1

Téma: PC - ktery vybrat

Ahoj, delsi dobu premyslim nad vyberem pasu cudnosti a vaham mezi plastovym a kovovym CB6000
abych byl uprimny, bojim se, že když si dám např. plastovy CB6000 a pujdu spat, ze se mi rozbije...

mate nekdo zkusenosti? vydrzi ten plast dost?
to je vlastne jediny duvod proc bych preferoval kovovou verzi

2

Re: PC - ktery vybrat

ja som si kupil cb6000s a už som zamknuty...možeš spať kludne v tom

3

Re: PC - ktery vybrat

Miky - můžeš být v klidu, kdyby byl plastový CB6000 tak moc rozbitný, určitě byses tady o tom od mnoha lidí dočetl. Vydrží opravdu dost.

4

Re: PC - ktery vybrat

dobře, děkuji za odpověď...
koupím si tedy asi plastový

5

Re: PC - ktery vybrat

Já bych se ozval s kritičtějším hlasem. Plastový CB6000 je většinou čínská kopie, která má tendenci se časem rozpadat na dvě půlky. Ty sice jde potom zase slepit, a často potom vydrží víc než původně, ale vada je to běžná a známá.

Jiná věc je, že k tomu obvykle nedojde najednou a totálně. Takže podobné katastrofy ve spánku se není nutné obávat, nevím o tom, že by se někomu roztříštil nebo něco podobného. Je to spíš záležitost životnosti než bezpečnosti.

6

Re: PC - ktery vybrat

to je ale poměrně závažný problém...
možná se tedy rozhodnu pro kovový...

nerad bych to měl jen na nějakou chvíli a pak se ještě patlat s opravou.

7

Re: PC - ktery vybrat

Mikky, za sebe ti muzu poradit pokud zacinas s PC tak si nejprve porid plastovou verzi, je tam na vyber nekolik krouzku a spojovacich dilku takze si tak najdes tak svoji pohodlnou velikost a pak bych sel do kovove verze tak jako ja (uz brzo budu kupovat kovovou) dlouho jsem vahal mezi krouzky 45 a 41 a uz jsem necele 3 tydny zamceny s 45mm krouzkem a jsem zpokojeny takze podle toho koupim tu kovovou verzi.

8

Re: PC - ktery vybrat

Tedy čtu to až teď, ale plastové CB3000 jsem měl originál z USA a rozlepilo se také, později i CB6000 totéž. Oprava se povedla lepidlem na polykarbonát - plexisklo, ale je to viditelné, naleptané, matné a nehezké. Nemohu si vynachválit kovový CB6000 od Vojty.

9

Re: PC - ktery vybrat

Ahoj prosím o radu máte někdo zkušenosti s Restrainer xxl nebo spiderwire 2 totiž jen do těchto dvou pc jsem schopen se nacpat plast už nechci mám asi silné erekce a plast to prostě nevydrží také se trochu bojím váhy kovů tu zde prodejce neudává děkuji za pomoc

10

Re: PC - ktery vybrat

Ahoj Lukasi,

mohu s klidným svědomím dopuručit spidera 2. Koupil jsem ho nedávno od Vojty a je super. Měl jsem CB6000 i black jack a oba dopadli na dno popelnice. smile Jack praskl hned po nasazení a neustále mě to někde skříplo, CB sice drželo, ale dělalo mi to otlaky a jelikož nemám obřízku, tak jsem měl vše shrnuto mezi pásem a kroužkem. A spider je jediný do kterýho se pohodlně vlezu a při nošení není vidět /tedy pokud nenosíš elasťáky)
Jen to má drobnou maličkost a to tu, že se z něj dá dostat, ale to jen do doby než se ti naplní koule, pak už ne. A včera když mě kamarádka dráždila zamčeného, tak to byla úplná bomba. smile

S nad jsem ti pomohl.

11

Re: PC - ktery vybrat

Space díky za radu jen pořád váhám, protože spider ma na délku 7,5 a já mám v klidu 9 stejně jako curve bývalá plastová klec a restrainer má právě těch 9 cm výhoda vhodné délky hlavně vidím při erekci protože to netahá potom za koule jde mi o cudnost a ne o to abych v noci trpěl bolestí

12

Re: PC - ktery vybrat

Výhoda délky klece je přece úplně naopak. Čím kratší a těsnější, tím míň místa na erekci a míň to tahá za koule..

13

Re: PC - ktery vybrat

Ahoj. Nevím jak to všichni děláte ale na mně žádný pás nedrží. Problém je ten že mi kroužek od kořene vždycky sjede. Zkusil jsem Minicage 2 se 45 mm kroužkem. Sjelo mi to celý až na šourek. Objednal jsem 40 mm a sjede mi to do půlky penisu. Kdysi jsem zkoušel plastový CB6000. Prvně jsem se nemohl popásovat s kroužkama. Ten nejmenší byl moc malý a ten druhý nejmenší zase moc velký. Pak jsem přišel na to že to vězí spíš v tom distančním trnu. Už to bylo skoro OK ale pro změnu přišly odřeniny na šourku z toho důvodu že kroužek má hranatý průřez. A vůbec ten systém skládání kroužku a trnů je akorát tak na to jak si co nejvíckrát skřípnout kůži na penisu. Klec byla navíc moc dlouhá a dost překážela. Nakonec se mi podélně rozlepila tak jsem to celý vzal a vyhodil. CB6000s jsem po tom všem už ani zkoušet nechtěl. Uvažoval jsem i o krátkém kovovém Holytraineru ale tam když se dívám na rozměry by mi i ten nejmenší kroužek byl moc velký. Mám pocit že jediné řešení je snad jen totální pás florentského typu nebo něco ve stylu CS-100 kde je právě ten "bederní pás" aby ta klec nesjížděla.

14

Re: PC - ktery vybrat

Tak dej "totální" wink

15

Re: PC - ktery vybrat

Já bych ti poradil kovový CB6000s s kovovým kroužkem 40mm.