1

Téma: NABÍDKA: Pouzdra na klíčky od integrovaných zámků

Ahoj všem,

mám tady pro vás nabídku od šikovného chlapíka ze Slovenska, který vyrábí z kovu bezpečná pouzdra na klíčky od vestavěných zámků. Nebo nevím, jak to lépe nazvat, však se podívejte sami:

https://forum.cudnost.cz/obrazky/pouzdro1m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/pouzdro2m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/pouzdro3m.jpg

Potřebujete k tomu číslované plastové zámky a můžete mít klíčky od integrovaných zámků opravdu v bezpečí a navíc ve velmi elegantním bezpečí.

Podrobnější info:
- váha je bez klíčů 22 g, s dvěma klíči 34 g
- malý průměr je 15 mm, velký průměr je 20 mm, délka je 50 mm
- nelze použít jako přívěsek na řetízek
- nelze vyrobit s nápisem na přání, jen takto "sériově"

A teď to hlavní, rád bych zjistil zájem o taková pouzdra na klíčky. Cenově by to vycházelo na 300-500 Kč právě podle míry toho zájmu.

Napište mi prosím, kdybyste pouzdro závazně chtěli. A kromě toho si rád přečtu jakékoliv vaše názory, dojmy, ale také dotazy, na které vám zprostředkuju odpověď. Děkuji předem.

2

Re: NABÍDKA: Pouzdra na klíčky od integrovaných zámků

To vypadá moc dobře.

3

Re: NABÍDKA: Pouzdra na klíčky od integrovaných zámků

Hezké. Ale už před několika lety tu někdo nabízel podobný “safety box” vytištěný na 3D tiskárně a s možností textu jaký si zvolíte! Mám od něho dodnes 3ks, jsou z nějakého tvrzeného plastu takže působí dost nedobytně, byly za zlomek zde nabízené ceny a bezvadně mi slouží :-)

4

Re: NABÍDKA: Pouzdra na klíčky od integrovaných zámků

Tak jasně že 3D plast vyjde levněji než kov. Taky mám jeden plastový kousek s logem cudnost.cz od jednoho předchozího šikuly, se kterým ale domluva nakonec nevyšla, přestal komunikovat.

Takže si tady dál pojďme povídat o nabídkách, které jsou aktuální, což je teď tato :-)