1

Téma: silikon

Dobrý den scháním silikonový pás cudnosti. na cz internetu se o tom píše jen hodně zřídka. má o něm někdo nějaké informace? Dá se u nás někde koupit? Kolik asi stojí?

2

Re: silikon

Dobrý den,

Birdlocked

Posílají je ze Švýcarska. K ceně přičtěte 52 EUR poštovného a 20% DPH, které doplácíte při převzetí dopravci. Za dva pracovní dny od objednání ho máte doma. Používají kurýrní službu UPS, která je dobře zaplacený komfort v oboru. Můžu vám pomoct s objednávkou a platbou, pokud máte zájem.

BON4

S nimi zkušenost nemám, jen o nich vím. Mrkněte na jejich web. I tady vám můžu pomoct s objednávkou a platbou.

3

Re: silikon

pokud by jste měl zájem, objednali jsme jich víc a jeden by byl k odběru, cena cca 3100,-, a je to fakt super, pohodlně se nosí

4

Re: silikon

Já bych také měla zájem o jeden. Ale je tam na výběr více typů. Jaký nabízíte? Já bych chtěla ten P.A.

5

Re: silikon

Jaký je ve srovnání s CB 6000?

6

Re: silikon

pohodlnější nošení, a pokud se dobře nasadí, jste bez šance se z toho dostat

7

Re: silikon

s CB 6000 mám jediný problém, tedy vlastně dva... v lehčím oblečení je trochu nápadný a pak penis jde vyndat ale zase z toho strašně bolí koule takže jde spíš o jeden problém :-)

8

Re: silikon

pokud se ho dotýkáš přes silikon musí to být cítit ne? To potom ztrácí účinek pokud ho můžeš dráždit. Jen tak přemýšlím

9

Re: silikon

Mám dobrou zprávu, sehnal jsem dodavatele a silikonový pás cudnosti brzy zařadím do nabídky na www.cudnost.cz. Cena bude maximálně 2000 Kč.

10

Re: silikon

Jakpak to vypadá s tím zařazením silikonového CB do nabídky?

11

Re: silikon

Zatím jen na objednávku a platí to, co jsem psal výše. Silikonový Birdlocked (nikoliv Birdlocked Mini), se třemi různě velkými kroužky, maximálně za 2000 Kč, podle aktuálního kursu a taky podle poštovného. Do stálé nabídky přibyde snad v září, ale kdo byste měl zájem, ozvěte se.
Vojta

12

Re: silikon

Ahoj taky by jsme měli zájem

13

Re: silikon

Vážení, konečně mám pro vás dobrou zprávu.

Mám nově skladem silikonový BIRDLOCKED. Je to kompletní sada v dárkové krabičce: klícka + 3 různě velké silikonové kroužky + pásek kolem kroužku + zámek + kliče.

Cena pro první 3 nejrychlejší je 1900 Kč včetně poštovného, v eshopu pak bude cena vyšší. Pište na info@cudnost.cz

14

Re: silikon

Ahoj můžeš tu dát prosím nějaké fotky toho silikonového pásu.Děkujem.

15

Re: silikon

Jasně, tady je:

http://www.cudnost.cz/silikonove-pasy-c … irdlocked/

16

Re: silikon

tady je další model:

http://dickcage.com/