1

Téma: Jak poznat ženu, kterou tato tématika zajímá?

Zdravím všechny. Měl bych otázku pro životem zkušenější jedince - máte nějaké tipy, jak poznat ženu, kterou tato tématika zajímá? Nehledám vysloveně dominu, ale spíše ženu „kterou baví si hrát“ (svazování/provokování při uzamčení v pasu/ ... ).
Zeptat se je jedna věc, ale nepřijde mi to úplně vhodné při prvních schůzkách a ve výsledku jsem zatím na žádnou takovou nenarazil.
Pokud mou otázku považujete za stupidní, tak jí prosím s klidem ignorujte, za konstruktivní poznatky budu vděčný.
S.

2

Re: Jak poznat ženu, kterou tato tématika zajímá?

Poradil bych ti trochu změnit náhled na "tématiku" a změnit otázku v názvu tvého tématu. Asi na "Jak zařídit, aby tato tématika mou vanilkovou partnerku zaujala". Potkáš ženu, která o tom dřív neměla ani tušení, ale když se jí to umí dobře představit (opatrně, postupně), nadchne ji to. Vždycky to nemusí vyjít, ale já to štěstí zatím docela mám.

3

Re: Jak poznat ženu, kterou tato tématika zajímá?

Taky jsem to tak měl. Nejdřív jsem si myslel, že jsem nějaký uchyl a jen o tom snil, pak jsem se oženil a žil docela "normálně" a nakonec jsem na internetu našel tuto tématiku a zjistil jsem, že nejsem jediný a že to je celkem normální...
Pak jsem postupně a pomalu začal přesvědčovat manželku, že to je pro ní výhodné a zabralo to wink