1

Téma: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Ahoj chci se zeptat jak dlouho se dá vydržet bez orgasmu.Já ho měl dříve tak 1 denně teď jsem zamčený už 13 dní v pásu a doslova šílím když mě Manželka provokuje.Ale oběma nám to moc líbí.Děkuji za odpovědi :-)

2

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Dlouho, celé měsíce :-) Zvykneš si, nejhorší jsou první 2-3 týdny.

3

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

elé měsíce to je sice možné,ale někde jsem četl,že ze zdravotního hlediska je dobré mít orgasmus aspoň 1 za měsíc

4

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

To zdravotní hledisko je výmluva smile Tělo si poradí samo, vylučuje semeno po kapičkách během močení. Některé paní trestají i za příliš výrazné kapičky ("precum"), protože to berou, že subík podvádí a je relativně vzrušen i v pásu. Já sice netrestám, ale když se mi subíček přizná ke zvýšenému ucházení, dostává za úkol různé ruční práce, které mu odvedou pozornost od skrytého vzrušení.

5

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Femina napsal:

To zdravotní hledisko je výmluva smile Tělo si poradí samo, vylučuje semeno po kapičkách během močení. Některé paní trestají i za příliš výrazné kapičky ("precum"), protože to berou, že subík podvádí a je relativně vzrušen i v pásu. Já sice netrestám, ale když se mi subíček přizná ke zvýšenému ucházení, dostává za úkol různé ruční práce, které mu odvedou pozornost od skrytého vzrušení.

Takže je klidně necháváte bez orgasmu i měsíce nebo i déle? Máte nějaký rekord?

6

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

LukRen napsal:
Femina napsal:

To zdravotní hledisko je výmluva smile Tělo si poradí samo, vylučuje semeno po kapičkách během močení. Některé paní trestají i za příliš výrazné kapičky ("precum"), protože to berou, že subík podvádí a je relativně vzrušen i v pásu. Já sice netrestám, ale když se mi subíček přizná ke zvýšenému ucházení, dostává za úkol různé ruční práce, které mu odvedou pozornost od skrytého vzrušení.

Takže je klidně necháváte bez orgasmu i měsíce nebo i déle? Máte nějaký rekord?

Ano, měsíce i déle. Nejvíce mám samozřejmě takových těch normálních, kteří to mají na dny až týdny, ale mám i několik pro dlouhodobé nebo permanentní zamčení, to jsou hlavně ti, kteří to mají spojené s feminizací.
Jeden ztratil navždy právo na erekci, to bude asi ten rekord smile Ale to je extrém a navíc ho v budoucnu čeká operace na změnu pohlaví, takže mu vlastně pomáhám odpoutat se od mužské sexuality. Bohužel nějakému tomu ucházení semene nezabráníme, i když je trvale zamčený, možná si dokonce je schopen tajně v pásu způsobit orgasmus, někteří subíci umí takhle podvádět.

7

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Dekuji vam za vycerpavajici odpovedi. To ja teda urcite nepodvadim neudelam si to ani v pasu ani bez nej bohuzel mam praci kde pas mit nemohu takze do prace je my vzdy sundan bohuzel. Ale mame domluvu,ze pokud budu mit orgasmus prijde trest ktery mi Pani urcila.Uz je to 17 dni a drzim se i kdyz nekdy je to k zblazneni zvlaste kdyz me provokuje.Mame v planu i mesicni cudnost a dele zatim to splnuje veskere nase ocekavani a touhy.

8

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Ahoj, ja mam aktualne ze sebou 78 dni. A protoze opravdu prvnich cca 14 dni je nejhorsich. Tak co zhruba 14 dni, zalezi na nalade, je mi pas sundan, tlak uvolnen bez orgasmu a opet nasazen. A je to zase jako na novo big_smile

9

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Cch napsal:

Ahoj, ja mam aktualne ze sebou 78 dni. A protoze opravdu prvnich cca 14 dni je nejhorsich. Tak co zhruba 14 dni, zalezi na nalade, je mi pas sundan, tlak uvolnen bez orgasmu a opet nasazen. A je to zase jako na novo big_smile

Tak 78 dni to už je síla.To tě obdivuju.Možná se taky něčeho podobného někdy dočkám jsme teprve v začátcích,ale jak vidím Paní jak si to užívá :-) no bůh ví co bude.

10

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Chichi, tak to vám držím palce, takhle v páru to musí být legrace smile

Jaký je ten trest za porušení zákazu orgasmu při sundaném pásu?

11

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Femina napsal:

Chichi, tak to vám držím palce, takhle v páru to musí být legrace smile

Jaký je ten trest za porušení zákazu orgasmu při sundaném pásu?

Jak to myslite,ze v paru to musi byt legrace? Ten trest je mesicni zakaz veskerych mojich konicku a ja jsem na nich dost zavisly takze by to bylo krute,ale dokazu si predstavit i jine formy trestu.

12

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Femina napsal:

Chichi, tak to vám držím palce, takhle v páru to musí být legrace smile

Jaký je ten trest za porušení zákazu orgasmu při sundaném pásu?

jj, legrace to teda je, ale vetsinou ne pro me big_smile Zacatek byl postupny, nejdrive to bylo tyden, pak mesic a nakonec ani nevim kolik bude konecne cislo. Ale snad u stovky uz bude pauza.

Trest nastaveny nemam protoze vlastne nemam kdy si to udelat. Jinak jsme na zacatku zacinali, tak ze o delce zamceni rozhodly kostky.

13

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Cch napsal:
Femina napsal:

Chichi, tak to vám držím palce, takhle v páru to musí být legrace smile

Jaký je ten trest za porušení zákazu orgasmu při sundaném pásu?

jj, legrace to teda je, ale vetsinou ne pro me big_smile Zacatek byl postupny, nejdrive to bylo tyden, pak mesic a nakonec ani nevim kolik bude konecne cislo. Ale snad u stovky uz bude pauza.

Trest nastaveny nemam protoze vlastne nemam kdy si to udelat. Jinak jsme na zacatku zacinali, tak ze o delce zamceni rozhodly kostky.

Kostky? To jako,ze jake cislo padlo tolik dni v pasu?

14

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

K tomuhle napíšu něco delšího. Můj přítel bohužel není subík, i když jsem ho k pásu postupně přesvědčila v rámci feministického postoje, že sex má sloužit k potěšení ženy a nemají se podporovat primitivní mužské lovecké pudy - prostě nechci, aby ho vzrušily jiné ženy než já. Zákaz masturbace dodržoval poctivě, ale muži jsou slabí a nedokázal ovládat erekci, takže nakonec uznal, že ten pás je spíše pomoc než trápení. Koupila jsem mu birdlock s ostny (objednávka ze Švýcarska). Od svých subíků vím, že to není nejspolehlivější pás, ale líbí se mi ta funkce ostnů, že hlídají každou špatnou myšlenku.

No ale tím, že to není subík, tak se mu to snažím spíše usnadnit a neužiju si tu legraci, že bych mu to sundala a rozdráždila ho a pak to zase nasadila zpět. Takhle trápit ho bohužel nemůžu, i když by se mi to líbilo. Zatím souhlasil s tím, že bude mít pás nasazený vždy ve všední dny. Klíčky mám v práci, aby zbytečně nedocházelo k nedůstojné situaci, že by žadonil o odemčení. Pokud mám ve všední den náladu na sex, použijeme připínáka (čímž ho trochu trénuju na budoucí situaci - mým cílem je, aby můj počet orgasmů vůči jeho byl 5:1). V pátek po práci ho vždy odemknu - měli byste vidět, jak bývá ten den rád, že mě vidí smile Nesmí se však sebe dotýkat, dokud nemám náladu na sex já. Souhlasil s tím, že pokud ho přistihnu, že se dotýká bez dovolení, jde do pásu. Taky jde do pásu, pokud nejsme o víkendu spolu nebo pokud ho přistihnu, že se vzrušil např. při koukání na nějakou ženu ve filmu. Máme jasnou dohodu, že kromě mě pro něj nesmí žádná jiná žena být sexuálním objektem.

Jinak žádné bičíky nebo něco podobného nevedeme. Smí se pohádat nebo mít svůj názor, ví, že to zneužívat nebudu. Jen jsem si všimla jedné změny chování - dříve ho strašně iritovalo, když jsme nakupovali, teď mám pocit, že ho to i baví, pomáhá mi s výběrem a aktivně se zapojuje, protože ví, že chci být krásná pro něj. Tohle by potěšilo každou ženu.

15

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Dekujem. Clovek je rad kdyz vidi,ze se tohle libi i jinym lidem a jsou schopni se podelit o sve zkusenosti a zazitky :-)

16

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Musim rict,ze me v dobe takzvaneho pustu vzrusuje jen moje partnerka a touzim jen po ni. A to kdyz me rozdrazdi udela si to predemnou a necha me tak me privadi doslova k silenstvi. Taky jsem poznal,ze si ji vic vazim a jsem poslusny a snazim se ji splnit kazde jeji prani i kdyz je to neco co bych jinak nedelal.

17

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Ano, to se obecně říká, že takhle pás působí. S přítelem jsme v začátcích, takže uvidíme. Od subíků si udržuju odstup, takže těžko soudit - nechci, aby to mě byli zamilovaní, chci jen to, aby poslouchali a pracovali na sobě. A vlastně jsem ráda, když si najdou partnerku, která ten výcvik ode mě převezme.

18

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Tak to ja mam takovou partnerku(manzelku)doma takze jsem stastny muz. Jsme taky pomerne v zacatcich a zkousime co vydrzim,ale musim se priznat,ze po 17-cti dnech jsem docela na prasky.

19

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Jo pokud to bavi partnerku, tak to je hned jina zabava. Je pravda ze po urcite dobe pustu, clovek zacne menit chovani a to nakupovani k tomu asi patri, hlavne pokud je zamceny. Taky pak rad chodim a koukam se jak se partnerka prevleka. Moje partnerka taky neni takova ze by me bila a nutila chodit po ctyrech big_smile je to pro nas takovy hezky ulet, ktery zarucuje ze jsem stale nadrzeny a navic verny:) V podstate to mame nastavne dost podobne jako Femina, takze kdyz jsem bez pritelkyne, mam pas o vikendu nekdy mam volno a nekdy ne. A pak dostavam volno na sport, protoze tam to vyzaduji, abych mohl trenovat. Takova byla dohoda.

Pokud se jedna o ty kosty, tak jsme to delali takhle. Tri hozeni kostkou ja, to cislo se secetlo, tri krat hodila ona, opet secteni, ale nerekla mi ho. A zamceny jsem byl tak dlouho, kolik to bylo dohromady ze sesti hodu. Tim jsem vedel kolik je minimalni delka (moje hody) ale nevedel jsem kdy mi bude doprano, takze jsem se snazil kazdy den. Hlavne kdyz to chtela udelat pusou a pak mi rekla ze to bylo super, ale ze muj cas jeste neprisel a nebo kdyz me odemkla, nasedla si, uzila si a zase zamkla...

20

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Ano na sport ho mám taky sundán.Jednak by mi při sportu vadil a pak nevím jak bych kolegům ve sprše vysvětloval co to je asi by to těžko někdo pochopil.To stěma kostkama je určitě výborný nápad a myslím,že ho co nejdříve vyskoušíme.No 18 dní a držím se,ale nevím co se mnou udělá nějaké velké dráždění :-),ale těsím se na to.

21

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Jo, se sportem je to komplikovane, ale uz se mi parkrat stalo, ze jsem dostal povoleni si pas sundat, ale pak jsem si musel vzit silikonovy, ze v nem ten sport taky zvladnu. No zvladl, ale nic moc a ta sprcha... je to zazitek, prevlekat se tak aby si toho nikdo nevsimnul, najit si sprchu kde nebude tolik videt.... No jeste ze to bylo asi 3x.
18 dni uz je slusne skore, ted uz to je vlastne jen o hlave, jen to vydrzet, protoze telo uz se s tim popere samo big_smile

22

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

No silikonový si chcem taky pořídit prý je pohodlnější.Jaké sním máš zkušenosti ty? No je to o hlavě,ale zvládám to jen na to moc nemyslet.Děkuji za odpověd.

23

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Zkusenosti, nosim ho pri sportu a treba kdyz mam narocnejsi dny (cestovani a navstevy mist s bezpecnostnim ramem) Jinak se nosi dobre, je to pohodlne, protoze na rozdil od kovu nebo plastu se tvaruje. Na druhou stranu musim si davat vice pozor na to abych mel dobre namazanou pokozku, protoze to ma tendence se prilepit a pak to opravdu boli, hlavne pri nocni erekci. A pokud by slo o delsi noseni a nezvladal by jsi to, tak si myslim ze se v tom da i dosahnout orgasmu. Takze pak je to o duvere.Jinak ho muzu doporucit, jen bych asi volil ten mensi, protoze ten standartni je docela velky a mohlo by to byt videt pod oblecenim

24

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Urcite nemam v planu v nem podvadet a dosahovat orgasmu. Jde mi o pohodlnejsi noseni a taky,aby nebyl videt pod oblecenim.

25

Re: Jak dlouho se dá vyržet bez orgasmu?

Tak pak je to v pohode, je pravda ze ja mam pasu pet. a dlouho trvalo nez si to vsechno sedlo.Ale i tak je casto stridam. Ale zatim se mi stale nejlepe nosi kovovy.