1

Téma: Jak probudit dominu v ní ?

Ahoj, jak začít, jsem od přírody k ženám submisivní, měla jsem již v minulosti zkušenost ženou která si mě uměla ovládat jak ona uznala za vhodné.
Dnes mám přítelkyni, která dříve byla ve vztahu spíš za subinku, ale velmi touží se stát ve vztahu Dominou, ale moc jí to nejde a  ani já jí to asi neulehčuji. Je pravda že to z ní zkrátka necítím  a často j pak neposlouchám nebo se jí snažím pomoci ale spíš ji k něčemu tlačím. Dokáže mi někdo poradit jak její dominaci podpořit a rozvíjet, jak nenásilně probouzet její dominatní stránku. Vím že to bude na dlouho a každá rada je k užitku.
Děkuji

2

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Asi si dievča keď píšeš v ženskom rode, že? (Niektorý muži tu tak píšu tiež)

Tak ja odporúčam odovzdať jej kontrolu nad dvojimi orgazmami smile Nemusíš možno ani nosiť pás cudnosti na začiatok. Ak ju neposlúchneš, tak by ti mala dať trest. Ak bude mať problém dať ti trest, tak sa môžte predtým na začiatku dohodnúť aké tresty budú, to by jej mohlo pomôcť, keď už to bude dopredu naplánované čo sa bude diať keď ťa má potrestať.

Ak nebudeš chcieť trest prijímať, tak potom asi nie si dosť sub smile

3

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Asi bys mel byt uctivy a vnimate ji jako Zenu...symbol Tve touhy a snu...pomahat a dat ji cas.Komunikovat

4

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Dominantní povahu ženy lze probudit poměrně jednoduše, ale nesmí se na ní spěchat a tlačit. Ženy byly po staletí utlačovány a velká většina se díky převládajícímu patriarchátu necítí v dominantní roli příliš dobře. Připadá jim divné a možná až úchylné vládnout mužům. Nejlepší je zacházet s partnerkou tak, jako by to již byla domina našich snů. Tzn. nesobecky jí sloužit, pomáhat s domácími pracemi, svěřit jí do správy všechny finance, asistovat při koupání, otevírat jí dveře atd. Zkrátka chovat se jako pravý gentleman ke své bohyni. Jistě si každý dokáže vzpomenout na první měsíce vztahu, když jsme svým láskâm byli ochotni snést modré z nebe a nasadit pro ně vlastní život. Důležité je samozřejmě nechat průběh sexu na ženě, mít orgasmus pouze s jejím svolením atd.
Každá žena je jiná, ale i ze zcela vanilkových žen se mohou stát velmi dominantní tygřice. Takže platí poučka, že si musíme dávat pozor na to, co si přejeme.

5

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Problém je i to, že chlapi, kteří v sobě objevili submisivní povahu, často řadu měsíců či let fantazírují a do nejmenších detailů promýšlejí, jaké by to bylo žít pod přísným dohledem dominantní ženy. Dokonalé představy navíc přiživují sledováním příslušného porna. A když se jednoho dne odváží svěřit partnerce se svojí touhou podřídit se, mohou ženu polekat a zcela odradit. Nelze očekávat, že druhý den se dosud více či méně submisivní žena promění v přísnou dominu s bičem v ruce. Může trvat léta, než se adaptuje na výměnu moci. Ženskou dominanci chápe jinak než chlap. Co jí to přinese? Další práci a zátěž související s převýchovou suba? Nebo řadu výhod a zvýšení pohodlí a životního komfortu díky obětavé mužské službě?

6

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Pro inspiraci začátečníkům, kteří neví jak začít, si dovolím uvést pár příkladů ze života. Jak lze partnerce dokázat, že její ev. budoucí nadvláda může být pro ní příjemná, výhodná a zajímavá? Co tedy vlastně dělám, abych manželce ukázal dobrou vůli a zasloužil si její přísnou výchovu? V podstatě se celý den nezastavím. Automaticky dělám kafíčka a čaje pro svojí královnu, denně připravuji večerní koupel, při které pilně asistuji (myji nožičky, záda nebo celé tělo, pokud mi to manželka dovolí), připravuji noční košili a čisté kalhotky, postele ke spaní, které ráno opět zastelu, úklid nádobí ze stolu po obědě a jeho umytí, spěchám, abych ženě otevřel dveře u auta, aby mohla pohodlně vystoupit, vezmu jí kabelku a odnesu do domu nákup a ihned ho roztřídím a uložím, pomohu se svlékáním a následným oblekáním domácího úboru, dávám si pozor, abych manželce přenechal vždy to výhodnější a pohodlnější místo ať doma, návštěvě či v restauraci, neskáču jí do řeči a trpělivě naslouchám, přičemž ona mne může kdykoliv přerušit a nařídit mi, abych mlčel, nedorážím a nemám sex. narážky, nesahám ženě na intimní místa bez dovolení.... toto vše a ještě mnoho jiných úsluh a výhod pro manželku je dle mého názoru záhodno provádět, než si zasloužíme třeba ten výprask a její dominantní chování. Kdo má do toho chuť, ať začne, je to o vytrvalosti, lásce a obětavosti Výsledek stojí za to.

7

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Veľmi pekne napísané, plne súhlasím. Veľmi dôležitá je trpezlivosť, všetko príde v tú pravú chvíľu. Za mňa by som možno len povedal, že nie dosiahnutie cieľa je dôležité, ale cesta k nemu. Cesta spolu s fantáziou je omnoho vzrušujúcejšie, ako samotný cieľ. Možno podobne ako s orgazmom, chceme ho, a keď ho dosiahneme, je koniec))

8

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Ano, vše přijde v pravou chvíli a cesta je zajímavá, i když to jde pomalinku. Před rokem by mě moje láska kupříkladu neuměla plácnout ani náhodou. Ale nedávno jsem jí krapet naštval, usmála se a řekla, že teď nastala ta správná chvíle. Rychlými pohyby ze mě stáhla tepláky a dostal jsem na holý zadek kartáčem, rákoskou a pádlem takový výprask, že jsem se nestačil divit. Věřte mi, nemělo to žádný erotický náboj, jako u předešlých lehkých a vzrušujících naplácání. Byl to opravdu výprask za trest a vůbec jsem v tu chvíli o něco tak bolestivého nestál

Takhle se může náhle a v plné síle projevit vrozená a snad i přírodou daná nadřazenost a nadvláda ženy nad mužem. Vůbec jsem se nezmohl na odpor a dostavil se pocit respektu a pokory. No a doma opět zavládnul klid.
Když se ohlédnu o pár desítek let zpět, tak se manželka vlastně od začátku snažila prosadit svojí vůli, omezovala moje utrácení, kontrolovala co dělám, skoro vše muselo být podle ní, kam pojedeme na dovolenou, s kým a kdy, sex taky nebyl zrovna v mé režii atd. Jenže já se ze všech sil tomu jejímu utahování šroubků bránil a doufal jsem naivně, že vyhraju a bude podle mého. Ale nic takového se nestalo a až teď vidím, že síle ženy se nedá odolat. Výsledkem mého dětinského odporu byly pouze časté a velké hádky. Nu, a dnes po nadvládě manželky toužím sám od sebe... Tomu bych před lety nevěřil. Říká se, že muž je hlavou a žena krkem, který tou hlavou kroutí. Je to pravda a měl jsem pochopit dřív, že to se mnou moje choť myslí dobře, že potřebuji kázeň, kontrolu a výchovu od milující ženské autority. Nyní svojí lásku zbožňuji, orgasmy mám tak jednou do měsíce, tedy když jsem hodný. A klasický styk už jsem víc jak půl roku nezažil, zato nyní svoji lásku víc hladím, obsluhuji ústy a jazykem a říkám ji, jak je krásná, jak jí miluji a jak potřebuji její výchovu. Můj trvale oholený penis se postupně stal pro manželku bezvýznamným. Však tenhle vývoj většina mužů v cudnosti asi dobře zná :-)
Tak, to byla jen malá ukázka z reálného života chlapa, který už překročil padesátku. Tedy nikoliv fantazie. Snad moje řádky poslouží ostatním, kteří touží podřídit se ženě.

9

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Hezky napsáno

10

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Když to v ní není, tak se s tím nedá nic dělat!

11

Re: Jak probudit dominu v ní ?

subinka: Dá, viz výše.

Nikdo tě sem psát nenutí, tak když už musíš, přispěj aspoň něčím konkrétním a ne jen takovým hloupým výkřikem o ničem.

12

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Přeložil jsem zajímavý úryvek z knihy o ženské nadvládě od E. Sutton.
"Příroda dala ženskému pohlaví touhu a potřebu ovládnout muže v jejich životech, ale tato touha byla potlačena patriarchálním systémem.
Nyní, když se systém rozpadá a ztrácí svou moc díky osvobození žen, je ženská dominantní povaha dychtivá a připravená převzít vedení. FemDom bude životním stylem ženy jednadvacátého století. Většina submisivních mužů touží mít láskyplný vztah s dominantní ženou. Ve skutečnosti touží odevzdat kontrolu nad svým životem ženě, a to vyžaduje obrovské množství důvěry. Mezi submisivním mužem a dominantní ženou existuje intenzivní svazek, který přesahuje tradiční nebo vanilkový vztah. Submisivní muž se ve skutečnosti stane závislý na dominantní ženě, když jí odevzdá své ego a svou vůli. Samec je unavený být v zajetí svého ega a chce se vzdát nadřazené ženě. FemDom vyžaduje mnohem větší nasazení a důvěru než vanilkový vztah. Většina žen zpočátku váhá, zda zkusit něco, co je vnímáno jako „výstřední“. Jakmile však žena překoná své zábrany, nakonec si zamiluje životní styl ženské nadvlády a její sexuální život si užije novou úroveň vzrušení i nově objevený pocit osvobození a sexuální svobody. Je opravdu ohromující, kolik žen začíná být opravdu znepokojených a nesmělých, ale postupem času se stává velmi sebevědomou a odvážnou ohledně D&S a ženské nadvlády.
Mnoho žen tvrdilo, že se nikdy nemohly vrátit ke svému vanilkovému sexuálnímu životu nebo k tomu, jaký byl jejich vztah, než objevily životní styl FemDom a toto vyjádření jejich sexuality. Společnost se přirozeně vyvíjí směrem k ženské vládě a ženy jsou s každou další generací posilovány. Přirozenost muže touží po tom, aby ho ženy ovládly a vládly mu láskyplnou ženskou autoritou. Ženy si začínají osvojovat dominantní roli a to je dobrá zpráva pro ženy, muže a společnost. V mužích je podřízená touha, která nedokáže odolat silné ženě. Tato touha je sexuální, ale dotýká se také psychiky (duše) a duchovních stránek člověka. Muži vědí, že nejsou ženám rovnip, bez ohledu na to, jak se naše společnost snaží být politicky korektní.
Ženy jsou pro muže jiné a tajemné. Ženy jsou sexuální způsobem, kterému muži nerozumí. Ženy mají moc, které muži nerozumí a muži jí nemohou odolat. Podřídit se ženě znamená uctívat ženu, zbožňovat ženu, opravdu ji milovat. Podřídit se ženě znamená sloužit ženě s pokorným srdcem. Fetiš muže a touhy po D&S jsou pouze vyjádřením jeho touhy po milující ženské autoritě. Muži musí být disciplinovaní. Muži touží po tom, aby je sexuálně, mentálně a emocionálně ovládalo ženské pohlaví. Ženy jsou přirozeně dominantní a dokážou tuto potřebu u mužů splnit, pokud dokážou překonat společenské programování a očekávání. Odpovědné by měly být ženy. Stačí se podívat na svět kolem sebe. Člověk se prostě musí podívat na všechno to násilí, veškerý chaos, všechnu tu bolest, kterou muži nashromáždili ve společnosti kvůli svým macho způsobům a neklidné povaze. Každá osoba s intelektem, která rozumí charakteristikám obou pohlaví, dojde k závěru, že ženy jsou lépe vybaveny k vládnutí. Ženy jsou nejen lépe vybaveny k tomu, aby mohly mít na starosti manželský vztah, ale také by mohly mít na starosti obchod, politiku a společnost jako celek.
Submisivní touha mezi muži přichází zrychleně a potřeba zkušenosti FemDom nikdy nebyla větší.
Ženy přecházejí od touhy po rovnosti v manželství k touze po dominanci."

13

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Zajímavý článek, s dovolením, ukážu ho svojí Paní - myslím si, že podobné otázky řeší jak ona, tak je řeším já, a musíme je vyřešit společně.

14

Re: Jak probudit dominu v ní ?

To Subinka
Tím spíše. Pokud to v ní přirozeně není, je to výzva dokázat ji přesvědčit k dominanci. Je tolik důvodů pro Ženu užívat si dominantní postavení, jen je třeba zbavit se některých předsudků a pak je to parádní jízda pro oba !!
Jen každá subka k tomu nemá talent, chápu, že to v některých případech není snadné, ale rozhodně to jde, tedy většinou.

15

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Dovolím si přidat ještě pár řádků od téže autorky, snad i pro lepší pochopení submisivních sklonů u mužů. Překlad jistě není dokonalý, ale pro základní orientaci v této problematice a rozšíření obzorů poslouží doufám dobře.
"Po více než dvaceti letech studia a cvičení tohoto způsobu života jsem však zjistila, že tyto touhy jsou u mužů velmi časté. Došla jsem k závěru, že fantazie a sexuální touha číslo jedna mezi muži je být ovládán ženou. Ještě více, teď chápu dynamiku, pro kterou muži chtějí tyto věci, odkud tyto touhy pocházejí a jak je mohou zapojit do své sexuality a osobních vztahů zdravým způsobem. Domnívám se, že s touhou podřídit se ženě se muži již rodí a také se domnívám, že tato touha je posílena v průběhu dětského zážitku muže s postavami ženských autorit. Muž roste v děloze ženy, je do tohoto světa zrozen ženou, je živen z prsou ženy, je vychováván a trestán rukama ženy, je milován a utěšován ženou. Existuje zvláštní vazba mezi mladým chlapcem a jeho matkou. Část vztahu je sexuální. Většinu času je mladý muž koupán, hlazen, krmen a trestán dospělými postavami ženských autorit a to podporuje touhu podřízení se mladých chlapců. Když dospívají, mnoho chlapců začíná experimentovat se svou sexualitou, protože jsou zvědaví a čelí ženám, jejich kráse a jejich tajemné cestě. Obvykle je forma touhy podřídit se smíšená se sexualitou. Když vstoupí do puberty, jeho sexuální fantazie často zahrnují být bezbrannou sexuální obětí jedné z dospělých postav ženských autorit, jako je učitelka nebo chůva. Myslím, že zde se rodí touhy po ovládnutí ženou. Ne všichni chlapci začínají své sexuální průzkumy s těmito typy fantazií, ale mnozí tak učiní. Když takový kluk dospívá, má často touhu a fantazii, že je nevinný a bezmocný chlapec, který je ovládán nebo sexuálně zneužíván dospělou postavou ženské autority. Pamatují si, že jejich první submisivní touhy vznikaly ze vztahů s jejich učitelkami, chůvami nebo dokonce jejich matkami a pamatují si, jak příjemné a vzrušující to bylo, mít takové touhy. Časopisy nebo videa pro dospělé, ve kterých žena dominuje mladému muži, produkují jedno z největších sexuálních vzrušení. Je to velmi přirozená věc pro muže, který chce být potrestán a disciplinován ženou. Jeho mysl se vrací do svého dětství, kdy ho starší ženy (konkrétně jeho matka, teta nebo i starší sesta) vychovávaly a trestaly. Věděl, že tyto ženy ho milují, když ho disciplinovaly. Dospělý muž stále touží po pocitu ze svého dětství, když byl jeho matkou nebo kdo se o něj staral, potrestán, ale pak bylo dítě přijato a krmeno stejnou ženou, která ho potrestala. Trest a láska jdou ruku v ruce. To je to, co touhu po milující ženské autoritě probouzí a živí. Když se muži stávají dospělými v této společnosti, očekává se, že muž bude tím dominantním pohlavím a většina mužů se snaží potlačit svou touhu podléhat ženám. Někteří jsou v tom úspěšní, ale mnozí ne."

16

Re: Jak probudit dominu v ní ?

St76, dovolím si tvrdiť, že toto je trefa do čierneho. Veľmi výstižne a neviem ako ostatní, ale ja som sa tu dokonale našiel. Je to asi najjasnejšie vysvetlenie túžob a chovania mužov, aké som kedy počul. Keď sa človek nad tým zamyslí, je to naozaj tak, že žena je pre nás od počiatku života autoritou a my máme snahu tieto návyky opakovať aj v dospelosti. To, že spoločnosť to potlačuje je možno strach, možno práve “slepota”, ktorá dospelosť sprevádza. Ked totiž dospievame, mnohé čo sme ako deti prežívali a cítili sa stráca (emočná časť mozgu) a nastupuje racionálna myseľ. A niekde v kútiku duše cítime, že sa chceme vrátiť späť, do čias, kedy nám bolo tak dobre ))))) Nechcem tu vnášať politiku, ale vrchol ega a mužstva je asi to, čo sa práve deje v Avganistane. To sa stane, keď spoločnosť začnú riadiť výlučne muži. Chaos, agresia, Sodoma Gomora

17

Re: Jak probudit dominu v ní ?

Sluha11:
Díky, jsem rád, že překlad někomu doplnil chybějící kousek do mozaiky jeho života. Máme asi podobný názor na extrémní "kultury", kde jsou ženy utlačovány ke škodě celé společnosti. Však výsledky jejich politiky a zvrhlého patriarchátu jsou jasným důkazem, že je něco špatně a že se bez žen dřív nebo později stejně neobejdou, pokud budou chtít fungovat. Oni se ve skutečnosti bojí ztráty svého vlivu, protože někde uvnitř cítí skutečnou sílu žen a tak ženy raději zbaběle potírají jak mohou.