1

Téma: Fetish Felix - Lovejail, CS-100 - máte někdo zkušenosti?

Přeji hezké zamčené sobotní ráno... smile

Mám pár otázek, které souvisí s nejprodávanějšími typy pásů cudnosti. Jako asi většina lidí jsme si pořídili pás cudnosti s pokusem o co nejlepší poměr cena/výkon.

Po brouzdání na internetových diskusích jsme nakonec pořídili CB-6000 a několik měsíců jsme si s přítelkyní opravdu užívali. Jednalo se spíše o zpestření milostných hrátek a krátkodobější nošení - např. jsme praktikovali uzamčení po dobu její menstruace, nebo týdenní Teasing & Denial.

Jenže celkem brzy se projevily i ne moc příjemné stránky těchto druhů pásu:

- Jedna z nepříjemných vlastností je možnost celkem lehkého vytažení penisu z klícky v klidovém stavu
- Druhá je celkem jednoduché dosažení orgasmu i při nasazeném pásu
- Třetí jsou bolestivé erekce - zejména fyziologické ranní erekce
- A čtvrtou a asi nejvážnější stránkou je přiškrcení varlat při ranní erekci, kdy se celá klícka posune příliš od těla

Zejména dob 3. a 4. nakonec způsobily, že jsme pás přestali používat téměř úplně a máme ho tak maximálně na zpestření o víkendech.

Celkem lehce se dá vydedukovat, že téměř všechny zmíněné neduhy těchto typů pásů mají společného jmenovatele, a tím je to, že nejsou nijak "ukotveny" a mohou se s erekcí vzdalovat od těla. Jediné, co je drží je právě ten šourek s varlaty. Z tohoto důvodu je také nutné mít co nejtěsnější upnutí, což opět přináší problémy v podobě otlaků, odřenin a problémů s hygienou.

Proto jsme se začali poohlížet po nějakém jiném, sofistikovanějším řešení, které by ovšem nevypadalo jako ocelové slipy a přesto by tyto neduhy vyřešilo. Brouzdáním jsem na narazil na německého výrobce pásů, které by mohli všechny zmíněné neduhy vyřešit. Zejména nás zaujal plastový typ Lovejail, protože u CS-100 mi přijde, že hygiena půjde přeci jen hůře provádět. Lovejail mi přijde také ideální na letištní detektory.

A tím se dostávám k otázce z nadpisu příspěvku:

Nemáte někdo s těmito pásy osobní zkušenost? A v případě, že ano, mohli byste se s námi o ně podělit?
Napadá nás hned několik otázek:
- Jak pohodlný je ten popruh na trvalé nošení?
- Jak je to s hygienou v případě Lovejail a jeho security popruhu?
- Není zadní spojení příliš veliké a nepříjemné např. při ležení na zádech? Není také náhodou viditelné např. pod tričkem?

Předem děkujeme smile

Web s jejich nabídkou.
http://www.fetisch-felix.de/shop/index. … Belts.html
Zajímavé je, že existuje i adapter k jejich popruhu pro CB-3000 nebo CB-6000, kdy lze použít samostatnou klícku, kterou již máte a líbí se Vám např. její falický tvar - CB-6000 je v tomto ohledu asi nepřekonaný smile.

2

Re: Fetish Felix - Lovejail, CS-100 - máte někdo zkušenosti?

Řešil jsem naprosto stejnou věc.
Odstávání klícky od těla jsem po mnoha pokusech kutilsky vyřešil takto:

http://www.chastitylifestyle.com/chasti … 691022.jpg
http://www.chastitylifestyle.com/chasti … 345850.jpg

Použil jsem na to bovden na kolo, ve kterém je ocelové lanko, nedá se tedy snadno přestřihnout.
Koncovka je elektrikářské očko, do kterého jsem bovden s lankem vložil a slisoval ve svěráku.
Ke kroužku je to připevněné koženým páskem, který přeřezat bez rizika vážného pořezání nelze.
Klícka je připevněna k bowdenu provrtanou železnou pásovinou.
Klícka díky tomu dobře drží u těla a je nemožné z ní penis vytáhnout (ani v klidovém stavu).

Opasek by bylo dobré udělat např. z pružinové oceli, ale nepodařilo se mi zatím nic vhodného sehnat.
Kupovat to za 350€ se mi moc nechce...

3

Co takhle použít chromovaný řetízek? Třeba řetízkové psí obojky jsou dostatečně kvalitní a pevné, drát průměr 2,5 nebo 3mm bez pořádných nůžek nepovolí.

4

zdravim  taky uvažuju o lovejil nebo pasek na cb,mám cb 6ooos ale na delší nošení to teda není,protože se v tom nedá spát.jinak klícka je v pohodě ale chtělo by to právě vyřešit problém uchycení kolem pasu a ne za varlata ale ještě jsem neslyšel že by to někdo vlastnil a proto prosím o připadné zkušenosti.děkuji

5

Cena Félixe je šílená,ale zřejmě nic lepšího není.Kutilská úprava od Rene,je zajímavý nápad.Pokusím se stvořit něco podobného,protože mám úplně stejné problémy,jako asi všichni v CB6000.A zoubky nevyřeší nic...Do Neosteelu se mi nechce,chybí mi možnost vizuální prohlídky pohlaví a bojím se hygienických potíží.

6

sluhapani napsal:

Cena Félixe je šílená,ale zřejmě nic lepšího není.Kutilská úprava od Rene,je zajímavý nápad.Pokusím se stvořit něco podobného,protože mám úplně stejné problémy,jako asi všichni v CB6000.A zoubky nevyřeší nic...Do Neosteelu se mi nechce,chybí mi možnost vizuální prohlídky pohlaví a bojím se hygienických potíží.

jak pises ze vizualni prohlídka pohlavi a hygiena tak mam uplne stejni problém v hledani vhodného PC.
aktualne mam Spiderware a je super ta vlastní klicka penisu ale pak uz ten krouzek není preci jen to prave orechove

7

Dnes mi dorazil diskrétní balíček s Lovejail a předpokládám, že bude brzy instalován. Samotný pás a tuba vypadá pěkně, jen mě zaráží velikost otvoru na močení na vrcholu klícky. Je velký a mám obavu, že při erekci se tam může skřípnout předkožka. Jak budu mít praktické zkušenosti, dám vědět.

8

Zdravim vsetkych.Chcem sa spytat ci tu je niekto kto vlastni podobny pas cudnosti mohol sa podelit o skusenosti kedze uvazujem nad jeho kupou.Nasiel som na aliexprese za rozumnu cenu.Je to hlavne z dovodu nocnych erekcii ktore by mohol tento pas trochu vyriešiť.Dalej aky je na bezne nosenie ci je vhodny na sportovanie (turistika,volejbal ,cyklistika...) https://www.aliexpress.com/item/Penis-B … 39611.html

9

Nemá nikto žiadne skúsenosti s týmto pásom cudnosti?

Urcite by potesila aj sukromna sprava od niekoho kto ma s tymto skusenost alebo mal skusenost.