1

Téma: Přítelkyně vs. masturbace

Zdravím. Dozvěděl jsem se nedávno od přítelkyně, že by to takto dál nešlo. Celou dobu bylo vše ok, ale nyní mě přitlačila ke zdi. Buď začnu se sebou něco dělat nebo to skončí. To já nechci právě. Začalo to tím, že začala řešit to, jak se oblékám a pak začala řešit náš sex. Přiznávám, že si mnohdy pomohu sám a pak už večer nemám takovou potřebu - to ji samozřejmě vadí. Ona není nějaká domina, to ne, ale řekla, že to mám nějak vyřešit. Musím přiznat, že jsem na masturbaci dost závislý a že s tím moc nejde skončit jen tak a nechce se mě díky tomu nějak přítelkyni přizpůsobovat, ale zase ji nechci ztratit.

Tak mám právě v tomto dilema. Myslíte si, že mě PC může tomto zachránit? Když budu zamknutý, pomůžete to ohledně potřeby sexu?  Mám strach, že to pak bude využívat i k jiným věcem. Už teď mě donutila nosit košile, tak nevím no. Díky za rady. Dopsa

2

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Vítej :-)

A uznej, že je to dost sobecký, vyhonit se přes den a přítelkyni pak večer odmítnout. Jen si představ, kdybys ty byl nadrženej a ona tohle dělala tobě. Řekla by ti: "Dneska nic nebude, zlato. Už jsem si posloužila sama, tak snad zítra." Jasně, jsme chlapi a máme mozek tam dole. Ale tohle se ženským nedělá, to si nezasloužej.

Ale snaha se cení, je to super, že chceš zachránit co se dá, dokud není pozdě. Klícka ti pomůže nad tou závislostí zvítězit a uvidíš sám, že orgasmus třeba jednou za 2-3 dny má úplně jiný grády než ten, kterej zažíváš x-krát denně. Navíc když přítelkyni dopřeješ pocit vlastnit od tvého penisu klíčky, to teprve poznáš, jak to váš vztah posílí. Vážně. O tom, co si od klícky oba slibujete, byste si měli předem promluvit. Tím bys měl získat jistotu, že k jiným věcem toho tvá přítelkyně nevyužije. Měli byste zůstat k sobě féroví.

Já sám bych bez klícky taky honil 3x nebo 4x denně a takhle si užiju jednou za delší čas orgasmus takovej, kterej bych jinak sotva zažil. Klícka mi pomáhá víc se koncentrovat na práci a na jiný věci, nezabíjím celý dny pornem a honěním a mám z toho fajn pocit, že jsem takhle nad svojí slabinou vyhrál.

Kdybys potřeboval soukromě poradit s výběrem, změř se v klidu a napiš mi na info@cudnost.cz. Rád ti poradím.

A z těch košil taky nebuď skleslej, košile nám přece slušej víc než vytahaný trika :-) Rozhodně to s tebou tvá přítelkyně myslí dobře. Fandím vám.

Vojta

3

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Ahoj smile

Vojta to napsal naprosto přesně, ba přímo dokonale. Zmínil si, že přítelkyně není žádná Domina smile nezapomeň, že se, ne nadarmo říká, že "V každé ženě je Domina, jen jí probudit!"
Osobně žijeme s manželkou v D/s vztahu už 17 let. Samozřejmě v průběhu té doby s různou intenzitou. Můžeš mi, ale myslím věřit, když řeknu, že D/s vztah je tím nejsilnějším, který můžeš mít.
Pokud to s pásem cudnosti a volbou této cesty myslíš vážně a tvá přítelkyně pro to bude mít pochopení a podaří se v ní probudit onu Dominu, a já jsem osobně přesvědčen, že to se rozhodně podaří, pak si buď jistý tím, že časem, i když ty jak píšeš se toho teď obáváš, budeš toužit po tom, aby pás a jeho genialitu, "zneužívala" čím dál více. smile
Pokud budeš chtít, můžu, podobně jako Vojta, sloužit podrobnějšími informacemi a možná i radami.

4

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Ahoj Dopso , dva kolegové s tebou ztratili čas s odpovědí na tvůj příspěvek a dotazy. Považoval bych za slušnost se po nějakém čase  ozvat a napsat pár řádků jak ti to dopadlo.

5

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Od 18.3. už se na fórum nepřihlásil, můžeme si jen domýšlet, jak jim to doma dopadlo. Škoda.

6

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Tak to je škoda , slovy genia Jari Cimrmana , oko čtenáře  zůstane suché.

7

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Škoda, když mu sem zrovna začali chodit lidi :-)

8

Re: Přítelkyně vs. masturbace

Myslím, že spíš šlo zase o nějákou neuskutečněnou touhu smile jen můj názor..

9

Re: Přítelkyně vs. masturbace

To určitě psal tehdy ten můj!! Jak to dopadlo? Přemluvil mě!! Ale tentokrát bude mít opravdu smůlu!