1

Téma: tenishra: Moje cesta k uzamčení

Kořeny mého počátku jsou v době, kdy se narodila moje dcera. Rozhodl jsem se, že budu s mojí ženou držet basu v tzv. šestinedělí". První týden celkem šel, jelikož jsme až do porodu aktivně sexuálně žili. 14 dní bez sexu už začínalo být horší a po měsíci abstinence sice ten dole neustále stál a možná i díky tomu se v mé hlavě začaly promítat detaily nejen z našich sexuálních dobrodružství. Najednou mi bylo 14 let a s malou dušičku jsem si šel koupit do stánku první porno časopis Extáze, prožíval jsem opětovně tzv. "onanistický maraton", ve kterém jsem byl sám doma a různými stimulacemi jsem si to dokázal dělat 6 hodin v kuse. Prožíval jsem opětovně s partnerkou můj první sex, první orál a první anál. Moje mysl nějak dohledala ztracené vzpomínky a díky sexuálnímu půstu jsem je mohl prožít znovu.

Jenom mě strašně štvalo, že ten dole byl neustále v pozoru, obzvlášť v noci, kdy se mi zdály sny. V jednom takovém se moje partnerka proměnila v dominu a nasadila mi na penis cosi, že se mi nemohl postavit. Druhý den jsem to "cosi" začal vyhledávat na internetu a objevil jsem, že pro tuto "kratochvíli" existují pásy cudnosti.

S mojí partnerkou rádi experimentujeme, za ty léta jsem si uvědomil, že jsem switch. Bohužel daleko vícekrát si to v rámci BDSM užívala má žena. Její znehybněné tělo a dlouhé dráždění bylo pokaždé zakončeno hodně mokrým vyvrcholením, které bylo pro mě tzv. hnací motor, že je to správná cesta, a proto jsem častokrát do naší sbírky hraček něco tajně zakoupil, a pak zcela neplánovaně použil na její tělo. Jednou to byl roubík, poté skřipce na bradavky a později i nástavec na penis, aby si mohla zkusit tzv. sendvič.

Celou dobu to byly dárky převážně pro její chtíč, a tak jsem jednou našel odvahu a zakoupil si pro sebe klícku na penis. Při každém novém křtu naší nové hračky jsem se snažil z toho večera učinit chvíle, které budou mít ve znaku originalitu, sexuální napětí a neobyčejnost, a tak jsem v počítači připravil pozvánku na "besedu" s názvem: Touhy a tajné přání O.Š., kterou jsem jí posléze zaslal e-mailem. Z ní se také dozvěděla, že na konci besedy bude moci vyplnit soutěžní tajenku, ve které bude moci něco vyhrát - ta cena byl klíč k mé kleci, jelikož jsem si naplánoval, že se těsně před touto akcí poprvé do klece zamknu a klíč pak tajně pověsím na skobu u obrazu na stěně. Tajenka zněla: OBRAZ BENÁTKY. Další dny jsem pak stahoval a připravoval jednotlivé krátké videa, abych ji pomalu připravoval na to co budu mít na sobě. Týden uplynul jako voda a nadešel den D.

Jestli budete mít zájem, tak budu moci vyštrachat scénář té besedy a dopsat i fakt, zda moje žena na konci vyplnila správně tajenku...

2

Re: tenishra: Moje cesta k uzamčení

Jen klidně pokračuj, řekl bych že nebudu jediný kterého bude zajímat jak to dopadlo.

3

Re: tenishra: Moje cesta k uzamčení

@tenishra: Tohle nemá chybu, jsi úzasnej tou svojí mírou empatie (nesobeckosti, vstřícnosti, ohleduplnosti). Pro mnohé pány je to recept (tím teď nemyslím nikoho osobně, ale je nás docela dost) a vám dvěma držím palce, strašně moc. A piš nám to sem dál, když bude o čem. Za což ti děkuju předem za nás všechny a rádi o tom všem s tebou podebatujeme.

4

Re: tenishra: Moje cesta k uzamčení

Těším se na pokračování.

5

Re: tenishra: Moje cesta k uzamčení

mokry org se mi u manzelky nepovedlo vyvolat. Jak na to? :-)

6

Re: tenishra: Moje cesta k uzamčení

Zdravím-jak to dopadlo?