1 Naposledy upravil: pokusnysub (26.5.2014 19:09:00)

Téma: Mé zkušenosti - první dojmy z používání pásu cudnosti

Vychytávky
U těchto a podobných typů pásu jsou zásadní při nasazování tři věci.
1. dostat penis do trubičky. Našel jsem někde na internetu tak zvanou ponožkovou metodu.
Vyzkoušel jsem a funguje, ale osobně ji nepoužívám. Nejvíce se mi osvědčilo nahrnout si co nejvíce předkožky před žalud. Pak strčit kůžičku i s žaludem do trubičky. Z druhé strany kůžičku vzít a natáhnout do předu. Za penis jednou rukou tahám ze předu a druhou rukou tlačím trubičku k tělu.
Někdy trochu pootočím do strany a zpátky.
2. Při obepínání kroužku kolem varlat a penisu dbejte na to aby se Vám dole do místa kde má kroužek pant nepřiskřípla kůže z šourku. Toto místo je dost ošemetné i když vše nasadíte správně.
Při erekci v pásu se tento pant zarývá do šourku a způsobuje oděrky a štípance. Při dlouhodobém nošení tedy doporučuji toto místo podložit kouskem papírového kapesníku, či něčím podobným měkkým a neškodným při kontaktu s kůží.
3. Třetí nebezpečná věc je místo kde kroužek sevřete a nasadíte do závěsu v trubičce.
Při nasazování samozřejmě také dávám pozor abych si tam nepřiskřípl kůži z horní části penisu.
Ale při chůzi, ohýbání těla atd. Se občas stalo, že se do škvíry mezi trubičkou a kroužkem kůže penisu stejně přiskřípla a také to způsobuje podráždění kůže a štípance. I toto místo se mi osvědčilo podložit kouskem měkkého ubrousku, či kapesníku. Je třeba jej zasunou do trubičky mezi penis a kov a také vsunout pod kroužek.

http://thi.uloz.to/7/1/9/71912b062c1ae533bf8d093525ae1a6d.640x360.jpg

Zkušenosti s nošením
Pokud má klíček Vaše žena, či družka, jděte do toho bez obav. Kdyby viděla, že opravdu trpíte určitě Vás aspoň na chvíli odemkne aby jste se mohli namazat nějakou hojivou mastí. :-)
Ale já než jsem odevzdal klíček domině která bydlí jinde a s kterou jsem si domluvil další schůzku až za týden, tak jsem udělal pár důležitých věcí.
1.Pás jsem si nasadil několikrát pokusně a klíč měl u sebe. Nejprve asi půl dne. Potom jsem zkusil si ho dát na noc. (To je velmi důležité. Ve spánku jsou jisté problémy, o kterých se ještě zmíním.)
A nakonec jsem ho měl na sobě dva dny v kuse.
Každá ta zkušenost byla důležitá a byl jsem za ni potom když už jsem klíček neměl rád.

2.Naučil jsem se promazat krémem na ruce kůži pod uzamčeným kroužkem.
Postupně kousek po kousku jedním prstem. Občas to promazat je nutné. Jinak to může dřít.

3. Vyzkoušel jsem si v něm močení.
Není to problém ale chce to trochu cviku. Penis je zmáčknutý a hlavně pokud není úplně v klidném stavu tak musím víc tlačit než při klasickém močení.
Také se často stane, že proud který vychází je roztříštěn a stříká do stran. Je tedy dobré si při močení sedat na mísu. Pokud jsem doma vždy si pak špičku penisu i se špičkou pásu omyji v umyvadle.

4. Poslední důležitá věc je hygiena. Při sprchování vždy odšroubuji špičku pásu a pořádně propláchnu a promydlím všude kam se dostanu prstem. Zvláště v letních měsících když se člověk potí je to nutné.

Polohy
Pozor na to, než odevzdáte někomu klíček! Pás cudnosti si vyzkoušejte jak vám funguje ve stoje, v sedě, při chůzi i v leže.
Osobně to mám tak, že když sedím tak o něm ani nevím.
Pokud delší dobu stojím, či chodím tak cítím varlata. Není to nic co bych nazval bolestí ale člověk si to neustále uvědomuje. Lze na to ovšem nemyslet.
V leže je trochu náročné najít pro sevřená varlata kroužkem (částečně odtažená od těla) vhodnou polohu. Při spaní na bobu, nikdy moc nevím jestli dát šourek za stehna, nebo před stehna. Pás cudnosti trochu funguje jako závaží a tak se občas v noci vzbudím když si při změně polohy přimáčknu koule stehny. Ale po upravení vždy bez problémů usnu. Horší je to s noční erekcí. :-)

Celková spokojenost
Nemůžu mluvit za jiné. Pro někoho to může být víc starostí než užitku, ale já osobně jsem po těchto  úpravách a zkušenostech spokojen maximálně.
V klidném stavu je to úplně v pohodě. Erekce jsou nepříjemné a tlakem jsem trestán za „hříšné myšlenky“ Masturbace je nemožná!
Když se na ulici ohlédnu po zadečku nějaké hezké holky tak hned cítím, že dělám něco špatně.
I při mírném zbytnění penisu se pás hned majiteli připomene a naznačí mu kde je jeho místo.
Také mám pocit, že se od té doby co to mám na sobě chovám trochu vlídněji a uctivěji k ostatním.(Náhodným kolemjdoucím atd.) Možná je to psychologicky vysvětlitelné tak, že už jsem pochopil, že nejsem pánem tvorstva. Když nejsem pánem ani svého nástroje.
Mám z toho dobrý pocit, že už vím kam patřím a kde je moje místo.
V noci se občas moc nevyspím. Protože mě to při noční erekci tak tlačí a svírá, že nemohu nemohu znovu usnout. Ale to beru jako součást spravedlivého trestu za moje chování.
Doporučuji každému muži! :-)