1

Téma: Je opravdu možné z manžela udělat opravdového pejska?

Ahoj, moc bych ráda věděla, jestli je opravdu možné z manžela udělat opravdového pejska.
S manželem jsme již pomalu 30 let a tak 18 let je co se mi přiznal, že je sub, abych s ním zacházela jako s otrokem.
Já nejsem domina, tak mi to nějak nešlo, ale přistoupila jsem na to, že by mohl být můj pes. Dá se říci, že jsme se dostali tak daleko, že nosí obojek, doma mi slouží, poslouchá na povely, atd.
Nepodařilo se mi, ale do dnešní doby ho vycvičit tak, aby pochopil, že se musí chovat jako pes, neodmlouvat, dělat si co chce, zpochybňovat mé rozkazy, nedodržovat co mu poručím.
Máte někdo zkušenosti a co by jste mi poradili.
Jarka

2

Re: Je opravdu možné z manžela udělat opravdového pejska?

Ahoj,
Paní Jarko, pokud subka odmlouvá a nerespektuje Vaše nařízení, je to nejvyšší čas k zavedení trestů, a to včetně fyzických - samozřejmě. Nemluvě o tom, že disciplinární výprasky považuji za vhodné i v případě vzorného chování :-)
Časem Vám subka poděkuje.

3

Tak nevím my jsme spolu momentálně 32 let a čirou náhodou jsme objevili pás cudnosti a už 7 let žijeme úplně jiný život než kdy jindy ale myslím že je důležité aby to chtěli oba a ostatní je na domluvě.

4

Jsme s manzelkou 27 let...o BDSM vime a obcas ho pouzivame asi 23 let...jsem silne submisivni cuckold a miluju klicky...ona vsak tou Kralovnou byt nechce.Tak se alespon snazim najit nekoho a alespon o tom komunikovat.Myslim,ze z manzela je mozne vychovat pejska,ale musi byt na to dva.