Téma: Odemčení bez dovolení

Ahoj, mám takový problém. Už 2x se stalo, že jsem se s partnerkou trošku chytl a poté se v rozčílení bez povolení odemkl. Věděl jsem, kde jsou klíče. Poté mně partnerka řekla,že už mě nebude zamykat, dokud ji o to sám nepožádám. Nemáte prosím radu, aby se to už neopakovalo? Jasně, klíče si má hlídat,ale jde spíš o to, abych se nechoval jak kokot a neměl nutkání se odemknout, pokud to nedovolí.
Děkuji:)

2

Re: Odemčení bez dovolení

Ahoj, na tohle není asi lepší rada než se nad sebou zamyslet. A nad svým chováním k partnerce, nad vzájemným respektem, úctou, ohleduplností. Ty budeš asi celkově trochu sobecký typ. Ale zpytuješ svědomí, když jsi se o tom vypsal tady, to je dobře.

3

Re: Odemčení bez dovolení

v závěru jsi si odpověděl sám...

ale tak ať si je da někam kde o nich nebudeš vědět nebo existuji trezory na číselný kód, jasně jdou otevřít ale něž najdeš kombinaci tak třeba vychladneš po hadce.

na ali za par peněz
https://www.aliexpress.com/item/3292749 … 4c4dCuzovZ

4

Re: Odemčení bez dovolení

Já vím, že je chyba ve mně. Budu se snažit to napravit.  Děkuji za odpověď smile

5

Re: Odemčení bez dovolení

Podívej se na to z druhé strany a odemkni se trvale.

6

Re: Odemčení bez dovolení

To zrovna nechci. Baví mě to čím dál víc. Jenom mám strach, jestli svým chováním, neodradím svoji milovanou. Hrozně se mně  líbí, když mě zamče. Když jsem včera přišel z odpolední domů, přítelkyně už spala a na stole byla připravená klec. Byl to vzrušující pocit smile . Časem bych to rád nechal jen na ní. Líbí se mi představa, že mě partnerka odemyká, jen tehdy, kdy to ona chce (Třeba jen na sex, nebo hygienu). S lockdownem to je reálné. Musím, ale  překonat strach nosit to do práce a zbavit se svých výkyvů nálad. Pak to možná půjde, pokud bude partnerka chtít.

7

Re: Odemčení bez dovolení

Já jsem víceméně trvale zamčený, ať chci nebo ne, a Paní mě odemyká jenom každý večer na sex, aby měla jistotu, že se nebudu vyčerpávat někde jinde. Holt, když dva dělají totéž, není to totéž. Tím trvalým odemknutím jsem chtěl říct, že větší frajeřina by bylo takové sebeovládání, které by se ve výsledku od uzamčení nelišilo. Asi by to nebylo tak vzrušující, ale zcela jistě by to zvedalo sebevědomí a sebehodnocení. Klec je poněkud slabošská.

8

Re: Odemčení bez dovolení

Zajímavá úvaha:)

9

Re: Odemčení bez dovolení

Myslím, že klec neslouží jenom jako prevence nevěry. Někdo to má jako zpestření vztahu a rozhodně mně přijde zcestný si myslet, že klec je slabošská. Tohle tvrzení je jak kdybys řekl, že je tady valná většina slabochů, což si rozhodně nemyslím.