1

Téma: maximalna doba zamknutia

Ahojte,
neviem, ci sa to uz riesilo niekde v inom vlakne... Aka je vasa maximalna doba zamknutia? V akom pase? Myslim cas non-stop nosenia, kde bol penis max vytiahnuty z klietky za ucelom umytia. :-) Idealne real skusenosti, nie predstavy. :-) Lebo viem, ze kazdy sniva o "dozivotnom" zamknuti, ale aka je prax. Mne sa nikdy nepodarilo vydrzat viac ako 10 dni.

2

Re: maximalna doba zamknutia

Ahoj,
Já jsem zatím vydržel nejdéle 60dní bez orgasmu a vytečení. Momentálně jsem zamčený 61 dní s tím, že jsem jednou po 30 dnech nedovoleně v pásu vytekl. Za to jsem obdržel zde na fóru trest 1,5 násobku doby uzamčení, kterou jsem už vydržel(to je 60*1,5=90dní) počítáno od nedovoleného vytečení. Zatím mám za sebou 31 dní. Už je to docela kruté. Koule jsou už úplně plné, nadrženost každým dnem stoupá. Ono vytečení je něco jiného než pořádný orgasmus.

3

přítel včera dostal blowjob po 3měsících bez orgasmu.
jednou týdně byla klícka sundána kvůli hygieně a jednou za 14 dní jsem mu dopřála pegging, dokud nevytekl.
začal stříkat z toho jsem jsem mu olízla uzdučku smile za večer se udělal ještě 2x, a dostal nabídku jestli chce zůstat noc bez klícky a to odmítl.

4

Tak momentálně jsem uzamčen 82 dní bez jakéhokoliv orgasmu a nebo vytečení. Odemčení jen na hygienu. Další 88 dní mě ještě čeká. Teda doufám, že to má Paní neprodlouží. Uzamčen jsem ve Fetish Felix CS100.

5

mladadomina: Ahoj, dobrý výkon od přítele, 3 měsíce pod zámkem bez klasického orgasmu to je dobrý. Ještě bych jako další level zkusil 3 měsíce bez orgasmu a i bez vytečení. Pouze dráždění a pedding, ale bez jakéhokoliv vytečení. Držet ho pěkně nadrženého s plnými koulemi.

6

snek: Hodně slušný výkon. Jaký je tvůj osobní rekord? Po takové době už musíš mít asi hodně plné koule. Jak probíhají po takové době například ranní erekce, pokud k nim ještě dochází? U mě se po cca 60 dnech zamčení dostavují ranní erekce už jen občas a nejsou nijak výrazné. Tělo se asi přizpůsobí.

7

pikolik: koule jsou hodně plné a už jsem měl jednou i poluci. Jinak ranní erekce nemám. Beru prášky na vysoký tlak a tak jsou erekce nenávratně pryč. Je to zatím nejdelší doba bez orgasmu. Dříve to bylo tak maximálně měsíc.

8

Tak nějak půlroku, už si to přesně nepamatuju. Ale nemyslete si, že to bylo něco rajcovního. Bohužel jsem tehdy spadnul do té skupiny zamčených, na které partnerka zapomněla, takže ke konci už to nebylo o žádném mohutném vyvrcholení, ale o tom, kdy to nějak konsezuálně ukončit.

9

1 měsíc bez jakéhokoliv odemknutí, 3 měsíce s krátkými přestávkami. Ale my nikdy nejeli na rekordy a uzamčení delší než měsíc byla pak už nuda pro mě i pro Paní... Nejvíc vzrušující je pro oba ten fakt, že si mě Paní může zamknout kdykoliv a na jakoukoliv dobu!