadí). Piercingy skrz močovou trubici (PA, Reverse PA a Apadrawya) sice vypadají děsivě, propíchnutí je saqmozřejmě bolestivější, ale skvěle se hojí a jsou hodně stabilní (nemigrují). Mě osobně by se jako kotva pro klícku nejvíc líbil Ampallang, ale klícku pro něj jsem nikdy neviděl. Ampallang se navíc hůř hojí (chybí proplachování močí).

4

Díky za rady, maximálně tedy nechám propichnout tu predkozku. Víc ale ne. Ten PA fakt ne, nic me k tomu nepřinuti. Klec fakt jen na zalud nebo špičku penisu, takže to musí být kompatibilní.

5

Já teda nevím proč tak striktně odmítáš PA? Mě třeba bolel rozhodně míň než frenum a zahojený byl dvakrát rychleji. Navíc je to jediný piercing který mi vydržel tak dlouho že ho mám pořád, ostatní šli kvůli problémům dřív nebo později ven. Měl jsem i apu a frenum. Uzdička trpěla jako kráva, navíc nevím jak si představuješ zajištění jenom přes tenhle piercing. Při špatné manipulaci, erekci nebo chybě v klícce se ti piercing prostě vytrhne. Za mě jednoznačně PA nebo APA, ale ta dělala časem taky paskudu. Frenum se mi hojilo skoro dva měsíce a stačilo aby se ti kroužek chytnul o nitku z trenýrek a bylo hotovo.

6

Díky za názor ale tímhle směrem opravdu nechci debatu vést. PA prostě ne, mám své důvody a nechci a nebudu to měnit. Nic a nikdo mě ke změně ohledně přijmutí toho PA nepřesvědčí. PA prostě NE.

https://i.pinimg.com/originals/9d/7f/d1/9d7fd107d04178c609b6d632c8e0fb48.jpg

Chci si pořídit klec viz obrázek. A chci to mít buď pomocí frenum piercingu nebo nějaké jeho alternativy - rozhodně ne PA. Napadá mě s odvoláním na rady viz výše v komentářích, zdali to nepůjde udělat nějak jinak přes propíchnutí předkožky při zakrytém žaludu => tuhle variantu zcela preferuji, nebo prostě jen propíchnutí kůže přímo na penisu tzn. ne předkožky či žaludu. Jenže nevím jak to udělat... A hlavně, zdali s tím již někdo má zkušenost, abych věděl do čeho jdu v kombinaci s touto klecí.

BTW cena za tenhle "unikát" je dost mimo na to, že jde o tak strašně jednoduché řešení bez špetky designu. možná si to nechám udělat na zakázku přes 3D tiskárnu ve vláknech jinde zde na cudnosti.